Отговори
# 600
  • Мнения: 5 001
В хладилник е. А ако и няма нищо, дали бих могла да я вложа в друго ястие? Само питам, не ме бийте Laughing.
Мастерче, добре че си тук да те питам нещо. Правих едно желе от дюли по твоя рецепта за гърло. И имаме сега спор с една мацка дали се ползва водата, където са вряли, или плода.
Mахаш плода след като са се сварили дюлите и вариш водата+захарта.Може и 1-2 листенца индрише да се добавят става още по-лековито....и т.н.

# 601
  • Мнения: 549
Momi4eta kajete za krem karamel proporcii-kolko qica  i zahar na edin litur mlqko? newsm78

# 602
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 635
Momi4eta kajete za krem karamel proporcii-kolko qica  i zahar na edin litur mlqko? newsm78

Аз слагам 6 яйца и 1 1/2 ч.ч. захар/ обичам го много сладък Heart Eyes/.Отделно карамелизирам на око, да има Mr. Green.

# 603
  • Мнения: 9 785
Mахаш плода след като са се сварили дюлите и вариш водата+захарта.Може и 1-2 листенца индрише да се добавят става още по-лековито....и т.н.

Аз ползвах плода hahaha. Ама хубаво желенце стана Crazy.

# 604
  • Мнения: 549
Momi4eta kajete za krem karamel proporcii-kolko qica  i zahar na edin litur mlqko? newsm78

Аз слагам 6 яйца и 1 1/2 ч.ч. захар/ обичам го много сладък Heart Eyes/.Отделно карамелизирам на око, да има Mr. Green.


tova na 1l. mlqko li?

# 605
  • Мнения: 11 606
Mахаш плода след като са се сварили дюлите и вариш водата+захарта.Може и 1-2 листенца индрише да се добавят става още по-лековито....и т.н.

Аз ползвах плода hahaha. Ама хубаво желенце стана Crazy.

 hahaha hahaha hahaha hahaha


Поли да ти отговоря тук......Нацепих си вчера със сатъра тиквата - леле, каква страхотия бях. Тя, жертвата - тиква, бе чисто бяла. Исках тиквата да не е водна и да има месо по нея. И майка ми каза да търся чисто бяла, по възможност напукана тиква. Имаше едни зеленикави - не от тях - чисто бяла. Та....нацепих я, махнах семките и влакната и нарязах на парчета. В голямата и дълбока тава от фурната ги наредих с кората надолу, месото нагоре - стигна ми точно за една тава, посипах отгоре захар и включих. А...и 1 чаша вода сложих отдолу. На 150 градуса пекох в началото, след около 40 мин. вкл. и вентилатора. Явно чашата вода е била повече, а и аз обичам изгоряла тиква(и изгоряло кисело зеле обичам още), та по някое време качих тавата по-нагоре и усилих градусите, пак на вентилатор. Обърнах 1 път тавата,че навсякъде да има изгореличко и така........


Momi4eta kajete za krem karamel proporcii-kolko qica  i zahar na edin litur mlqko? newsm78

Аз слагам 6 яйца и 1 1/2 ч.ч. захар/ обичам го много сладък Heart Eyes/.Отделно карамелизирам на око, да има Mr. Green.


tova na 1l. mlqko li?

За 1 литър мляко - да, извинявам се,че не съм Аелис, а отговарям. Аелис, извинявай!

# 606
  • София
  • Мнения: 12 614
E, Маме милост нямаш  Mr. Green Сега и тиква трябва да тичам да купувам  Wink

# 607
  • Мнения: 9 785
Маме, а става ли хубаво сладка така? Аз все си мисля, че като я пека с кората нагоре, трябва да стане по-сладка Rolling Eyes.
Пък за желето - оф, и аз си се смея, ама си мислех, че лекувам детето Crazy.

# 608
# 609
  • Мнения: 11 606
Нана, купи и на мен тиква, че нашата я изядохме.....


Поли, става сладка, да......А отдолу се образува също едно желе - ти вече имаш опит с желетата - сладък гъст сок и ако не ти е достатъчно сладка - заливаш с този гъст сироп. А и то зависи колко захар слагаш...Аз няма да казвам колко сложих, но не се стискай за захарта, но пък и не разпилявай много!

# 610
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Мерси за " тиквените"супи .  bouquet
И понеже готвя такава в момента да питам, някой правил ли е крутони в микровълновата? В един друг форум пише , че ставали много хубави( а и по-бързо стават) . Та за това Ви питам?

# 611
  • София
  • Мнения: 12 614
Нана, купи и на мен тиква, че нашата я изядохме.....


Поли, става сладка, да......А отдолу се образува също едно желе - ти вече имаш опит с желетата - сладък гъст сок и ако не ти е достатъчно сладка - заливаш с този гъст сироп. А и то зависи колко захар слагаш...Аз няма да казвам колко сложих, но не се стискай за захарта, но пък и не разпилявай много!


Аз я пека тиквата винаги с кората надолу и с доста захар, а понякога и с мед.

# 612
  • Мнения: 5 001
Май само аз съм идиота дето бели тиквата и после я пече  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 613
  • София
  • Мнения: 12 614
Май само аз съм идиота дето бели тиквата и после я пече  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Мастерче, пробвай с кората  Wink

# 614
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Май само аз съм идиота дето бели тиквата и после я пече  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
И аз така я пека , но когато е тиква от модел цигулка(ама само как се изразих). Когато е от другите тикви я пека с кората , като парчетата са обърнати с месото на тиквата към тавата . Така си попиват повече от захарният сос и става по сочна тиквата.

Общи условия

Активация на акаунт