Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 229 558
  • 5 712
  •   2
Отговори
# 4 140
  • Мнения: 4
Да, но и двамата не водят нормални раждания. Аз още в началото му казах желанието си да раждам нормално и той ме подкрепи. Препоръча ми док. Матев, от който съм много доволна.
Здрасти. Може ли малко повече информация за д-р Матев. Работи ли със ЗК. Първа бременност ми е и търся добри АГ, но разбира се постоянно срещам противоречиви мнения Simple Smile

# 4 141
  • Мнения: X
Д-р Матев не работи със здравна каса. Прекрасен специалист, работи в Селена. Там по каса в момента е май само д-р Петрова. Може да прочетеш мнения в тази тема.

# 4 142
  • Мнения: 138
Д-р Матев не работи със здравна каса. Прекрасен специалист, работи в Селена. Там по каса в момента е май само д-р Петрова. Може да прочетеш мнения в тази тема.

И Д-р Ставрев, за Петрова се записва час за 3 седмици напред и се чака доста понякога, но пък много майки й се доверяват. Аз лично съм при Ставрев и съм много доволна.

# 4 143
  • Пловдив
  • Мнения: 41 012
Д-р Матев не работи със здравна каса. Прекрасен специалист, работи в Селена. Там по каса в момента е май само д-р Петрова. Може да прочетеш мнения в тази тема.

И Д-р Ставрев, за Петрова се записва час за 3 седмици напред и се чака доста понякога, но пък много майки й се доверяват. Аз лично съм при Ставрев и съм много доволна.
Ставрев-син...да уточним.

# 4 144
  • Мнения: X
До колкото разбрах младия доктор Ставрев вече НЕ води консултации по ЗК. От сравнително скоро.
Не знам как стои въпроса с тези, които вече са записани при него по каса, но нови пациентки не приемал.

# 4 145
  • Мнения: 41
И аз разбрах, че доктор Ставрев младши вече не води жк по здравна каса. Иначе за доктор Матев, мога да потвърдя другите мнение, че е чудесен специалист и много добър и като човек.

# 4 146
  • Мнения: X
Д-р Петрова също е много добър специалист. Виждала съм я на дежурство колко бързо диагностицирва заваалирана бъбречна криза при бременна в 7 месец.

# 4 147
  • Мнения: 625
Здравейте,
Налага ми се да пусна изследвания за полови хормони,поради проблем с цикъла... трябва да открием причината, може ли да ми препоръчате лекар, който би ми дал направление за които е възможно по ЗК да минат?
Нямам нито гинеколог,нито ендокринолог при който да ходя от преди, затова съм в търсене на такива, които да ми помогнат в установяването на проблема..😊
Благодаря!

# 4 148
  • Мнения: X
Ако не ти дадат в момента има намаление тачна на тези хормони в Синево.

# 4 149
  • Мнения: 625
Ако не ти дадат в момента има намаление тачна на тези хормони в Синево.

Благодаря ти! Тъкмо имах път покрай тях в Тракия и минах да попитам, дадоха ми едно талонче с цените.. била е промоцията до края на Март, но са я удължили.. не знайно до кога, казаха ми да звънкам да питам преди да реша да ида Blush

# 4 150
  • Мнения: 138
И аз разбрах, че доктор Ставрев младши вече не води жк по здравна каса. Иначе за доктор Матев, мога да потвърдя другите мнение, че е чудесен специалист и много добър и като човек.

Аз се записах за ЖК при него през Януари, но на регистратура могат да ви кажат, най-добре. Не знам дали през последните 3 месеца не се е променило нещо...

# 4 151
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Платена консултация или по ЗК?

# 4 152
  • Мнения: 138
Платена консултация или по ЗК?
по ЗК

# 4 153
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Защото на моя приятелка са и казали, че не работи със ЗК.

# 4 154
  • Мнения: 138
Само ако е от сигурен източник като регистратура, няма как да я излъжат. Ако от болницата са й го казали, тогава най-вероятно след моето записване е приел друга практика, знам ли. При всички положения ако се обади в Селена и я интересува, веднага ще й кажат кои лекари водят консултации по ЗК.

Общи условия

Активация на акаунт