Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 229 630
  • 5 712
  •   1
Отговори
# 3 915
  • Мнения: 90
А ако е от това какво следва?

# 3 916
  • Пловдив
  • Мнения: 4 167
Омръзнало ми е да пиша защо микробиологията излиза чиста. Поне накой от уролозите не се ли сети да ти назначи изследване на стерилна урина. И да ти обясни как се дава стерилна урина. За да са горе-долу адекватни микробиологиите на влагалищен секрет, се взимат със спекулум и с тампон със среда. Особено за хламидии. Те са вътреклетъчни микрооранизми.......И лечението при тях е с определени антибиотици по определена схема. Не искам да те отчайвам, но повечето гинеколози изобщо не са наясно. Щом микпобилогията е добре, значи си ОК. Тук сега ще получиш препоръки за поне 10 много добри лаборатории.......

Лечението ЗАДЪЛЖИТЕЛНО е и за двамата 

# 3 917
  • Мнения: 90
И все пак може ли препоръка за съвестен гинеколог, при когото прегледа ще бъде по обстоен и може да ми помогне?Урината първо беше с е.коли, сег само завишени левкоцити,парене и ужасни болки.

# 3 918
  • Мнения: 61
Здравейте, интересува ме дали някой е ходил при д-р Борислав Иванов в Meline. Днес бях при него и съм изключително доволна. Бях на частен преглед по спешност, което може и да е причина за адски добрият преглед. Интересува ме дали работи по здравна каса и дали още някой може да даде мнение? Благодаря ви.

Била съм един път при д-р Борислав Иванов с направление. До колкото знам работи със здравна каса. Внимателен е, има  добър ехограф в кабинета, но очакваше аз да реша какви изследвания да ми пусне и съответно да си ги платя на частно. Прегледа беше може би 6-7 минути. На вторичния преглед отидох просто за да ми даде рецепта, след като му показах резултата от микробиологията.

# 3 919
  • Пловдив
  • Мнения: 734
Здравейте, интересува ме дали някой е ходил при д-р Борислав Иванов в Meline. Днес бях при него и съм изключително доволна. Бях на частен преглед по спешност, което може и да е причина за адски добрият преглед. Интересува ме дали работи по здравна каса и дали още някой може да даде мнение? Благодаря ви.

Била съм един път при д-р Борислав Иванов с направление. До колкото знам работи със здравна каса. Внимателен е, има  добър ехограф в кабинета, но очакваше аз да реша какви изследвания да ми пусне и съответно да си ги платя на частно. Прегледа беше може би 6-7 минути. На вторичния преглед отидох просто за да ми даде рецепта, след като му показах резултата от микробиологията.

Да и мен ме пита дали искам цитонамазка и микробиология и си ги платих.

# 3 920
  • Мнения: 47
Здравейте, бихте ли ми препоръчали наистина добър гинеколог в Пловдив. До сега винаги съм ходила при Д-р Мандов, но вече в отчаянието си явно имам нужда да чуя и друго мнение. Ситуацията е следната - правим опити за бебе вече 1,5 год. живеем в чужбина а тук системата е ужасна, правят всичко но чакането е с месеци Та Декември м.г. имам кръвен тест, после още няколко а аз казах че съм с поликистозни яйчници и час за гиниколог с апаратура получих чак за 28.05 .. на 04.05 се прибрахме в Бг, аз минах и уж всичко ми е ок, лекаря ми каза "е да имаш поликистозни яйчници но не е нещо страшно, и това не е проблема", аз му вярвам напълно. При мъжа спермограмата е ок но намериха друг проблем (така и не разбрах точно какъв, вид вирус мисля) изписаха му ужсно силни антибиотици по схема за 3 седмици, аз вече бях в чужбина (нямах право на повече отпуска) и когато той дойде започнах да ги пия и аз. И така аз продължавам да си тъжа и поплаквам тайно всеки път когато ми дойде, тук прегледа при гинеколог е от порядъка на 80€ на частно, пък за други манипулации да не говоря.Ноември ще си ходим пак и пак ще минем по същия ред но вече не знам къде да отида, моля за съвет! Много се извинявам за дългия пост! Само да кажа, че не съм здравно осигурена и дори предпочитам на частно.

# 3 921
  • Мнения: 1 524
Здравейте,трябва ми детски Аг.Детето е с течение,на 6 години е.Д-р Атманджова дали работи?За д-р Йончева мнение?Как протича прегледа,може и на лични.Страх ме е да не я травмирам .

# 3 922
  • Мнения: X
Пете, запишете час за репродуктивен лекар в специализирана клиника.
В Пловдив са две такива - Селена, където специалистите са Ставрев, Минев и Матев, или Ню Лайф при Добринка Петрова.
Там ще ви пуснат необходимите изследвания, за да се прецени къде е проблемът, има ли такъв въобще, и евентуално да се предприемат мерки.

# 3 923
  • Мнения: 54 964
Здравейте,трябва ми детски Аг.Детето е с течение,на 6 години е.Д-р Атманджова дали работи?За д-р Йончева мнение?Как протича прегледа,може и на лични.Страх ме е да не я травмирам .

Моята дъщеря на същата възраст я водих при д-р Ружа Белчева. Не е детски, но работи много внимателно с деца. В ДКЦ Св.Георги. Взема секрет само, с един малък тампон, като клечка за уши. Лабораторията е в същата сграда.

# 3 924
  • Мнения: X
Аз съм доволна от д-р Бонка Йончева. Много е внимателна, малката нямаше три години, когато се наложи да я водя. Работи обаче само на частно.

# 3 925
  • Мнения: 2 104
slan4ize_76 д-р Атмаджова от доста време мисля, че не е в БГ.
Д-р Йончева и д-р Димитрова /и двете са възрастни,частен прием/- детска гин. И аз днес ще звъня на д-р Димитрова за малката /на 3г. е/ Някой беше писал тук, че не е с часове а чакаш ред пред каб. Отзивите бяха, че не бърза с АБ през устата а пробва с локални ако има възможност  Peace

PS: Редактирам! Д-р Димитрова работи в Торакс. Записахме час за днес. Довечера ще пиша има ли дог. със ЗК  Peace

Последна редакция: пн, 04 сеп 2017, 14:12 от mama irina

# 3 926
  • Мнения: 1 524
Благодаря, запазих час за д-р Йончева.От д-р Димитрова имам неприятен спомен от прегледа й в Хирургиите.

# 3 927
  • Мнения: X
Мисля, че ще останеш доволна от д-р Йончева, внимателна е с детето, което за мен беше най-важното.

# 3 928
  • Мнения: 2 104
Редактирах си горния пост и сега рефрешнах и видях, че сте писали след мен. Ще пиша как е минал прегледа  Peace

# 3 929
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 298
Аз също се ориентирам в търсене на нов гинеколог. От близо 7г посещавам Я маков, доволна съм, но просто вече с часовете е ад. В МБАЛ "Тримонциум", че ми е супер удобно някой да препоръчате?

Общи условия

Активация на акаунт