Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 448
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 3 453
  Именно , затова писах че 4Д е за фасадата Laughing

# 1 081
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Тогава защо аджеба се изпращат бременните на ФМ,само при определени лекари,които имат 4д ехограф  Laughing

.
Самите апарати са новии  с по-големи възможности, ако мога така да се изразя.Тези апарати работят на  2, 3 и 4д режими.Самото изследване се извършва на 2д, а 4д е за плакнене на окото.Апарата на , който ми правиха и 3 Фм във МЦ''фемина'' е на светлинни години от апарата в ДКЦ-то.То е все едно да сравняваме Мерседес С клас с Жигула.

# 1 082
  • Мнения: 13
здравеите!
бихте ли ми препорачали добар лекар за за определяне пола на бебето,сега сам в 7 м и досега 3 лекари са ми казвали че виждат момче и на 4д то,но днес като бях ми казаха че се криело и не се вижда,
благодаря ви!   ще чакам вашите препораки,ако мойе ми пишете името и на какви цени работи

# 1 083
  • Мнения: 1 277
здравеите!
бихте ли ми препорачали добар лекар за за определяне пола на бебето,сега сам в 7 м и досега 3 лекари са ми казвали че виждат момче и на 4д то,но днес като бях ми казаха че се криело и не се вижда,
благодаря ви!   ще чакам вашите препораки,ако мойе ми пишете името и на какви цени работи
Щом 3-ма лекари казват, че ще е момче, значи вероятността да  е момче е голяма. Ако ще и при най- големия "познавач" на пола да идеш, щом детето се крие в момента, никой не може да ти каже пола.

# 1 084
  • Мнения: 2 558
здравеите!
бихте ли ми препорачали добар лекар за за определяне пола на бебето,сега сам в 7 м и досега 3 лекари са ми казвали че виждат момче и на 4д то,но днес като бях ми казаха че се криело и не се вижда,
благодаря ви!   ще чакам вашите препораки,ако мойе ми пишете името и на какви цени работи

щом трима са ти казали, че ще е момче, колко още мнения ти трябват  Rolling Eyes

# 1 085
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
И аз това се чудя newsm78.3-МА СА  ти казали значо е мъж.

# 1 086
  • Мнения: 234
При сегашните добри апарати май рядко се греши, а!? Wink

# 1 087
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
здравеите!
бихте ли ми препорачали добар лекар за за определяне пола на бебето,сега сам в 7 м и досега 3 лекари са ми казвали че виждат момче и на 4д то,но днес като бях ми казаха че се криело и не се вижда,
благодаря ви!   ще чакам вашите препораки,ако мойе ми пишете името и на какви цени работи

щом трима са ти казали, че ще е момче, колко още мнения ти трябват  Rolling Eyes
пОНЕ ОщЕ двама за по-сигурно.

# 1 088
  • Мнения: 2
Според мен няма толкова голямо значение какъв е апарата,а кой гледа на него!

# 1 089
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Момичета, досега не съм писала във форума, но от няколко дни ме измъчват въпроси относно лекари във ВМИ. Решила съм там да раждам, бях се насочила към Д-р Корсемов, но той е в отпуска целия август и не поема  ангажименти.  Попаднах на името на Д-р Крумов, бихте ли ми казали впечатления от него и евентуално как мога да се свържа с него. Ще съм ви много благодарна...

# 1 090
  • Мнения: 214
Д-р Георги Крумов от доста време е завеждащ гинекологичното отделение в "Медлайн клиник", там, доколкото знам нямат пътеки за раждане, не знам води ли раждания във ВМИ все още.

# 1 091
  • Мнения: 3 453
  Мисля че още изражда и във ВМИ, по-назад в темата някой писа..но не помня вече.

# 1 092
  • Мнения: 6 206
Д-р Георги Крумов от доста време е завеждащ гинекологичното отделение в "Медлайн клиник", там, доколкото знам нямат пътеки за раждане, не знам води ли раждания във ВМИ все още.

Не, не води.

# 1 093
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Благодаря ви момичета, явно информацията, която имах, е старичка. Продължавам да си търся лекар, който да води раждането. Има голяма вероятност да раждам с планово секцио и може би затова се притеснявам толкова ...

# 1 094
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Ваня. ориентирала ли си се поне към болница?

Общи условия

Активация на акаунт