Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 415
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 90
  • Мнения: 19
Здравейте мили мами!
Ще ви бъда много благодарна, ако някоя от вас пише настоящите координати на д-р Хр. Кръшкова (за частен преглед става въпрос).  bouquet

# 91
  • Мнения: 1 715
Здравейте мили мами!
Ще ви бъда много благодарна, ако някоя от вас пише настоящите координати на д-р Хр. Кръшкова (за частен преглед става въпрос).  bouquet

знам,че работи в Селена,но за частен кабинет...незнам

# 92
а някой нещо знае ли за д-р П. Матеев не за раждане

# 93
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ако не се лъжа д-р Матеев е завеждащ отделението по стерилитет в Окръжна болница. Чувала съм добри отзиви за него.
За какъв проблем ти трябва доктор?

# 94
  • Мнения: 1 277
ani vas,
виж в белия списък за пловдив в търсачката- май там имаше координати на Кръшкова - доколкото си спомням има частен кабинет, но не съм 100% сигурна.

# 95
ами ходих при доктор Матеев че не мога да забременея и ми каза че имам кистозни яйчници и трябва да се направи лапароскопия

# 96
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Да, д-р Матеев се занимава със стерилитет, в последните години работи и ин - витро, не знам доколко е успешно.
Не ти пречи да се консултираш и с друг лекар, ако се съмняваш в неговата диагноза. Успех!

# 97
  • Мнения: 19
До колкото разбрах д-р Кръшкова в момента е в процес на местене на кабинета. Ако някой знае нещо за новия (адрес или телефон) нека пише. Мерси   bouquet

# 98
  • Мнения: 3 098
Името беше Кондов от ВМИ, работи и в Тримонциум.
Доктор Кондов е отли4ен специалист. Peace

# 99
Др. Кръшкова-тел.0888 24 89 23, работи в мед. център зад тримонциум 'Тримонциум'

# 100
D-r Troianzev za nisto na sveta. Az i deteto mi si otivahme ot tozi sviat blagodarenie na nego.

Dani

# 101
  • Мнения: 107
D-r Troianzev za nisto na sveta. Az i deteto mi si otivahme ot tozi sviat blagodarenie na nego.

Dani
има 4ерен списък, пиши там

# 102
  • Мнения: 802
D-r Troianzev za nisto na sveta. Az i deteto mi si otivahme ot tozi sviat blagodarenie na nego.

Dani
има 4ерен списък, пиши там

и поне обесни защо така мислиш ?!

# 103
Искам мненията ви за Д-р Крумов и за Д-р Пелев. Чудя се кой от двамата да следи бременноста ми и при кой да раждам.
Благодаря ви.

# 104
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Искам мненията ви за Д-р Крумов и за Д-р Пелев.

И двамата са добри специалисти. Който и да избереш - няма да сгрешиш.

Аз специално клоня към д-р Пелев  Peace

Общи условия

Активация на акаунт