Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 762
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Мнения: 480
Мерси! Родих при д-р Бачуров.

# 1 336
  • Мнения: 52
Мерси! Родих при д-р Бачуров.
newsm78 и този не съм го чувала

# 1 337
  • Мнения: 2 558
Много от докторите практикуват раждане в Торакс. Моя приятелка роди лятото с уговорка с д-р Заимов в Торакс. Много е доволна. Ако не се лъжа раждането там е 1100 или 1200 лв.
В Торакс 750лв е нормалното, 950лв е секциото  Peace

# 1 338
  • Мнения: 52
В Торакс 750лв е нормалното, 950лв е секциото  Peace
[/quote]
има ли значение с гинеколог от Торакс или друг протича раждането?

# 1 339
  • Мнения: 2 558
Не  Peace Аз раждах с гинеколог от Торакс, а моя позната роди там преди няколко дни с гинеколог, който не работи в Торакс и плати същата цена  Peace

# 1 340
  • Мнения: 52
Не  Peace Аз раждах с гинеколог от Торакс, а моя позната роди там преди няколко дни с гинеколог, който не работи в Торакс и плати същата цена  Peace
Доволни ли сте от там?

# 1 341
  • Мнения: 2 172
Аз искам да попитам колко по-рано се запазва час за 4Д за д-р Троянчев?

# 1 342
  • Мнения: 2 558
Не  Peace Аз раждах с гинеколог от Торакс, а моя позната роди там преди няколко дни с гинеколог, който не работи в Торакс и плати същата цена  Peace
Доволни ли сте от там?
Да! Заслужаваше си всяка стотинка  Peace

# 1 343
  • Мнения: 2 047
Аз искам да попитам колко по-рано се запазва час за 4Д за д-р Троянчев?

Аз си запазих три дни по-рано. Имаше много хора и въпреки часа си чаках. Сега си спомних, че докато си висяхме в чакалнята се оказа , че и други две жени бяха със същия час като моя. В крайна сметка си влезнахме по реда на идване. Един час по-късно от "запазения" час.

# 1 344
  • Мнения: 2 172
Аз искам да попитам колко по-рано се запазва час за 4Д за д-р Троянчев?

Аз си запазих три дни по-рано. Имаше много хора и въпреки часа си чаках. Сега си спомних, че докато си висяхме в чакалнята се оказа , че и други две жени бяха със същия час като моя. В крайна сметка си влезнахме по реда на идване. Един час по-късно от "запазения" час.

Благодаря за отговора.
Аз вече си запазих за другия Вторник 16:30.Сигурно ще има поне още 3 жени за 16:30  Laughing

# 1 345
  • Мнения: 3 459
Елфи, зареди се с търпение Simple Smile
Ние бяхме две мами с един и същи час  Crazy Влязох близо час след уречения Simple Smile

# 1 346
  • Мнения: 4 784
Не  Peace Аз раждах с гинеколог от Торакс, а моя позната роди там преди няколко дни с гинеколог, който не работи в Торакс и плати същата цена  Peace
Доволни ли сте от там?
Да! Заслужаваше си всяка стотинка  Peace

desex, при кой гинеколог в Торакс ходиш? Виждам, че си доволна. Аз раждах там и посещавах там доктора си, но той вече се премести, известно време ходех при него, но по принцип ме дразни това забавяне с часовете, понеже пътувам от друг град и за мен това има значение. Та мисълта ми е, чудя се дали да не започна отново да ходя в Торакс, но от предишните лекари там вече няма никой, а за сегашните нямам отзиви.

# 1 347
  • Мнения: 959
veni9,аз пробвах при "новите" там но не останах никак очарована и се отказах от Торакс.Няма нищо общо с това,което беше.

# 1 348
  • Мнения: 2 558
veni9, аз ходех при д-р Маркова и бях много доволна, но тя сега е на специализация в Лондон и май поне до лятото няма да се върне Rolling Eyes

# 1 349
  • Мнения: 4 784
desex Confused Аз за нея съм чувала хубави отзиви, но разбрах, че няма да я има.
ббб, много кофти, чак ме е яд.  Close
Явно пак ще си чакам реда при Даскалов...

Общи условия

Активация на акаунт