Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 773
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 990
  • Мнения: 7
В сайта на окръжна има информация ,че д-р Гинка Стоянова е там,мисля,че директор или зам директор .Малко по-нагоре има приложен линк за Окръжна-там на събития в АГ ще видиш

# 991
  • Мнения: 1 666
На "Весела" голямото предимство бяха лекарите.Като оборудване не може да се сравнява с Окръжна или ВМИ.Д-р Дренски вече е в "Селена".Разбрах го от негова близка, така че затова може би д-р Йончев е станал завеждащ.

Клюката мълви,че Йончев е "привикал" доста от акушерките на Окръжна във Весела и ще се стреми да оправя и базата,та да видим...Била съм му пациентка,както и доста мои роднини и познати, но фенка определено не съм му!  Peace

# 992
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
ами днес разбрах от една приятелка че правили някакъв доста солиден ремонт на Весела,и аз й викам -да не би сега новия завеждащ да е почнал ремонта,той като дойде от онази хубава болница в тази мизерия,ще види разликата.

# 993
  • Мнения: 248
само да вметна, 4е умирам от смях Mr. Green
"той като дойде от онази хубава болница в тази мизерия,ще види разликата.".......4е те и двете "zаведения", са под всякаква критика Mr. Green.........а които определя Окръжна като хубава болница, неzнам какви са му критериите Shocked Shocked Shocked



 newsm78 или е ирони4но....ъъъъъъ

# 994
  • Мнения: 2 011
Някой знае ли за АГ в Пловдив, който се наема с вагинално раждане след секцио? Имам предвид не само на приказки, а да го е практикувал?

# 995
  • Мнения: 2
Мили мамчета,някой да каже нещо за д-р Милчев- АГ.Събирам мнения и препоръки от изпатилии преминали през ада на геникологичните проблеми.

# 996
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Някой знае ли за АГ в Пловдив, който се наема с вагинално раждане след секцио? Имам предвид не само на приказки, а да го е практикувал?
Толкова скоро след първото ти секцио ме съмнява някой да се навие.Я не се напъвай да не стане някоя беля.

# 997
  • Мнения: 234
само да вметна, 4е умирам от смях Mr. Green
"той като дойде от онази хубава болница в тази мизерия,ще види разликата.".......4е те и двете "zаведения", са под всякаква критика Mr. Green.........а които определя Окръжна като хубава болница, неzнам какви са му критериите Shocked Shocked Shocked



 newsm78 или е ирони4но....ъъъъъъ
Еее, не, не! Онзи ден разгледах всички АГ отделения в Окръжна, в интерес на истината е станало повече от прилично!!! Особено етажа, където лежат секцията си е направо хубаво! Доста добре е станало след ремонта и с Весела изобщо не може да се сравнява! Дай Боже и на Весела да стане такова.....Е, сега ако сравняваш условията с частна АГ болница е друго....

# 998
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
Тя това е имала предвид сигурно,привържениците на частните болници винаги гледат на държавните така

# 999
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Тя това е имала предвид сигурно,привържениците на частните болници винаги гледат на държавните така
АГ отделението на Окръжна в момента няма конкуренция.Лекарите са на ниво, обслужването е качествено, чисто е., всички са мили, а най-вече си разбират от работата.Вип стаите им са перфектни по-добри и от Селена и само срещу 100 или 200лв, но и да не се вземе вип пак е ок..Незнам какво толкова ги впечетл2ява в Селена или Торакс.Явно не са осъзнали, че ако има проблем с първата линейка ще ги засилят в Окръжна.

# 1 000
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Тя това е имала предвид сигурно,привържениците на частните болници винаги гледат на държавните така
АГ отделението на Окръжна в момента няма конкуренция.Лекарите са на ниво, обслужването е качествено, чисто е., всички са мили, а най-вече си разбират от работата.Вип стаите им са перфектни по-добри и от Селена и само срещу 100 или 200лв, но и да не се вземе вип пак е ок..Незнам какво толкова ги впечетл2ява в Селена или Торакс.Явно не са осъзнали, че ако има проблем с първата линейка ще ги засилят в Окръжна.

Айде да спрете да си говорите наизуст.Бебето ми се роди с вързана на възел пъпна връв.Благодарение на лекарят и екипа не се наложи никъде да се транспортира, макар да бях наясно, че ако възникне проблем, ще го преместят в друга болница.Аз избирам къде да раждам, заради лекарите, а не заради апаратурата, но всеки решава сам за себе си.Така, че не ми обяснявай какво съм осъзнала и какво не.Ще кажеш че в частните клиники работят само некадърниците, при условие, че навсякъде по света е точно обратното.Ако им стиска и на другите да си направят частни болници и да спрат да  изнудват в частните си кабинети, а да ползват базата на държавните болници.

# 1 001
  • Мнения: 2 172
Тя това е имала предвид сигурно,привържениците на частните болници винаги гледат на държавните така
АГ отделението на Окръжна в момента няма конкуренция.Лекарите са на ниво, обслужването е качествено, чисто е., всички са мили, а най-вече си разбират от работата.Вип стаите им са перфектни по-добри и от Селена и само срещу 100 или 200лв, но и да не се вземе вип пак е ок..Незнам какво толкова ги впечетл2ява в Селена или Торакс.Явно не са осъзнали, че ако има проблем с първата линейка ще ги засилят в Окръжна.

Айде да спрете да си говорите наизуст.Бебето ми се роди с вързана на възел пъпна връв.Благодарение на лекарят и екипа не се наложи никъде да се транспортира, макар да бях наясно, че ако възникне проблем, ще го преместят в друга болница.Аз избирам къде да раждам, заради лекарите, а не заради апаратурата, но всеки решава сам за себе си.Така, че не ми обяснявай какво съм осъзнала и какво не.Ще кажеш че в частните клиники работят само некадърниците, при условие, че навсякъде по света е точно обратното.Ако им стиска и на другите да си направят частни болници и да спрат да  изнудват в частните си кабинети, а да ползват базата на държавните болници.

 Peace Peace

# 1 002
  • Мнения: 6 206
Някой знае ли за АГ в Пловдив, който се наема с вагинално раждане след секцио? Имам предвид не само на приказки, а да го е практикувал?

аз съм чувала за няколко "опита" и уж ангажимент да се пробват, но и трите завършиха със секцио, по мой спомен последното беше януари, пак момиче от форума, до последно й казваха ще се пробваме, ще се пробваме и накрая пак секцио. Ако искаш, ще й кажа да ти пише ЛС.
Честно ако твоят случай завърши с нормално раждане, мнооого ще се изненадам, предвид, че познавам много добре лекарката ти - била съм й 11 години пациент, още нямах 18 години.
Не се притеснявай, всичко ще бъде наред, каквото сабя покаже. Аз винаги съм била абсолютно убедена, че ще раждам все нормално, но при всичките проблеми, които ми дойдоха на главата, секциото ми се виждаше като безобидно вадене на зъб. В крайна сметка си родих нормално за 1 час... Така че често страховете и притесненията ни са напразни.
ВВсичко ще бъде наред!

# 1 003
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Говорила съм по този въпрос с гинеколога си.Той води нормално раждане след секцио, ако той е правил секциото или е поне е следил цялата бременност и е прегледал състоянието на матката още преди бременността.Не знам кой би пожелал да рискува ако те вижда за пръв път.

# 1 004
  • Мнения: 2 011
Благодаря за мненията.
Каспър, права си. И аз ще се изненадам, ако ме остави да родя нормално. Знаех си от самото начало, че ще ме прилъжат и съм готова да ме срежат. За съжаление в тази насока пак нашата страна е години назад от световната практика.  Tired  Яд ме е, че лекомислено ми се отнема този шанс(и на много други момичета), играейки си със страховете на една бременна.
Благодаря за куража.

Общи условия

Активация на акаунт