Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 12 614
Гитадам, аз лично замразени зеленчуци не обичам. Но мъжът ми пък ги яде. Като ги задушиш в масло той твърди, че са вкусни.

# 376
  • София
  • Мнения: 1 762
gitadam , аз ползвам много замразени зеленчуци. Да ти кажа зависи на коя фирма са. Ако не искаш да рискуваш, си вземи на Бондюел. Те със сигурност няма да станат лоши. Взимала съм на някои бъргарски фирми и в повечето случаи не съм била доволна  newsm78
Има и друг вариант, можеш да вземеш и консерва  Peace

# 377
  • Rio de Janeiro/Austevoll/Varna occasionally
  • Мнения: 580
Зеленчуците на Бондюел са много добри. Въпреки, че аз съм правила и с другите и никога не са ми ставали гадни.

# 378
  • Мнения: 57
Здравейте, имам въпрос относно приготвянето на крем карамел. С рецептата съм наясно, проблема е колко време се пече, на каква температура и дали фурната трябва да е загрята? Благодаря ви предварително Hug

# 379
  • Мнения: 11 606
Здравейте, имам въпрос относно приготвянето на крем карамел. С рецептата съм наясно, проблема е колко време се пече, на каква температура и дали фурната трябва да е загрята? Благодаря ви предварително Hug

На 130-140гр. около 50-60 мин. правя аз карамела. Слагам в топла фурна, но то и с тез градуси фурната не се загрява кой знае колко.....

# 380
  • Мнения: 1 798
Здравейте, имам въпрос относно приготвянето на крем карамел. С рецептата съм наясно, проблема е колко време се пече, на каква температура и дали фурната трябва да е загрята? Благодаря ви предварително Hug
Зависи от фурната.
Аз пека на 150 градуса в незагрята фурна около 2 часа.

# 381
  • Мнения: 3 675
Купих http://www.saranda.bg/vegetables_bg.php - микс 215 - Президент и го сложих в хладилника на работата /но не в камерата, защото е замръзнала и не мога да я отворя/, въпросът ми е, ако пренощува в хладилника у нас в отделението под камерата, нали нищо няма да му стане на микса, понеже майка ми ще го приготвя утре след обяд?

# 382
  • София
  • Мнения: 12 614
Купих http://www.saranda.bg/vegetables_bg.php - микс 215 - Президент и го сложих в хладилника на работата /но не в камерата, защото е замръзнала и не мога да я отворя/, въпросът ми е, ако пренощува в хладилника у нас в отделението под камерата, нали нищо няма да му стане на микса, понеже майка ми ще го приготвя утре след обяд?

Не, какво да му стане?

# 383
  • Мнения: 5 001
Според мен обаче ще му стане....Ще се размрази и ще омекнат като гума броколите,царевицата и дръгите там неща...И ще пуснат вода....
Замразените миксове ,трябва да се готвят без да се размразяват...

# 384
  • Мнения: 3 675
Ами да се размрази например, пише че такъв микс може да се държи в хладилник 1 денонощие, следователно няма проблем.

# 385
  • София
  • Мнения: 12 614
Според мен обаче ще му стане....Ще се размрази и ще омекнат като гума броколите,царевицата и дръгите там неща...И ще пуснат вода....
Замразените миксове ,трябва да се готвят без да се размразяват...

А за туй не съм капацитет - щот не ги готвя  Mr. Green Но определено няма да се развалят, де. Това имах предвид.

# 386
  • Мнения: 7 316
Изправена съм пред голяма дилема, пилешкото кавърма ли да го правя, както го обсъждахме вчера или да го направя с ориз и зеленчуци.Май ще е второто, че като гледам мъжа ми доста се муси на кебапи и кавърми.Рецептата, която съм си харесала я видях на брошурката на супермаркети пикадили, та въпроса ми е може ли да се направи с готов микс от моркови, грах и царевица, защото не искам да ги купувам по отделно, така става ли вкусно?Не стоят ли замразените зеленчуци като изкуствени?Мерси за отговорите. Hug

Вкъщи много обичаме задушени замразени зеленчуци.Предимно като гарнитура. Не знам , но със сигурност не стоят като изкуствени.
За качеството не гарантирам, но са вкусни.
От многото които сме пробвали и на нас най-ни харесват тези на Bonduelle.
Често купувам и замразена царевица. Децата я обожават.
Случвало се е и да добавям от микса към ориз. Става много вкусно. Peace

# 387
  • Мнения: 57
 Мама Цоцоланка , delicate, благодаря ви за бързите отговори. Сега го сложих да се пече, дано да се получи.

# 388
  • Мнения: 1 111
да похваля рецептата за меденки, която ирина ми предложи....страхотна е, препоръчвам я - ето резултата    и рецептата
http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?topic=1715.msg28859....  препоръчвам и пържолките на тутулина с гъбения сос, тях също изпробвах, но забравих да ги снимам...пробвайте ги

Последна редакция: чт, 29 окт 2009, 17:28 от tuly

# 389
  • София
  • Мнения: 816
Момичета хартия за печене,книжните формички за кексчета от къде ги купувате Embarassed?

Общи условия

Активация на акаунт