Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 265
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 275
  • Мнения: 6 206
при Троянчев бих отишла ако е последния останал жив лекар на планетата

# 1 276
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
при Троянчев бих отишла ако е последния останал жив лекар на планетата
Що Каспърче?На мен той ми прави първото секцио преди 14 г.За онези времена се справи горе-долу добре.От тогава не съм му ползвала услугите.Сега чета , че и специалист по ФМ станал.Общо взето той ми следеше бременноста.Аз тогава на 20.Бях в 7-я месец, когато акушерката от ЖК се усъмни, че ми е мн голям корема и ще са  2бр или 5 кг бебе.Изпрати ме при някъв лекар във 2-ра градска , който само с ръце разбра, че нося 2 бебета.Троянчев ме гледаше уж всеки месец на видеозон, ама аз бях тази дето му казах , че бебетата са 2 броя.Остана много изненадан.Той не успя да ги види толкова пъти.

# 1 277
  • Мнения: 6 206
 Joy
и още питаш защо?
той и до ден днешен се изненадва

# 1 278
  • Мнения: 3 459
Kaspur, mislq 4e e redno kato imash negativi kam daden lekar da se obosnovesh i zashto. A ne kakto vseki put polovin4ati otgovori i prikazki hvyrleni na vqtura.

# 1 279
  • Мнения: 6 206
не съм длъжна да се обосновавам, това не е съд
казвам си мнението и никой не е длъжен да се съобразява с него - като не ти харесва, просто го подминавай
момичето, което е потърпевшо ако реши, ще си напише. аз няма да го направя
на мен като пациент би ми било достатъчно и само това, което кремена казва
да гледаш 7 месеца близнаци на ехограф и да не разбереш, че са такива
акушерката да разбере преди теб ooooh!
за какво говорим?

# 1 280
  • Мнения: 1 251
да гледаш 7 месеца близнаци на ехограф и да не разбереш, че са такива
акушерката да разбере преди теб ooooh!
за какво говорим?

Това верно е направо абсурд, какво гледа и разбира тогава въпросния лекар, 7 месеца да не види две бебета, ужас! Да не говорим ако е имало проблем, колко адекватно е щяло да бъде лечението или диагнозата на проблема!  ooooh!

# 1 281
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
да гледаш 7 месеца близнаци на ехограф и да не разбереш, че са такива
акушерката да разбере преди теб ooooh!
за какво говорим?

Това верно е направо абсурд, какво гледа и разбира тогава въпросния лекар, 7 месеца да не види две бебета, ужас! Да не говорим ако е имало проблем, колко адекватно е щяло да бъде лечението или диагнозата на проблема!  ooooh!
В далечната 97 се молих просто всичко да е наред.Това Фолиева кис, това БХС изобщо никой не ги е споменавал.Правеха се стандартните кръв, урина и стига толкова.ЖК се водеше само от акушерка.Прегледите при Троянчев ходих на частно така да се каже.Тогава бачкаще в Окръжна и познати ми го препоръчаха.Другия д-р който ги откри ми скри шапката.Накара ме да легна , като преди това му обясних за какво става дума.Пипна ме горе вляво по корема и каза :Тък има 1 глава после долу вдясно:И тук има 1 глава.Катоо му казах на Троянчев , не само че беше учуден , но и доста сконфузен.Каза ми, че вероятно са се криели.Както и да .По секциото свърши добра работа и всичко мина ок.Дори той беше човека , който ми помогна да се
раздвижа.Седеше до мен , когато бях в банята да се поизмия.Аз бях доволна, че поне 7-я месец разбрахме, че можеше да има още по-голяма изненада. Laughing

# 1 282
  • Мнения: 660
здравейте,някой посещавал ли е д-р Стаменов,от мед.център Кючук париж,мисля че така се казва,незнам малко име,доколкото съм чувала работи и в ВМИ,ако имате отзиви споделете моля?

# 1 283
  • Мнения: 3
Здравейте момичета,двоумя се при кой лекар да отида-др Васил Велевски или др Георги Крумов?И за двамата прочетох добри отзиви.Ще се радвам ако споделите лично мнение,става дума за някаква инфекция (доста упорита предполагам),а не съм доволна от досегашния си гинеколог и бих искала да го сменя.Ще се радвам и ако ми кажете какви горе-долу са цените.Благодаря много.  Simple Smile

# 1 284
  • Мнения: 214
Не съм пациент на Д-р Крумов, по стечение на обстоятелствата. Познавам го, и е прекрасен човек, а атестациите за него от колеги и пациенти са отлични. Но нищо повече от мен като мнение.
Бай дъ уей, ще си сменям гинеколога, някои от момичетата тук знаят защо, и той ще е моят лекар, но не се наканвам да го посетя все още.

# 1 285
  • Мнения: 6 206
Да, и на мен доста доктори са ми препоръчвали Крумов. Така и обаче не се вредих при него.
Емстерс, да няма да си честитим! Heart Eyes

# 1 286
  • Мнения: 214
Да, и на мен доста доктори са ми препоръчвали Крумов. Така и обаче не се вредих при него.
Емстерс, да няма да си честитим! Heart Eyes
Аааа, не, не, не е за честито, ние сме приключили с този период от живота си, да са живи и здрави младите, да раждат и да си гледат с любов децата Laughing
Аз си сменям гинеколога, даже не ми се обяснява защо, че много ме боли още от нещата, които ги навърши, с потърпевши мои най-близки хора. Няма да разказвам, не искам да го плюя човека по форумите. Обаче не знам как от тук нататък ще препоръчам някой лекар, бил той и собствения ми съпуг, например. Грешки стават, после боли и е жестоко, аз нямам сили да нося този кръст.
По въпроса конкретно, решила да съм да посещавам Д-р Крумов, голям сладур е доктора, трябва да се видим скоро с него. Ако има тук негови пациентки, нека споделят, въпреки че, аз за него лош отзив нямам.

# 1 287
  • Мнения: 273
Доктор Крумов е супер. Беше асистент на сестра ми, та аз така се озовах при него.
Което ми напомня, че трябва да го посетя скоро... Heart Eyes

# 1 288
  • Мнения: 1 668
А някакви координати на д-р Крумов и работи ли със ЗК?!Ако не-колко е прегледа?! Благодаря!

# 1 289
  • Мнения: 214
А някакви координати на д-р Крумов и работи ли със ЗК?!Ако не-колко е прегледа?! Благодаря!
Тук : http://medlineclinic.bg/index.php?p=ginecologia

Общи условия

Активация на акаунт