Акушер-гинеколози - гр. Варна

  • 406 536
  • 1 785
  •   1
Отговори
# 1 770
  • Мнения: 335
Моля Ви,препоръчайте лекар за фоликуметрия и проследяване на хормони във Варна?
Простете за невежеството,но става ли с коремен ехограф?
Благодаря на всички,които ми отговорят!  bouquetМоже и на лични.

# 1 771
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Мисля че фоликулометрията задължително я правят с вагинален трансдюсер, защото яйчниците се виждат по-добре с него и не е нужно да си с празни черва и пълен пикочен мехур Simple Smile. За фоликулометрия се ходи през ден след края на менструацията за да се прецени дали жената има овулация или за целите на ART- за определяне на момента на инсеминацията или на пункцията по време на стимулациите. За овулация може да се прецени и с едни тестове- като тест за бременност, правят се с урина. Гинеколожката ме посъветва да правя минимум по 2 на ден 2 преди, деня на, и два дни след очакваната менструяция, защото те се позитивирали при някакъв хормонален пик, който бил много кратък и ако се правят само веднъж дневно може да се изтърве този пик. А на мен освен това ми изследваха кръв за Прогестерон на 21-я ден от менструалния цикъл- също било признак за овулация. Иначе бих те посъветвала да потърсиш лекар, който се занимава със стерилитет. От тези които аз знам/основно в АГ болница/ бих ти препоръчала Георги Козовски, разбира се ако си правите бебе. Ако не искате бебе търси млад лекар с добър ултразвук, моето впечатление е че по-възрастните лекари не им се занимава с хормони- дай им само операции, секции, раждания.... А младите четат повече  и поназнайват и съвременни неща, чужда литература, публикации в интернет, а освен това са и по-внимателни и по-отзивчиви и все още не са се комерсиализирали

# 1 772
  • Мнения: 4 425
А в Майчин дом знам със сигурност,че предлагат епидурална упойка.
Въпрос към тези ,които са раждали там с епидурална-Бяхте ли има казали предварително,че искате такава и боли ли поставянето и?

И да не кажеш предварително ,те ще ти предложат.Поставянето не боли макар,че на мъжа ми се видя много страшно  Laughing

# 1 773
  • Мнения: 2 096
Моля Ви,препоръчайте лекар за фоликуметрия и проследяване на хормони във Варна?
Простете за невежеството,но става ли с коремен ехограф?
Благодаря на всички,които ми отговорят!  bouquetМоже и на лични.
аз съм доволна от доц. Маркова.. преди приемаше  в Майчин дом.. сега до колкото разбрах е само в АГ

# 1 774
  • Мнения: 63
Здравейте! Постарах се да изчета всички мнения в темичката,но има доста изписано по нея.Интересувам се за д-р Герджиков от АГ.Прочетох за него,но мненията бяха май от преди 2 г ако не се лъжа Sad Някой скоро да е ходил при него,да сподели моля!!!! Ориентирах се към него,тъй като следеше бременността на сестра ми и я изражда,а тя имаше доста проблемна бременност.Е остана много доволна!

# 1 775
Здравейте!
След година и пет месеца опити+четири месеца прием на клостилбегит, най-после се сбъдна и нашата мечта да си имаме бебче. В момента съм бременна в началото на 3 месец. За сега се чувствам добре. Лекуващ лекар ми е д-р Александров от АГ, но той не работи по ЗК. Една приятелка беше се записала при д-р Наталия Мирчева в ниската сграда до АГ и беше доволна от отношението. Мисля да се запиша при нея, защото и д-р Александров мия препоръча.
Ще съм ви благодарна, ако споделите вашите впечатления.

 Simple Smile
Вчера си направих тест и разбрах че съм бременна!!! Heart EyesМои приятелки също ми препоръчват д-р Мирчева. Аз не съм от Варна, макар че от 6 години живея тук и не познавам тукашните лекари. Ако си ходила при нея вече сподели за личните си впечатления, защото наистина незнам дали да им се доверя и да отида при нея... newsm78

# 1 776
  • Варна
  • Мнения: 261
Момичета,извинявам се за спама,но не  е ли по-добре да се направи нова тема,в началото на която да има тел. и информация за лекарите?90стр. си е доста работа за четене.Ако искате,аз и без това нямам много работа бих могла да го направя. Peace

# 1 777
  • Мнения: 342
Момичета,извинявам се за спама,но не  е ли по-добре да се направи нова тема,в началото на която да има тел. и информация за лекарите?90стр. си е доста работа за четене.Ако искате,аз и без това нямам много работа бих могла да го направя. Peace
Супер Simple Smile Наистина ще е много полезно да има табличка в началото Simple Smile

# 1 778
  • Мнения: 265
Момичета,извинявам се за спама,но не  е ли по-добре да се направи нова тема,в началото на която да има тел. и информация за лекарите?90стр. си е доста работа за четене.Ако искате,аз и без това нямам много работа бих могла да го направя. Peace
Страхотна идея Hug Hug Hug

# 1 779
  • Мнения: 63
И аз съм ЗА идеята!!! Цял ден четох темичката,ама 89стр малко ме затрудниха! Ще сме ти много благодарни gerryHug

# 1 780
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
Момичета,извинявам се за спама,но не  е ли по-добре да се направи нова тема,в началото на която да има тел. и информация за лекарите?90стр. си е доста работа за четене.Ако искате,аз и без това нямам много работа бих могла да го направя. Peace
Да! Това е страхотно!. Можеш да включиш и графа с някаква ориетировъчна оценка, например:
* Чудесен избор Peace Peace Peace Peace Peace
* много добър избор Peace Peace Peace  Peace
* по-скоро добър избор Peace Peace Peace
* по-скоро лош избор Peace Peace
* лош избор Peace
* много лош избор
Би било чудесно и ако може да се гласува от "мамите" Peace, но това вече е сложно и изисква IT- умения и предполагам колаборация със системния администратор на сайта













# 1 781
  • Мнения: 688
Момичета,извинявам се за спама,но не  е ли по-добре да се направи нова тема,в началото на която да има тел. и информация за лекарите?90стр. си е доста работа за четене.Ако искате,аз и без това нямам много работа бих могла да го направя. Peace
Да! Това е страхотно!. Можеш да включиш и графа с някаква ориетировъчна оценка, например:
* Чудесен избор Peace Peace Peace Peace Peace
* много добър избор Peace Peace Peace  Peace
* по-скоро добър избор Peace Peace Peace
* по-скоро лош избор Peace Peace
* лош избор Peace
* много лош избор
Би било чудесно и ако може да се гласува от "мамите" Peace, но това вече е сложно и изисква IT- умения и предполагам колаборация със системния администратор на сайта















Страхотна идея!














[/quote]

# 1 782
  • Мнения: 3 743
Супер идея  bouquet. Чакаме новото оформление Hug

# 1 783
  • Варна
  • Мнения: 261
Линк към новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=332688.0  Peace

# 1 784
Някой може ли да ми даде координати на д-р Добрин Николов завеждащ ВИП отделението на АГ Болница Варна? Бременна съм в края на 8-мия месец и срещам трудности с намиране на лекар за раждането, което ще е някъде към края на Октомври. Някой може ли да ми даде съвет?

Общи условия

Активация на акаунт