Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 844
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 2 011
Аз имах предвид, че едва ли ще се отказва от договора със ЗК за проследяване на бременност... но не съм се изразила точно.
Останалото е нормално... Един лекар винаги има доволни и недоволни пациенти..

# 1 156
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Каспър и моят лекар там праща, ама то две от лабораториите на  "Писанец" е са на една крачка от кабинета му.Аз казах, че няма да ги правя там и той ми каза, че аз си решавам къде.Всеки лекар си има ценоразпис и човек си прави сметка.Аз изобщо не съм ползвала лекар по ЗК, въпреки, че моят гинеколог ми предложи този вариант, поне изследвания да не плащам.Мисълта да търпя някоя отегчена лекарка, която да ме мери и тегли и да чакам в поликлиниките, точно посред зима в последните месеци, където е пълно с грипави хора не ми се понрави и си плащах, но не се оплаквам. Peace

# 1 157
  • Мнения: 6 206
да, така е, но има случаи на тежки бременности, когато не може без лекар по ЗК - често се лежи в болница, изследвания много се правят, просто не става без ЗК. И когато всяко разкарване по лекари е рисково и единият от лекарите ти има договор по ЗК, може да направи това минимално усилие, но както и да е...

# 1 158
  • в пустинята
  • Мнения: 193
да сте чували нещо за доктор ПАНЧЕВА гиниколог в отделението по акушерство и гиникология на пещерско шосе пловдив?

# 1 159
  • Мнения: 1 558
Приятелка е в 7-ми месец, а още не знае пола на бебето (здравната каса покривала само 2-3 видеозона). Дайте ми идея къде има видеозон на нормални цени?

# 1 160
  • Мнения: 4
Бачуров работи ли със здравната каса???Отзиви!!! Благодаря!!!

# 1 161
  • Мнения: 3 459
Бачуров работи ли със здравната каса???Отзиви!!! Благодаря!!!
За Бачуров има доста изписано. Разрови се по-напред в темата.
Аз лично само положителни отзиви съм чела и чувала за него.

# 1 162
  • Мнения: 4
Да да за отзивите са само положителни , но никаде не мога да намеря дали работи със здравната.

# 1 163
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Да да за отзивите са само положителни , но никаде не мога да намеря дали работи със здравната.

не, не работи.Има частен кабинет  и изражда в Окръжна

# 1 164
  • Мнения: 802
Да попитам д-р Йончев работи ли в частния кабинет все още и какви са му сега цените за преглед ?!
Ако някой е ходил скоро ?!


Благодаря  Hug

# 1 165
  • Мнения: X
Последно съм ходила преди 1 година при Йончев,работеше в кабинета си.
Ако искаш мога да ти дам телефона в кабинета и мобилния му.

# 1 166
  • Пловдив
  • Мнения: 5 021
Моля, препоръчайте за моя приятелка свестен акушер -гинеколог в Кършияка/Гагарин или в Поликлиниката на Понеделник пазара, за ЖК, да работи със ЗК!

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 13:22 от *Бенджи*

# 1 167
  • Мнения: 397
Предстои ми ФМ,но искам да е при Д-р Корсемов от ВМИ.Някой да има информация дали е на работа или е в отпуска?

# 1 168
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Може ли да ми препоръчате лекари за проследяване на бременност, които работят на частно (вече съм се записала на ЖК) и израждат. И къде израждат? Освен горепосочения д-р Бачуров, за него видях.
Искам да попитам и какви са горе-долу цените, съответно за преглед и за самото раждане и обръщат ли повече внимание от лекарите по Здравна каса?
Благодаря!

# 1 169
  • Мнения: 401
За това, че обръщат повече внимание от тези, които работят със здравната каса - със сигурност обръщат. В частните кабинети имат по-добра техника, отколкото в поликлиниките. Това първо. И второ, здравната каса май отпуска само 3 прегледа, което е крайно недостатъчно.

Общи условия

Активация на акаунт