Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 467
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 825
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
ами аз съм си от пловдив ама и аз незнам къде,с първата бременност бях при един-много добър,любезен,но последния месец ме подразни,и оттогава не съм му се и обадила .и сега не искам при него,
ти в коя седмица си бременна?
има ли изискване кога да се записваме за ЖК,една докторка днес казала на сестра ми че чак в 12 г.с.
и има ли разлика в направление за гинеколог и направление за записване за ЖК
Здравей.Направлението е за гинеколог , който води и ЖК е едно и също - z34.Относни издаването на второ такова всичко е въпрос на желание  на личния.мОЯТа бременост се следи в Сф, но родих в Плд.За 2 седмици трябваше да направя преизбор на гинеколог в Плд.Личният от Сф ми издаде ново направление без никакъв проблем.

# 826
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Каспър разбрах че не искаш да напишеш за кой става въпрос,може ли да ми отговориш на лични,за къде и за кой става въпрос?и за какви изследвания става въпрос?по специални ли от обикновените?
аз иначе се върнах от преглед при Д-р Патрикова,каза че има бебе и че си отговаря на седмиците,каза да си взимам направление и другата седмица да се записвам на ЖК,но тя нямала места за бременни ,така че пак остава въпроса къде да се запиша?има време -ще помисля

# 827
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Dr R.petrov V Smirnenski.Za GK e mn dobre i v 4as.

# 828
  • Мнения: 141
Слънчо аз също си записвах час на телефона на регистратурата на Медикус Алфа. Иначе съм ходила и без час, но аз си му бях пациентка още преди да забременея.
Според мен се обади на регистратурата и си запази час. Иначе на телефона на акушерката му можеш да се обадиш след 12 часа на обяд, защото докторът приема от тогава и ще бъдат заедно. Peace

# 829
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Благодаря ви!   bouquet

# 830
  • Мнения: 54
И аз благодаря Simple Smile реших да отида при д-р Петров, пък каквото стане.

# 831
  • Мнения: 2 172
И аз благодаря Simple Smile реших да отида при д-р Петров, пък каквото стане.

 Peace Добър е!
Точно той откри аномалията на плода ми и то на някакъв архаичен видеозон  Rolling Eyes

# 832
  • Мнения: 2 558
Dr R.petrov V Smirnenski.Za GK e mn dobre i v 4as.
   Peace и аз съм доволна от него

# 833
  • Мнения: 1 277
Хайде и от мен един глас за Петров за ЖК.

# 834
  • Мнения: 31
Здравейте!
Аз вчера попитах но явно не на правилното място.Става въпрос за женска консултация,аз вече съм се записала но не съм доволна поради ред причини и искам да я сменя.Този доктор къде му е кабинета и ако някой зне и е бил при него може ли да ми напише на личния.Ако не за него то за някой в района на центъра.Мерси предварително и извинявайте за правописните грешки.

# 835
  • Мнения: 2 558
k.mincheva, за Росен Петров ли питаш? Ако е за него - работи в ДКЦ4 в Смирненски  Peace

# 836
  • Мнения: 31
ами да за него питам защото пишете хубави неща ама то смирненски далеко ли е гранда понеже аз съм в пловдив от горе долу година и половина и много ми е чужд още?зареди това питам за някой в района на центъра

# 837
  • Пловдив
  • Мнения: 231
др. Росен Петров работи и тук http://mchypothalamus.com/ и много близо до Гранд-а!  Peace

# 838
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
това същия Петров който работи в Смирненски работи и в този център ли?и този Тотев -онзи от Тракия ли е?центъра работи с направления нали?

# 839
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Центъра работи с касата!  Peace
Всъщност за Тотев само съм чувала, че е същия, не мога да гарантирам, но за Росен Петров - ДА!

Общи условия

Активация на акаунт