Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 629
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 1 380
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
и идея как точно да стане при корсемов? - записваш час за него, отиваш и те гледа друг....

Не може да няма начин да се уговори час направо при него.
Преди години приемаше и в частен кабинет, сега не знам как е. Но там часовете си се записваха точно и само за него. Направо му звънни, имаш ли му телефона?

# 1 381
  • Мнения: X
И аз съм за д-р Йончев.

# 1 382
  • Мнения: 384


Не може да няма начин да се уговори час направо при него.
Преди години приемаше и в частен кабинет, сега не знам как е. Но там часовете си се записваха точно и само за него. Направо му звънни, имаш ли му телефона?

Корсемов или Малинова.Звънни, за да ти дам координати.

# 1 383
  • Мнения: 384
Може би не е тук мястото, но днес е починал д-р Вили Муратев. Лека му пръст! Flowers Rose Flowers Rose

Бог да го прости!

# 1 384
  • Мнения: 3 459
Доктор Даскалов ще работи до 18.12.10, след това излиза в отпуска до 10.01.11 г. Току-що звънях в клиниката.
Аз също исках да отида на фетална в 22, 23 седмица, ама няма как да стане.  Confused

# 1 385
  • Мнения: 1 192
Джей, честито и лека бременност!!!
Чак сега разбрах...  Blush

# 1 386
  • Мнения: 3 459
Благодаря ти  Hug

# 1 387
  • Мнения: 234
Може би не е тук мястото, но днес е починал д-р Вили Муратев. Лека му пръст! Flowers Rose Flowers Rose
Благодаря, че сподели! Измъчи се този човек, мир на душата му!

# 1 388
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
И аз вчера видях некролог на д-р Муратев в Хирургиите. Зная че много мами от форума го помнят с добро. Светла му памет!  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 1 389
  • Мнения: 424
Здравейте! Прилиствах всичките страници за акушер-гинеколози. Много са лекарите, но е трудно да избереш точния гинеколог. Та държа доктора да бъде внимателен, да обяснява, да казва какви изследвания трябва да се направят без да го питаш, да следи цялата бременност и след това при него да ми бъде самото раждане и да работи с ЗК. Все пак първа бременност карам и много неща са ми неясни. Май оставам с такова впечатление, че д-р Корсемов, д-р Росен Петров, Бабаков и Паскалева са внимателни. искам да чуя и вашите мнения. Благодаря предварително.

# 1 390
  • Мнения: 9
Привет! Моята бременност е следена от д-р Бабаков. Внимателен е, е, ако не го питаш нещо конкретно, не се впуска в много обяснения. Работи със ЗК.
Тъй като бременността ми е проблемна, се наложи да бъда приета в болница - Окръжна, защото д-р Бабаков ме насочи...Там, в болницата не мога да кажа, че д-р Бабаков ми обърна особено внимание. Дори не ме прегледа Rolling EyesОстанах много доволна от вниманието на д-р Румен Симеонов...Дори се замислих да се прехвърля при него...Кабинетът на Симеонов е в Перущица и за сега оставам при Бабаков...Успех! Hug

# 1 391
  • Мнения: 3 459
ragazza84, за Корсемов не знам но доктор Паскалева не работи с касата. Петров и Бабаков работят.  Peace
Иначе доктор Паскалева ти я препоръчвам с две ръце !

# 1 392
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз също съм много доволна от  доктор Паскалева .Изключително внимателен човек и професионалист, но не работи със Здравна каса както е казала Джей

# 1 393
  • Мнения: 6 206
Здравейте! Прилиствах всичките страници за акушер-гинеколози. Много са лекарите, но е трудно да избереш точния гинеколог. Та държа доктора да бъде внимателен, да обяснява, да казва какви изследвания трябва да се направят без да го питаш, да следи цялата бременност и след това при него да ми бъде самото раждане и да работи с ЗК. Все пак първа бременност карам и много неща са ми неясни. Май оставам с такова впечатление, че д-р Корсемов, д-р Росен Петров, Бабаков и Паскалева са внимателни. искам да чуя и вашите мнения. Благодаря предварително.

да чуеш кои са внимателни или кои са наистина добри?
защото едното няма нищо общо с другото.
а здравната каса - тя е само за междудругото, не съществува лекар в пловдив, който работи със ЗК и можеш да кажеш ок, оставям си живота на бебето в ръцето му. Просто няма такъв.

# 1 394
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
ragazza84, за Корсемов не знам но доктор Паскалева не работи с касата. Петров и Бабаков работят.  Peace

Да, но д-р Петров не изражда.

Общи условия

Активация на акаунт