Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 199
  • 5 679
  •   3
Отговори
# 1 200
  • Мнения: 1 006
Ще питам и тук - мнения и отзиви за АГ лекари от Торакс!

Моля да ми помогнете с отзивите си  за там, само впишете дали е било нормално или секцио?

Благодаря!

# 1 201
  • Мнения: 2 558
Съкровищница, аз родих в Торакс при Д-р Маркова - страхотен човек и лекар, но в момента е на специализация в Англия и сигурно поне още половин година ще е там. За раждането - започнахме нормално, но тоновете на бебка започнаха да падат и минахме на секцио.
Също много добри отзиви съм чувала и за д-р Михнев  Peace

# 1 202
  • Мнения: 793
Съкровищница  и аз родих в Торакс, при д-р. Кръшкова. Раждането беше нормално с епидурална упойка и епизиотомиа.

# 1 203
  • Мнения: 660
здравейте,искам да попитам дали сте посещавали д-р Пелев,какви са впечатленията от него.как се отнася към прегледа на бременна жена и т.н.?

# 1 204
  • Мнения: 251
Пелев го "познавам" от престоя си  в Патологична, като  специалист е изключителен, но като че ли малко не му достига в отношението към пациентките... Rolling EyesЛично мнение ,де Peace

# 1 205
  • Мнения: 52
Момичета,някоя от вас наяно ли е със допълнителните здравни застраховки? Подочух,че може да се използват за АГ Селена. Дали има нещо вярно??? Плаща се около половината сума за раждане  newsm78

# 1 206
  • Мнения: 1 666
Момичета,някоя от вас наяно ли е със допълнителните здравни застраховки? Подочух,че може да се използват за АГ Селена. Дали има нещо вярно??? Плаща се около половината сума за раждане  newsm78

От Селена може да ти възстановят сумата,да.Щом издават фактура почти винаги ти възстановяват всичко.Приятелка ходи на частно при Даскалов,взима си фактура и досега всичко са й върнали.Колебае се къде да роди между Селена и ВМИ,именно защото в Селена ще й дадат фактура и всичко почти ще й възстановят от допълнителното осигуряване! Колежките й са раждали в Торакс-същото се отнася и за там! Инфото ми е пряко от нея !
  Peace

# 1 207
  • Мнения: 52
Гертруда Смехуркова ,благодаря ти много

# 1 208
  • Мнения: 1 006
Момичета,някоя от вас наяно ли е със допълнителните здравни застраховки? Подочух,че може да се използват за АГ Селена. Дали има нещо вярно??? Плаща се около половината сума за раждане  newsm78

От Селена може да ти възстановят сумата,да.Щом издават фактура почти винаги ти възстановяват всичко.Приятелка ходи на частно при Даскалов,взима си фактура и досега всичко са й върнали.Колебае се къде да роди между Селена и ВМИ,именно защото в Селена ще й дадат фактура и всичко почти ще й възстановят от допълнителното осигуряване! Колежките й са раждали в Торакс-същото се отнася и за там! Инфото ми е пряко от нея !
  Peace

 А това всъщност не зависи ли от типа застраховка? Нали пакетите са различни и не всички застрахователи покриват раждане? Или аз бъркам?

# 1 209
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Може ли да ми препоръчате лекари за проследяване на бременност, които работят на частно (вече съм се записала на ЖК) и израждат. И къде израждат? Освен горепосочения д-р Бачуров, за него видях.
Искам да попитам и какви са горе-долу цените, съответно за преглед и за самото раждане?
Благодаря!
Позволявам си да се самоцитирам, защото никой не ми отговори. Кажете имена на лекари, които израждат в Окръжна болница или ВМИ  Praynig Някакви отзиви?

# 1 210
  • Мнения: 3 216

Позволявам си да се самоцитирам, защото никой не ми отговори. Кажете имена на лекари, които израждат в Окръжна болница или ВМИ  Praynig Някакви отзиви?

Темата е пълна с такива коментари и отзиви. Просто се върни назад и чети.  Peace

# 1 211
  • Мнения: 1 900
Паскалева - ВМИ Peace

# 1 212
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Мерси за отговора, Валерия   Simple Smile . Може ли да ми напишеш цени, координати. Може и на лични, ако не е уместно в темата.

ПП: Сега виждам, че имаш бебче на 1 седмица. Честито bouquet
И да попитам, при нея ли роди? Как мина всичко?

# 1 213
  • Мнения: 802
Commelina ,
Аз родих в окръжна при д-р Д. Йончев - доволна съм .
Според мен човека е добър специалист .
Но от началото на годината работи във Весела .

# 1 214
  • Мнения: 674
Д-р Паскалева ВМИ   Peace Изключително доволна съм!

Общи условия

Активация на акаунт