Акушер-гинеколози - гр. Пловдив

  • 1 217 744
  • 5 679
  •   2
Отговори
# 5 265
  • Мнения: 59
Dazel Каква сте му на Стоилов не знам, но казахте, че не посещавате него, а друг гинеколог, което само по себе си говори, че нямате наблюдения като пациент.
Спестете си и некомпенетното мнение по повод др Калчев, защото е помогнал и помага на хиляди жени и негативно отношение и мнения, каквито има за вашия приятел, липсват. Има фб група Пациенти на д-р Калчев, където 3.3К жени споделят положителни впечатления ежедневно от него.
Бъдете благодарна, че нямате проблеми, защото сериозни ли са ще се молите за преглед при "този Калчев" .

# 5 266
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Споко, няма да се моля за Калчев. Това, което прочетох в сайта му ми беше достатъчно да го заобиколя.

П,П. Влудявам се като видя др. вместо д-р. Добре, че не съм нито другарка - др, нито доктор - д-р.

# 5 267
  • Мнения: 680
Терапията трябва да е индивидуална и да е на база на показатели, които се следят динамично - тук се назначават масово едни и същи терапии без дори да се пуснат изследвания. Септума е много деликатен въпрос, стига някой да го забележи...

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 13:29 от LunaeLumen

# 5 268
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Субсептума трябва да се види, когато не си бременна. При бременност матката нараства и не се вижда, а там прегледът е с абдоминален транссюсер. В мното ранна бременност обикновено се вижда, ако бременността е разположена в левия или десния рог. Не са необходими изследвания а само препарати за подобряване на кръвообращението, защото двата рога не са добре кръвостабдени, както при нормална матка. Ето първата картинка от Гугъл.



Виж сега, Ванеса. В бг мама не си правя труда да съм изрядна с пункнуацията или грешно натиснати клавиши. Аз съм възрастна и пиша през телефона. Личи си, когато си объркал нещо в бързината,  или от невнимание, и когато не го знаеш как се пише. Все се заричам да не влизам в полемики с хора с необосновани претенции, поне за такива елементарности като правопис. Вярвай ми, това говори много за човека, дори да не го познаваш. Вие, приемам, че е от невнимание написано с малка буква.

Последна редакция: ср, 18 май 2022, 12:58 от dazel

# 5 269
  • Мнения: 680
dazel отидох при Стоилов не бременна за да ми направи той подготовката и да е всичко под контрол. Каза ми " супер си чакам те бременна". Следвах неговия план през цялото време, нито веднъж не отидох за второ мнение - явно там ми е била грешката. Няма да пиша празни приказки - това беше бременност планирана и следена само от него - както казах, някой ден ще разкажа и по-подробно. Никога не съм го обвинявала, макар, че изследването на плода, след аборта беше със заключение "здраво бебе". Просто за мен той не е лекар, който знае какво да прави при наличие на проблеми. Друга му е насоката.
И направотив има нужда да се следят много неща, когато си на терапия - не си се интересувала достатъчно явно. Нямаш си идея колко бързо се променят показателите и колко деликатно трябва да се работи с терапиите.

# 5 270
  • Пловдив
  • Мнения: 4 136
Да, така е. Моя близка загуби бременност, след направен пренатален тест, предвид възрастта, и там всичко беше наред, без отклонения. Има още 2 деца и с тези бременности всичко е било ОК. Та не винаги има проблем. Не, че това ще те успокои. Пожелавам ти успешен финал следващия път. Дано намериш адекватен лекар, който освен да пуска изследвания, да има и голям клиничен опит.

# 5 271
  • Мнения: 2 092
Е как на мен не ми назначиха нито прентатест, нито амниоцентеза? А спадам в рискова група на 35 г. съм. А по отношение на това колко ФМ се правят - лекар като Даскалов препоръчва поне 3, а вярвам че той е един от най-добрите в областта. Аз не се поколебах за миг за нито една фетална морфология. А само да кажа, че и на "пакет не съм се закачила" и пак ме гледаше внимателно всеки път, за някои от прегледите и пари не е взимал. В Селена не е по-евтино, както и при другите специалисти. За това всеки може да избира - да ходи само по ЗК или да посещава повече от 1 специалист.
Той пък Даскалов един специалист 😥

# 5 272
  • Мнения: 3
Не бих препоръчала д-р Борис Стоилов, не съм доволно от него и отношението му.Лъснат кабинет и визия, но арогантен и надут.Не бих отишла отново при него.

# 5 273
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
И се регистрира във форума специално за това мнение?!? 🤦‍♀️

# 5 274
  • Пловдив
  • Мнения: 604
И се регистрира във форума специално за това мнение?!? 🤦‍♀️

Аз се отказах да коментирам именно поради това, част от мненията са твърде необосновани или от съмнителни потребители. Естествено е да има различни мнения, но стига да отразяват личен опит, а не целенасочено заяждане.

# 5 275
  • Пловдив
  • Мнения: 479
Преди седмица бях на преглед при Стоилов /фм/. Преди 5 години бях пак при него. Мнението ми е същото - доволна съм. Обран е в обясненията, но казва точно кратко и ясно каквото трябва. Само не ми хареса организацията, автоматично да се записва час за следваща фм /не, че не мога да я откажа, ако не я желая/.

# 5 276
  • Мнения: 290
Здравейте, някой да има мнение за д-р Валентина Вангелова, онкогинеколог? Преглежда в Медлайн.

# 5 277
  • Мнения: 281
Моля да ми препоръчате добър гинеколог (по възможност жена), който да работи със ЗК. Държа да обяснява подробно, а не да се налага да тегля думите с ченгел.
Към момента става въпрос за рутинен преглед, но искам като започна да ходя при някого, да си ходя при него и в бъдеще за проследяване на бременност и т.н.

Също да попитам - за проследяване на бременност при гинеколог, който не работи със ЗК, как стоят нещата?
Смятате ли, че има разлика в отношението при такива, при които си плащаш, спрямо тези, при които се ходи с направление?

# 5 278
  • в сбъднатите мечти
  • Мнения: 278
Моля да ми препоръчате добър гинеколог (по възможност жена), който да работи със ЗК. Държа да обяснява подробно, а не да се налага да тегля думите с ченгел.
Към момента става въпрос за рутинен преглед, но искам като започна да ходя при някого, да си ходя при него и в бъдеще за проследяване на бременност и т.н.
Д-р Мая Михова, преглежда в ДКЦ 7 (на Събота пазара) и в ДКЦ-то срещу Т Маркет (дето беше ресторант "Стадиона").

# 5 279
  • Мнения: 59
Здравейте, в 3ти месец съм и все още не съм избрала своя гинеколог. Какво ви е мнението за др Асен Даскалов и др Борислав Иванов?

Общи условия

Активация на акаунт