Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 218 773
  • 5 679
  •   1
Отговори
# 3 930
  • Мнения: 99
Във вторник бях на преглед при доц. д-р Екатерина Учикова. Изключително доволна съм. Работи на частно. Много внимателна, отговаря на всякакви въпроси и е много мила. Праща да се гледа цитонамазката в Медлайн, става за 10 минути. Има доста пациенти, защото записването е почти месец напред.

# 3 931
  • Мнения: X
колко струва прегледа? къде приема

# 3 932
  • Мнения: 992
Във вторник бях на преглед при доц. д-р Екатерина Учикова. Изключително доволна съм. Работи на частно. Много внимателна, отговаря на всякакви въпроси и е много мила. Праща да се гледа цитонамазката в Медлайн, става за 10 минути. Има доста пациенти, защото записването е почти месец напред.
За Учикова и аз само хубави неща съм чувала. Явно наистина е добър лекар.

# 3 933
  • Мнения: 104
Здравейте. Аз имам питане за един лекар . Понеже преди някъде 2 години лежах за изчистване  в хирургиите и тогава си спомням че ме прегледа един доктор АГ младичък (към 30 и няколко ), подстриган беше отстрани късо , а отгоре по дълго (нали така беше модерно ) Grinning Тогава останах с много добро впечатление от него , много ми обясняваше, много беше спокоен . Не успях да му видя хубаво името , но останах с впечатлението че беше нещо от сорта "Троянчев" , така ми се видя , но не съм много сигурна.Тогава ме следеше д-р Амалиев и той беше в екипа му със д-р Леви. Ако някой се сети ще му бъда много благодарна .
Докторът сигурно е Илиян Траянов.

# 3 934
  • Пловдив
  • Мнения: 108
Здравейте.
Може ли мнение за Андрей Минчев, доколкото знам работи в Окръжна болница. А някой знае ли дали води Жк и къде? 

# 3 935
  • Мнения: 272
За др. Минчев - млад и много надежден специалист. В момента той работи в Пълмед и репродуктивна клиника Ню лайф.
ЖК води в Ню лайф.

# 3 936
  • Мнения: X
А в Окръжна работи ли?

# 3 937
  • Мнения: 272
Мисля, че не работи в Окръжна вече.

# 3 938
  • Мнения: 408
Здравейте! Искам да опитам за мнение относно д-р Мария Василева за следене на бременост. Тя работи в ж.к. Тракия в мед. център "Димед", а също и в хирургиите на Пещерско шосе. Не мога да намеря нищо по форумите. Благодаря предварително!

Родих в Св. Георги. Д-р Мария Василева ми направи шевовете след епизиотомията, много съм доволна!

# 3 939
  • Мнения: X
Кривички ли бяха, бавно ли зарастнаха?А срастванията после дълго ли те мъчиха?
Не мога да я похваля.

# 3 940
  • Мнения: 408
Кривички ли бяха, бавно ли зарастнаха?А срастванията после дълго ли те мъчиха?
Не мога да я похваля.

Изобщо не може да се разбере , че съм раждала и че съм имала епизиотомия и шевове.

# 3 941
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Освен д-р Халил, друг добър АГ, който да следи бременност по ЗК и да изражда в Окръжна или Хирургиите?

Аз родих преди почти 3 години и не съм в час с "новостите".
Приятелка си има доверен АГ, при който ходи не по ЗК, но той не изражда.
Моля за препоръки!

# 3 942
  • Мнения: X
В Окръжна си отиваш по спешност, като започне раждането и си сигурна, че ще направят всичко възможно за теб и за бебечето. И няма да чакат подкупи, или да бездействат, за да те изнудват да плащаш. В неонатологията са много мили, дават информация, и ако има възможност пускат майката да вижда бебчето. За по-капризните има вип стаи и кетъринг.
В Пещерско аз мога да препоръчам д-р Порязов и д-р Ямаков.

# 3 943
  • Пловдив
  • Мнения: 76
За репродуктивните проблеми, както и за наистина добър гинеколог, мога да препоръчам д-р Васил Даскалов. Той си работи в негов кабинет, но също е и към екипа на Ню Лайф. Д-р Добринка Петрова от Ню Лайф също е много добра. Това са двамата гинеколози, от които съм изключително доволна. При д-р Петрова забременях спонтанно, след като борихме инфертелитет, тя ми води и женска консултация. При д-р Даскалов ще раждам, но от посещенията ми при него, съм абсолютно възхитена какъв професионалист е! И двамата препоръчвам с две ръце!

# 3 944
  • Мнения: 25
Здравейте
Може ли да ми препоръчате добър хематолог в Пловдив който следи бременни

Общи условия

Активация на акаунт