Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 627
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 1 095
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Да, към ВМИ.

# 1 096
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Аз за там съм пас.По въпроса за ВМи е веща Каспър.Мисля, че са доволни от д-р Димитрова и Учикова май беше. newsm78

# 1 097
  • Мнения: 3 453
   Всеки който е раждал там си има мнение.Моето съм го писала не веднъж.Аз бях секцио при Учикова, асистираше и Димитрова и съм много доволна.Разбира се има и други добри лекари, познавам повечето от престоя ми за задържане.

# 1 098
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Аз говорих и с Учикова, но за съжаление и тя август месец е в отпуска. Върти ми се из главата за Паскалева, знам, че е специализирала водно раждане, но за секцио при нея  нямам информация...

# 1 099
  • Мнения: 1 192
Аз говорих и с Учикова, но за съжаление и тя август месец е в отпуска. Върти ми се из главата за Паскалева, знам, че е специализирала водно раждане, но за секцио при нея  нямам информация...

 Много я хвалят, но аз имам впечатления от едно секцио, извършено от нея. При мен имаше усложнения (които мога да предполагам, че са на базата на трите предишни операции...). На кумицата също цезаровото сечение беше извършено от Паскалева. По нейни думи не беше доволна (иначе цялата бременност тя й я следи), 2 години се оплакваше, че нещо и дърпа...
 Но то при всеки една операция различно влияе ( ние и двете бяхме "дърти" родилки  Mr. Green )

# 1 100
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Moeто секцио беше направено от доктор Паскалева-изключително доволна съм .

# 1 101
  • Пловдив
  • Мнения: 714
И д-р Паскалева, и д-р Иванчева са в отпуск, доколкото разбрах, чак август ще се върнат  Confused

# 1 102
  • Пловдив
  • Мнения: 0
Имаш ли информация точно на кой август ще се върне Д-р Паскалева?

# 1 103
  • Пловдив
  • Мнения: 714
Не, нямам.

# 1 104
  • Пловдив
  • Мнения: 0
А някой да има актуална информация и мнение за Др Делев от ВМИ?

# 1 105
  • Мнения: 3 453
А някой да има актуална информация и мнение за Др Делев от ВМИ?

 Какво конкретно те интересува? Раждания не води вече, освен ако няма нещо сложно.

# 1 106
  • Мнения: 234
А някой да има актуална информация и мнение за Др Делев от ВМИ?

 Какво конкретно те интересува? Раждания не води вече, освен ако няма нещо сложно.
Така лииии!? Shocked И секциа ли не прави!?

# 1 107
  • Мнения: 3 453
А някой да има актуална информация и мнение за Др Делев от ВМИ?

 Какво конкретно те интересува? Раждания не води вече, освен ако няма нещо сложно.
Така лииии!? Shocked И секциа ли не прави!?
 Вижте сега, ако ходите при него на наблюдение или имате проблем и се уговорите може и да прави.От 2008г насам доколкото ми е известно прави по-сложни операции гинекологични и когато има рисково раждане се намесва както прави и Милчев. Аз си ходих при него и Учикова на наблюдение, тя си ми направи секциото заедно с Димитрова.

# 1 108
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Някой да има впечатления за д-р Любомира Котева във Второ ДКЦ?
Моля също така да ми препоръчате добър гинеколог, който работи със ЗК, за установяване и проследяване на бременност? Ако може да е жена.

Последна редакция: пт, 09 юли 2010, 15:53 от Commelina

# 1 109
  • до Пловдив
  • Мнения: 278
Някой да има впечатления за д-р Любомира Котева във Второ ДКЦ?
Моля също така да ми препоръчате добър гинеколог, който работи със ЗК, за установяване и проследяване на бременност? Ако може да е жена.

а това същата лекарка ли е която работи в Селена д-р Котева знаеш ли нещо  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт