Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 212 571
  • 5 671
  •   1
Отговори
# 5 130
  • Мнения: 442
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър гинеколог за преглед в Пловдив, който да работи със здравната каса. Благодаря

# 5 131
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър гинеколог за преглед в Пловдив, който да работи със здравната каса. Благодаря
За някакъв проблем ли е/ Иначе - д-р Семра Халил ,Деница Краевска.Последно ходих при Д-р Краевска за профилактичен преглед и съм доволна

# 5 132
  • Мнения: 83
Д-р Ели Илиева Simple Smile

# 5 133
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
И аз напоследък ходя при д-р Деница Краевска, доволна съм.

# 5 134
  • Мнения: 442
Здравейте, може ли да ми препоръчате добър гинеколог за преглед в Пловдив, който да работи със здравната каса. Благодаря
За някакъв проблем ли е/ Иначе - д-р Семра Халил ,Деница Краевска.Последно ходих при Д-р Краевска за профилактичен преглед и съм доволна
Благодаря, ами за профилактичен преглед, а къде се намира кабинета

# 5 135
  • Пловдив
  • Мнения: 13 380
На Халил или на Краевска?

# 5 136
  • Мнения: 442
На Краевска

# 5 137
  • Мнения: 372
Здравейте!
По ЗК мога да ви препоръчам д-р Лозороски в Торакс (до Четвъртък пазар). Лекарят е много компетентен и внимателен, изключително точен (поне колкото пъти аз съм ходила) с графика - единствено спешно секцио/раждане може да забави, но това е в рамките на нормалното. Изслушва много спокойно и наистина е внимателен по време на прегледа.

# 5 138
  • Пловдив
  • Мнения: 572
В рилон център,от супердок може да запазите час

# 5 139
  • Пловдив
  • Мнения: 1 150
Краевска е в Торакс на Четвъртък пазара. За частен кабинет не знам.

# 5 140
  • Мнения: 1 772
Доктор Краевска работи ли в Торакс, защото в superdoc пише,че кабинетът й е в Рилон център.Интересува ме също да ли води женска консултация.

# 5 141
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Доктор Краевска работи ли в Торакс, защото в superdoc пише,че кабинетът й е в Рилон център.Интересува ме също да ли води женска консултация.
Аз ходих в Рилон центъра на преглед...Води ЖК

# 5 142
  • Мнения: 442
Здравейте някой дали има телефона на д-р Краевска

# 5 143
  • Пловдив
  • Мнения: 572
Здравейте някой дали има телефона на д-р Краевска
0888844061

# 5 144
  • Мнения: 177
Здравейте, интересува ме това ли е телефона на доктор Краевска - 0888844061?
Тя ми даде визитка, но я загубих?

Общи условия

Активация на акаунт