Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 338
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 215
  • Мнения: 1 900
д-р Виолета Паскалева АГ
ч. каб. ул. Радко Димитриев №27 ап.2
0888492712; 0898219279

Цените точно не мога да коментирам, нормални предполагам като на другите лекари.
И трите си деца родих при нея, всичко мина нормално и съм много доволна от нея и като специалист и като човек/отношение/. Peace

# 1 216
  • Мнения: 1 310
Д-р Бачуров Окръжна болница, невероятен човек, лекар и специалист. Препоръчвам го  Peace

# 1 217
  • Мнения: 480
За Йончев искам да кажа, че взе на моя позната сумата от 750 лв. , което честно казано ми се вижда множко, при положение, че по-голямата част от лекарите взимат между 300 и 400 лв.
Като лекар, специалист или друго не го познавам. Така че исканата от него сума може да е равностойна на компетентността му.

# 1 218
  • Мнения: 2 172
За Йончев искам да кажа, че взе на моя позната сумата от 750 лв. , което честно казано ми се вижда множко, при положение, че по-голямата част от лекарите взимат между 300 и 400 лв.
Като лекар, специалист или друго не го познавам. Така че исканата от него сума може да е равностойна на компетентността му.

Това за нормално или секцио?

И на мен ми се вижда множко  Thinking Че то това си е цена за цял ангажиран екип и почти частна клиника  newsm78

# 1 219
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

И на мен ми се вижда множко  Thinking Че то това си е цена за цял ангажиран екип и почти частна клиника  newsm78



 Аз не бих дала такава сума , за да родя на лекар Naughty.За екип-да .

# 1 220
  • Мнения: 2 011
За Йончев искам да кажа, че взе на моя позната сумата от 750 лв. , което честно казано ми се вижда множко, при положение, че по-голямата част от лекарите взимат между 300 и 400 лв.
Като лекар, специалист или друго не го познавам. Така че исканата от него сума може да е равностойна на компетентността му.

Още преди 3 години, когато работеше в Окръжна, взе на моя приятелка 500лв. за нормално раждане, като не се включваше упойка в тази цена.
За сравнение - тогава нормалното раждане в Селена беше 480лв.
Уточнявам, че не сравнявам професионализма или сигурността в двете болници. Просто цифри.

# 1 221
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Щом има кой да  му ги дава, защо  да не ги взима

# 1 222
  • Мнения: X
И аз му платих 600 за секцио преди 2 години,но и упойката си беше в цената.
За нормално искаше 400.

# 1 223
  • Мнения: 480
В крайна сметка момичето роди секцио, но не съм сигурна дали е било планово или така се е стекло нормалното раждане. До последно тя искаше да ражда нормално. Не съм я разпитвала за повече подробности около уговорката им.

# 1 224
  • Мнения: 2 172
В крайна сметка момичето роди секцио, но не съм сигурна дали е било планово или така се е стекло нормалното раждане. До последно тя искаше да ражда нормално. Не съм я разпитвала за повече подробности около уговорката им.

Важното е,че всичко е наред!

Но за мен е безумно да има такива цифри като тарифа  Tired

Някак си не е честно една бременна да отиде да ражда и да я олющят 750 лв,друга да роди пак с нейния си лекар за 150 примерно ,а пък трета въобще и една стотинка да не даде,защото е отишла и просто е позвънила на звънеца,както и би трябвало да си бъде.

Незнам кой ги е измислил тези ангажименти и тарифи,но поне да бяха единни за всички  Tired
НЕ съм съгласна,че по тарифата се определя компетентността на лекаря.
По-добре питайте и разпитвайте предварително и подробно при кой какво и как.А не 3 дена преди раждането да ви изръси някаква баснословна цифра.
Незнам защо този прекрасен момент в живота трябва да се опорочава с разни суми,тарифи,категории....  Whistling


# 1 225
  • Мнения: 3 459
Аз лично съм много против даването на пари под масата, и то още повече на такива суми.
Все пак това им е работата, но тъй или иначе аз също искам да раждам при определен лекар и ще си плащам. Редно, нередно като искам да ми е на разположение 24 часа ще си плащам, това е.
Но суми от порядъка на 700 лева само за един лекар никога не бих дала.  Naughty

# 1 226
  • Мнения: 2 172
Аз лично съм много против даването на пари под масата, и то още повече на такива суми.
Все пак това им е работата, но тъй или иначе аз също искам да раждам при определен лекар и ще си плащам. Редно, нередно като искам да ми е на разположение 24 часа ще си плащам, това е.
Но суми от порядъка на 700 лева само за един лекар никога не бих дала.  Naughty


Нито пък аз.По-добре да си ида на частно тогава.

КАкъв ми е смисъла,че съм, ходила по ЗК цяла бременност,не съм дала нито една стотинка за нищо и накрая да ме оръсят толкова и то за под масата  ooooh! А пък ако и не съм била по ЗК,а съм ходила на частно или съм си плащала всеки ехограф,то става такава цифра за всичко,че не ми го побира главата  ooooh!

И двата пъти съм раждала при един лекар.24 часа ми е на разположение,и двата пъти раждах през нощта и той дойде веднагически и му платих "под масата" 5 пъти по-малка сума от гореспоменатата  Whistling

# 1 227
  • Мнения: 234
Много ми хареса постинга, в който се казваше, че защо лекарят да не иска като има кой да му даде!
Аз до последно се колебаех дали да раждам в частна или държавна болница. Една позната ми говореше, че раждането в частна ще ми излезе по-евтино, но аз не и повярвах! Накрая при мен нещата се стекоха така, че родих преждевременно /разбира се в държавната болница/, при случаен екип, което разбира се не струва нищо, но след всичките грижи положени за мен и детето как да не дадеш.....И то не само на екипа, който ме е разродил и съответно-спасил живота на бебето ми, следват неонатолози, акушерки.....Май наистина е по-евтино в частна болница, там поне знаеш, че дължиш едиколко си лева и толкова....

# 1 228
  • Мнения: X
Да,обаче в частните клиники нямат необходимата апаратура,да реагират ,ако нещо се случи непредвидено.
Затова и лекарите,в държавните болници си позволяват да  искат пари.

# 1 229
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
Много ми хареса постинга, в който се казваше, че защо лекарят да не иска като има кой да му даде!
Аз до последно се колебаех дали да раждам в частна или държавна болница. Една позната ми говореше, че раждането в частна ще ми излезе по-евтино, но аз не и повярвах! Накрая при мен нещата се стекоха така, че родих преждевременно /разбира се в държавната болница/, при случаен екип, което разбира се не струва нищо, но след всичките грижи положени за мен и детето как да не дадеш.....И то не само на екипа, който ме е разродил и съответно-спасил живота на бебето ми, следват неонатолози, акушерки.....Май наистина е по-евтино в частна болница, там поне знаеш, че дължиш едиколко си лева и толкова....
В твоя случай, щеше да ти излезе двойно./При проблеми директно карат бебето  в Окръжна , а и в Селена не се занимават с преждевремени раждания.Трябва да си в 9-я месец и всичко да е нормално, за да те поемат.Бъди сигурна, че ако беше отишла при тях вероятно щяха да те върнат.Някъде бях чела тук за жена в 7-я месец с болки отива при тях и те я отпращат към Окръжна или ВМИ.

Общи условия

Активация на акаунт