Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 737
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Мнения: 6 206
за Корсемов гугъл дава това и фОрома дават това -  0887943721
какво да ти е неудобно, обаждаш му се, казваш, че ти е много важно той да те гледа, защото само на него имаш доверие и ще те разбере и ще ти влезне в положение човека
ти ако знаеш аз на какви доктори съм звъняла и съм ги държала по 10 минути по телефона, няма срам в тази работа - бебето ми е по-важно

# 1 141
  • Пловдив
  • Мнения: 1 029
да този е номера,обадих му се,каза че май той щял да бъде във вторник,да отида,и това е .ще видим като ида какво ще стане.
мерси за номера

# 1 142
  • Мнения: 2 011
Понеже преди време питах тук за АГ в Пловдив, който би се наел с вагинално раждане след секцио, сега се чувствам длъжна да споделя.
Безкрайни благодарности на д-р Сн. Топалова, която прие идеята и рискува с мен. Раждането мина идеално, а тя беше изключително грижовна и вдъхваща ми кураж, че ще се справя.

# 1 143
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Понеже преди време питах тук за АГ в Пловдив, който би се наел с вагинално раждане след секцио, сега се чувствам длъжна да споделя.
Безкрайни благодарности на д-р Сн. Топалова, която прие идеята и рискува с мен. Раждането мина идеално, а тя беше изключително грижовна и вдъхваща ми кураж, че ще се справя.

Да ти е живо и здраво бебчето Hug
А секциото на първото раждане тя ли ти го прави и при нея ли си следи бременността или случайно се съгласи да ти води раждането?Любопитно ми е дали имат еднакъв подход към подобни случаи Peace

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 21:43 от razel_dazel

# 1 144
  • Мнения: 6 206
dunaika, честито!
Да ви е жив  и здрав младежа и да ви радва много!
Много се радвам, че всичко е наред - браво на теб, устоя си и си постигна каквото искаше.
Сега ще зарадвам сестра ми - тя роди в Италия след 18 часа мъки за нормално раждане накрая секцио и сега са й казали, че щом са минали 2 години, следващия път, живот и здраве, ще пробват пак нормално. И тя е в тих ужас...  Joy Ей сега ще я зарадвам!
Още веднъж честито и всичко най-хубаво!

# 1 145
  • Мнения: 2 011
Благодаря ви, момичета.  Grinning
razel, тя ми следи и двете бременности, и секциото тя ми го прави.

Каспър, от всичко изчетено в последните месеци по въпроса, разбрах, че в чужбина е абсолютно нормално да си родиш VBAC. Така че сестра ти поне ще е в опитни ръце. В Бг все още това се смята масово за неоправдан риск. Желая й успех и да има едно хубаво нормално раждане.

# 1 146
  • Мнения: 1 380
Момичета, търся си добър АГ - жена, да работи и със ЗК.

# 1 147
  • Мнения: 30
здравейте момичета, някой от вас може ли да ми даде актуално инфо за д-р Топалова, работи ли все още със здравната каса, цена. Благодаря предварително

# 1 148
  • Мнения: 1 380
здравейте момичета, някой от вас може ли да ми даде актуално инфо за д-р Топалова, работи ли все още със здравната каса, цена. Благодаря предварително

Вече нямало да работи със ЗК, преглед доколкото разбрах - 30лв.
Затова и аз си търся друг лекар, който да работи по ЗК.

# 1 149
  • Мнения: 6 206
здравейте момичета, някой от вас може ли да ми даде актуално инфо за д-р Топалова, работи ли все още със здравната каса, цена. Благодаря предварително

Вече нямало да работи със ЗК, преглед доколкото разбрах - 30лв.
Затова и аз си търся друг лекар, който да работи по ЗК.

Това го провери хубаво, защото аз съм била пациент на д-р Топалова и си ходя на прегледи и си плащам като поп и гледам обаче че се размотавам разни бланки по ЗК и питам акушерката и тя ми отговаря ами с докторката ще говорите, питам докторката - ами ти така и така си почнала при друг доктор по ЗК, карай си при него... Демек, абе ако можем да си продължим да си плащаш, пък нали тези пари са за това, няма да си ги стискаш я.

# 1 150
  • Мнения: 1 380
здравейте момичета, някой от вас може ли да ми даде актуално инфо за д-р Топалова, работи ли все още със здравната каса, цена. Благодаря предварително

Вече нямало да работи със ЗК, преглед доколкото разбрах - 30лв.
Затова и аз си търся друг лекар, който да работи по ЗК.

Това го провери хубаво, защото аз съм била пациент на д-р Топалова и си ходя на прегледи и си плащам като поп и гледам обаче че се размотавам разни бланки по ЗК и питам акушерката и тя ми отговаря ами с докторката ще говорите, питам докторката - ами ти така и така си почнала при друг доктор по ЗК, карай си при него... Демек, абе ако можем да си продължим да си плащаш, пък нали тези пари са за това, няма да си ги стискаш я.


Това ми е информация от днес сутринта и то от човек лично познаващ се с Топалова - дори не е и неин пациент. Просто имала достатъчно пациенти и не й се занимавало с всичката бумащина свързана със ЗК.

Редактирам се - утре ще кажа със сигурност, но май само със бременни ще работи по ЗК а с другите - не.

Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 20:42 от radostche_plovdiv

# 1 151
  • Мнения: 2 011
И двете си бременности следих при нея по ЗК. Специално за бременност не вярвам да отказва...

# 1 152
  • Мнения: 30
Благодаря Ви момичета,  Hug Hug Hug днес бях при д-р Топалова ,работи със здравната каса ,но само с бременни мамчета ,  за прегледа днес за установяване на бременност ми взе 55лв

# 1 153
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
 newsm78Само за потвърждаване 55.Що не си пазите парите за по-съществени прегледи като ФМ.Има и други добри лекари, които за половината пари щяха да ви кажат , че сте бременна.

# 1 154
  • Мнения: 6 206
И двете си бременности следих при нея по ЗК. Специално за бременност не вярвам да отказва...

абе и аз много неща не вярвах, но е факт, че като я попитах ми каза
така и така си почнала при друг по зк, карай си при него
на това му казвам деликатно отсвирване
при положение, че 11 години съм й пациент и е също лична позната
и не ми е било за парите
плюс, че пари да ми дават няма да се изследвам в писанец, тя там праща

Общи условия

Активация на акаунт