Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 086
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 786
Кабинета на д-р Карагьозов се намира в ъгловата кооперация на прелеза на 6-ти септември.До нея се намира руския магазин Берьозка.
това е телефона за записване. - 0888399899.
Ще останеш доволна !!!

# 1 471
  • Мнения: 34
Благодаря много за бързия отговор!:)))))

# 1 472
  • Пловдив
  • Мнения: 563
Медицински център ли има там или е само кабинет?
Д-р Карагьозов е много внимателен и компетентен лекар.

# 1 473
  • Мнения: 702
Аз съм със страхотно впечатление от д-р Карагьозов,ходих със сестра ми на преглед,която е с проблемна бременност и отдавна не бях виждала такова отношение,и толкова детайлен преглед,който продължи около час,наистина човека си разбира от работата и определено ме спечели,като бъдещ пациент!

# 1 474
  • Мнения: 4 784
Няма как да има отзиви, защото това не се практикува често.  Simple Smile
Малко лекари биха рискували. Но ако твоят случай е такъв, можеш да говориш  с нея.
Аз винаги ще й бъда признателна, че си сложи главата в торбата, заедно с мен.  Laughing
Благодаря! Peace

# 1 475
  • Мнения: 565
Медицински център ли има там или е само кабинет?
Д-р Карагьозов е много внимателен и компетентен лекар.
cleare, това е частният кабинет на д-р Карагьозов. Аз пък имам друг тел. в кабинета му 306303.

# 1 476
  • Мнения: 959
Издирвам детски гинеколог освен Йончева?

# 1 477
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Д-р Атмаджова е единственият "детски" гинеколог, макар че още няколко АГ специалиста в града  преглеждат деца. Аз съм с много добри впечатления, но последно като я търсих разбрах, че е заминала за щатите. Ако решиш да избереш нея - работи или поне работеше в ДКЦ къв ВМИ на Васил Априлов на 2 етаж, в един кабинет с д-рБелчева /която НЕ препоръчвам/

# 1 478
  • Мнения: 33
Издирвам детски гинеколог освен Йончева?
Д-р Димитрова от ВМИ - мисля, че все още работи, макар и на възраст... По едно време май работеше и с касата

# 1 479
  • Мнения: 219

Издирвам детски гинеколог освен Йончева?
Д-р Димитрова от ВМИ - мисля, че все още работи, макар и на възраст... По едно време май работеше и с касата
Работи или поне работеше до миналата година.Родих при нея.

# 1 480
  • Мнения: 1 269

Издирвам детски гинеколог освен Йончева?
Д-р Димитрова от ВМИ - мисля, че все още работи, макар и на възраст... По едно време май работеше и с касата
Работи или поне работеше до миналата година.Родих при нея.
Д-р Димитрова ме обиди жестоко при моето раждане преди 18 години! Унижи ме  и още ме боли! Къде се намира, че още си мисля дали да не и потърся отговорност за думите и?????

# 1 481
  • Мнения: 959
Благодаря ви!
Единствено за Атмаджова не съм събрала мнение,а Димитрова и аз я отхвърлям категорично
Може ли в такъв голям град да няма свестен и не в пенсионна възраст гинеколог за дете?!?!

# 1 482
  • Мнения: 6 206
Д-р Димитрова ме обиди жестоко при моето раждане преди 18 години! Унижи ме  и още ме боли! Къде се намира, че още си мисля дали да не и потърся отговорност за думите и?????


Съжалявам, не знам какво се е случило, но не мисля, че е било нарочно.
Тя просто има по-рязък тон на говорене /в никакъв случай неуважителен/
Казвам го като човек, чиито 2 раждания е водила, а на първото ме видя за пръв път.
Според мен е от малкото истински човеци.

# 1 483
  • Пловдив
  • Мнения: 716
Ерин, относно Димитрова, аз бих поспорила относно качествата и като лекар, а не като човек.

# 1 484
  • Мнения: 6 206
Възможно е.
Моите скромни наблюдения ми показват точно обратното.
Но от друга страна, при мен се провалиха други тук прехвалени доктори. А още по-гадното е, че колкото от незнание, толкова от безхаберие.
д-р Димитрова успя. Знам за нейни провали, при това фатални. Напрежението под което живее тази жена, отговорностите, които взима всяка секунда, за мен са огромни. Не знам как спи, как живее, това нещо аз не бих го преживяла, отказвам да живея чак под такъв стрес.

Общи условия

Активация на акаунт