Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 353 218
  • 6 116
  •   1
Отговори
# 3 990
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Здравейте, бихте ли споделили мнение за скрининг и фетална морфология при д-р Борис Стоилов? С предишната ми бременност бях при д-р Даскалов-мн съм доволна. Напоследък чувам мн. хубави отзиви за Стоилов.Малко съм разколебана.

Здравейте,

С две ръце препоръчвам д-р Борис Стоилов. Изключителен специалист с лично отношение към всеки пациент. Много е внимателен и обяснява всичко детайлно. При него правих скрининг и фетална морфология, много съм доволна и благодарна!

# 3 991
  • Мнения: 643
Д-р Росен Петров вече не е в Хипоталамус, някой знае ли къде се е преместил или актуален негов телефон?

# 3 992
  • Пловдив
  • Мнения: 440
Д-р Росен Петров вече не е в Хипоталамус, някой знае ли къде се е преместил или актуален негов телефон?
Наскоро разбрах от близка, че вече ще приема на ул. "Кавала" №20. Това е административна сграда, в която има и доста лекарски кабинети, плюс лаборатория. За телефон, не мога да помогна.

# 3 993
  • Мнения: 643
Благодаря, ще го потърся там.

# 3 994
  • Мнения: 272
dazel,как да няма други  Laughing разсмя ме...
Ема,повечето ги знаеш кои са...нови не съм чула.

хехехе и аз се посмях по този въпрос.

# 3 995
  • Мнения: 272
Момичета, имам нужда от второ мнение на репродуктивен специалист. Кой бихте ми препоръчали извън Селена?
Може да видиш и специалистите от Ню лайф, нали и тя се води репродуктивна клиника.
Ню Лайф е репродуктивна клиника и специалистите там са добри, но мисля че Ema_P  знае за тях, може би търси други имена...

# 3 996
  • Мнения: 2 895
Д-р Росен Петров вече не е в Хипоталамус, някой знае ли къде се е преместил или актуален негов телефон?
Това от кога е? На 6 ноември бях при него. Иначе сега в нета ми излиза, че е в ДКЦ 4, но колко е вярно.

# 3 997
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Д-р Росен Петров вече не е в Хипоталамус, някой знае ли къде се е преместил или актуален негов телефон?
Това от кога е? На 6 ноември бях при него. Иначе сега в нета ми излиза, че е в ДКЦ 4, но колко е вярно.
Май е от съвсем скоро. В понеделник на 13 бях в Хипоталамус да си запиша час за физиотерапия и на регистратурата не съвсем любезно обясняваха на 2 момичета, че вече не работи там. На въпроса къде да го търсят, отговора беше троснато във ВМИ. Само сестрата била в кабинета.

# 3 998
  • Димитровград
  • Мнения: 2 011
Аз правих фетална морфология при доктор Борис Стоилов и раждах при него.
Всички положителни коментари са абсолютно верни.
Препоръчах го и на позната, и тя е възхитена.

# 3 999
  • Мнения: X
Той къде води раждания?
Твоето раждане оперативно ли беши?

# 4 000
  • Мнения: X
Д-р Стоилов не изражда ли в Селена?

# 4 001
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Д-р Стоилов не изражда ли в Селена?

Не, д-р Стоилов изражда в Хирургиите.

# 4 002
  • Пловдив
  • Мнения: 46 971
http://www.pregnancy.bg/za-men
Този ли е?81 ви набор? Simple Smile

# 4 003
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Да, той е. Simple Smile

# 4 004
  • Димитровград
  • Мнения: 2 011
Изражда на Пещерско шосе, в Хирургиите. Бяха екип с младия Амалиев.
Аз бях секцио по спешност, след неуспешно нормално.

Общи условия

Активация на акаунт