Отговори
# 60
  • Мнения: 409
Naburzo se pohvalvam,4e ot v4era si imame purvo zub4e, Mnooogo my se radvam,bezproblemno si izleze. Vesela nedelia na vsi4ki.

# 61
  • Мнения: 46
Яна,права си.Аз също си мисля да го обличам по-леко в колата и да го завивам,а и климатика добре си бачка.
Наистина заради чревцата ила по-бърз метаболизъм и по-често си огладнява.Старая се да му давам малко по-малко от указанията на храните,но забравих да предупредя свеки и вчера си върнал малко мляко.
Кразина77,честито ви зъбче  tooth

# 62
  • окр Пазарджик
  • Мнения: 36
Имаме цели 4 зъба и още толкова на път  Grinning

# 63
  • Мнения: 143
Честита месечинка на Кристиян!
Фокси, много сладко са заспали!
Пускам две снимки със зимните ни дрехи и отивам да готвя:

 и с якето:)

# 64
  • Мнения: 226
Честити месесечинки на Кристиян, Калоян, Тодор, Савина, Яна, Conor и Александра   bouquet !

Красина, честито ви зъбче! Все така безпроблемно да излизат!

marin4e, за цигарките  fight fight  341uu . Това хубаво момченце заслужава мама непушачка.
Много ги мразя пущините  #Cussing out . Голям зор беше да ги откажа и не бих си хвърлила труда на вятъра и да пропуша отново  Naughty .

Фокси, дано успеете да ги отвратите сладурите до живот от тази гадост.

Раличка и Кристиянчо също много сладки  Heart Eyes .

# 65
  • Мнения: 173
Днес определено има по-голяма активност, явно всички мързелуват в неделя  Joy

Ние отидохме до Кауфланд, че има същите, само че зимни чувалчета за спане, които си бяхме купили аз, Ками, Надето, и взехме едно синичко  Peace

Красина, честито Ви първо зъбче  Hug

Доне, честита Ви месечинка и да ти кажа, че наистина много е порастнал Криско, п-пу-пу, да ви е жив и здрав  Hug

Фокси, ама много сладки тези мъници, а снимката, където спинкат двамата ми напълни душата, страхотна е  Peace

Маринче, пускай по-често снимки на Малчо, голям сладур е  Heart Eyes, а Дорабела, Раличка е  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вени, ако може чуждото неспане да те поуспокои поне малко, ще ти кажа че и ние сме така, не е период  #Crazy Ааа, сега се сетих, Креми, щях да ти пиша, че това с адаша е  Shocked, посмях се на чужд гръб, ама знам, че и май на мен ми престои същото  ooooh!

А това за 4 яденета на ден е  #Crazy #Crazy #Crazy, ние снощи САМО през нощта имахме 4, иначе през деня сме в 6 ч, 9 ч, 13 ч, 17 ч, 20.30 ч. Луда работа  hahaha

Сега за столчетата за кола - Дани, хвърли ме в нов размисъл с този Romer  newsm78 Mоля те сподели кое ти грабна най-много окото, ние няма да имаме шанс да ги видим на живо, но като показах Romer-а на Гошо и той отсече, че ще е това, ама като гледам размерите в майтойс сякаш то е най-тясно, моля те сподели, че и ние трябва много скоро да поръчаме  Peace Иначе и аз ще следя темата, която си пуснала с интерес  Peace

Хайде поздрав и от нас - пресен, пресен от днес  Wink

# 66
  • Sofia
  • Мнения: 2 500
Мдаааа, впускам се да чета за столчетата... Tired А къде са тези резултати от краш тестовете? Или чичо Гугъл като питам, ще ми излезе?

Да ви разсмея малко: "Ееее, мамо, как няма да ме мислят за момиче с тая прическа?  Crossing Arms Че и червена количка сте ми купили... Tired"


и ето отчаяния ми опит да го посреша с мокра ръка  hahaha



Давайте снимкииии! Така ни се стопля темата! Hug

# 67
  • Мнения: 192
Много хубави тези февруарчета бреееее, то хубост, хубост - ненагледна! Наистина става по-весела темата, когато е пълна със снимки!
Ето още от нас:
Eто го в старата кошара, затова се наложи да я сменим спешно, че като нищо щеше да се преметне през решетките.


Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 19:27 от 4erveno6iika

# 68
  • Мнения: 192
Нещо стана и поста ми със снимките излезе два пъти. Редактирах го.

# 69
  • Мнения: 139
Аууу,

Котее, Герии,Фоксии какви са тия синеоки момци, сума женски сърца ще разбият. Гледам и ахкам  Hug. Да са ви живи и здрави ангелчетата.
Червеношийка, и вашето лешниково момченце, с тия хубави  маслинки...
Дорабела, да мислят нашите моми, какво ще правят с такива хубавци набори Wink
Ето една снимка и от нас, не много нова:


Ходихме на доктор, Дени е вече 8500 / 74 см. Изследванията са в норма, на урината и на очния секрет.
Доки каза да не давам манго и цитруси, до 1 годинка. Защото дори и сега да не направи алергия, в по-късна възраст можело да доведе до респираторни проблеми. Мисля да я послушам.
Днес Дени за първи път яде кисело мляко, много й се услади Simple Smile.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
изпуснааааааааа ви

# 71
  • Мнения: 80
Честита месечинка на всички пораснали бебчета.
Всички февруарчета са прекрасни.
Фокси-ох, тази братска обич, така сладко си спинкат.
Коте, Венци е очарователен., абе всичкииииии са Супер. Hug  Hug  Hug
Ние днес бяхме по магазините и маймунката се сдоби с проходилка-направо е очарована, най-после й взех зимна шапка и обувки, който й е трудно да сваля-иначе имаме много който не седят повече от 5 мин на краката.
Ето малко снимки и от нас.

-това е от вчера.
-окупира колата, сега и на тати скутера  Laughing.

Лека нощ.

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 21:03 от zitka

# 72
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 784
Честити месечинки на мини рожденниците   bouquet Доне,хайде на кафе да видя Криско  Heart Eyes
Ето и една снимка от днес:

# 73
  • Мнения: 71
Ей, темата ни направо ГРЕЕ с нашите прекрасни дечица,
Дай Боже да са ни живи и здрави!!!


Честити месечинки на празнуващите днес:
Катерина на SvetliD
Вяра на Estirka
Кристиян  на 4erveno6iika
Калоян на Dor77
Тодор на m@m@
Савина на siqnie
Яна на mama pettty
Conor на maraia 01
Александра на @sofi_val@

това е поздрав от нас:



Михаил в действие:


малък съм, но вече карам кола

# 74
  • Мнения: 30
Да се разпишем и ние с Ника Grinning
Снимките са ви страхотни!Бебчетата са просто прелестни.А какво направи ГЕЯ със снимките от Франция?? Rolling EyesАз си чакам Wink
ЧЕСТИТИ МЕСЕЧИНКИ и ПЪРВИ,ВТОРИ И НАТАТЪК-ЗЪБЧЕТА/КАКТО И НА НАС-ИМАМЕ СИ ЕДНО/ НА ВСИЧКИ БЕБЧЕТА!
ФОКСИ-снимките със цигарите са супер,особено физиономията на Гошко Laughing
Другата седмица отивам на шопинг за зимни дрехи за Ника/но и аз ще намажа,няма как Rolling Eyes Laughing/ даже вече съм й харесала едно пухкаво космонавтче от английския Ла Редут и ако все още го има след 1 седмица-ще снимам и ще ви се покажем.
За яденето и ние от 1 месец-2 ядем по 4 пъти на ден.А утре ще й направя попарка за първи път,понеже днес купих сиренцеее Simple Smile
Аз утре отивам да се подстригвам-нищо особено-само си скъсявам дължината,понеже вече не я понасям,а и Ника постоянно ми я ръфа.Тук ми излиза/поне за мен/скъпичко-та поне веднъж в годината трябва Laughing
Кажете някой хубав нов филм,че нещо съм изостанала с материала...
Лека вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт