Жената Лъв - 8-ма част

  • 15 100
  • 729
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 3 965
Полин, ами това е... Аз докато седя тук и не че се оплаквам, но на работа седим все пак и на твърди столове и колкото и да е... служба. Та през това време ти винаги 1. или полягваш, завита с некое топло одеалце или 2. мАни тая беля - почваш да готвиш вкусотии за изтерзаната ми душа дето сума неща не яде. Ми почвам малко да ме чопли завист. Да ти кажа по цяла събота и неделя имам възможност да си полягвам и да се завивам и аз с некое топло одеалце. Обаче не го правя. Но дойда ли на работа и ти катурнеш ли се да спиш и не мога... ще се пръсна от мерак и аз да захъркам.

Между другото сутринта изядох 2 мънички филийки от крайчето на хляба. И си ги намазАх с маргарин. Да било к'вото ще.  Crossing Arms

Ето... тя Полин вече зачезна. Заспа. Видяхте ли?

# 661
  • Мнения: 737
Благодаря, благодаря за боба  Laughing търсих , търсих и пак не го намерих, добре, че Пол бързо реагира  hahaha сега ще видя дали имам боб изобщо и ако нямам ще послушам съвета на Стеф - "боб без боб". Нова и модерна пловдивска рецепта.
Аз пък нищо от никъде не съм си поръчвала онлайн  Rolling Eyes Дадоха ми сайт за едни парфюми, ама нали нямам най-важното - кредитна карта...........пък и оня др. вид плащане хич не го разбрах  Rolling Eyes айде вече отивам 100% да мятам боба, че после и трябва да уча............а как ми се полягва..............

# 662
  • Мнения: 699
2 пак. обикновени бисквити, 400гр. заквасена сметана, 1/2 ч.ч. захар, 200 гр. кисело мляко, 4 с.л. сладко от кайсии, 1 ванилия, шоколадови пръчици. Това са продуктите по рецептата. Това е от рекламния вестник на кауфланд. Та забърква се всичко в една купа. Като се оставят 1/2 та шоколадови пръчици за отгоре. И редиш бисквити, мажеш отгоре, редиш, мажеш. Аз нямах пръчици и без тях стана, сладкото ми беше от круши, пак е вкусно. 3 реда направих, отидоха ми 1 пакет от големите обикновени бисквити, но може би зависи и от съда, в който я правиш. 2 ч. седи в хладилника и е готова за консумиране. Моя мъж ядеше по 2 парчета.

А ориза също е мн. бърз и лесен. Само ще спомена една подробност, че аз слагам на всички манджи почти едни замразени готови нарязани зеленчуци, които си правим всяка есен и съдържат: морков, чушка, домат, целина и магданоз. Та в тавата направо  и на котлона в началото сложих малко олио и вода и от тези зеленчуци, после праза да се задушат и омекнат, след това ориза после вода, аз добавих още малко домати (мляни) сложих маслините и сол и мушнах тавата в загрятата фурна, не помня точно, но мисля, че за около 30 ина мин. беше готово. Може да се добавят и още подправки, но тъй като аз съм абсолютен лаик в тази сфера, а и се съобразявам с дребосъчето, та се ограничих само с това. Това може да стане и с гъби.

Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 5 нови отговора.  Еееееееееееее, не. Нямам думи.

# 663
  • Мнения: 3 965
Стеф, разбий го с вилицата и го изпий  Peace.

Нищо подобно. Ще свия нечия лъжица и ще се правя, че си е моята.

Реа, щях да ти казвам... а аз пък не смея да купувам онлайн точно, защото не искам никъде да записвам номер на някаква моя карта. То не, че купки и камари има вътре де, но... Абе страх ме е. Ела и ти в Продавалника. Аз например от Варна съм си купила едни от най-хубавите неща.

# 664
  • Мнения: 737
Стеф един ден влизах там, но сякаш само детски неща имаше, за големи -Не или аз съм гледала където нетрябва????

# 665
  • Мнения: 3 965
Лягай, Полин, лягай. То мохабеДат все си върви. Ако чакаш за зАпре... няма да се ляга изобщо.

Реа, ами има отделни секции за детски неща, за бременни, за дрехи, за обувки, за домакински неща. Но лошото е, че е много бавен. тоя сайт се разглежда само сутрин към 6 и нещо и вечер късното.

# 666
  • Мнения: 737
Пол, айде още ли си тук? А?  Flutter
Хмммм ами мн интересно за сайта. Що така?

Исках да кажа ,че мъжа ми мн го е яд на няколко неща у дома който съм ги купувала ( защото нямам, а трябва да ги имам  Mr. Green) И от време навреме особенно за кутията за торта ми изяжда ушите хахахах
1- кутията за торта ( никога не съм я използвала, а купих най-голямата и ми заема мн място)
2- тенджерата под налягане - нея съм я използвала 1-2 пъти, щото нали съм ви казвала , че ме е страх от нея  Mr. Green
3- малките гувечера - исках мн мн мн да си имам 6бр. - имам но, така и съм ги използвала може би около 3-4 пъти за 10години  Mr. Green
И те мн ми заемат място.
По принцип рядко ми се случва да купя нещо и да съжалявам след това

Айде смених 3 води, сега отивам да пълня гювеча

# 667
  • Мнения: 737
Така ......боба си е на мястото вече в печката, ще видим кво ще стане, после ще пиша за него личнооооо
Ето снимки от снощните сандвичи..........
http://prikachi.com/images.php?files/1124326T.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/1124332T.jpg
http://prikachi.com/images.php?files/1124333l.jpg
Бяха се приготвили по леглата за сън и изведнъж като наскачаха и почнаха да правят тези щуротийййййййй

# 668
  • Мнения: 3 965
Това отгоре са ммм луканка... и някакъв суджук има май, че и кашкавал... Уф....  eat newsm55

Така, така... вие ще видите вие. Аз като наготвя и аз някой път вкусотии и като ви ги постна тука. По някое време... другата петилетка.

# 669
  • Мнения: 737
Онова дето не можа да идентифицираш е - кебапче   chef Laughing
Ми айде де, чакаме:))))ще снимаш и ще покажеш. Що не снима тиквичките , а?

# 670
  • Мнения: 2 274
Охххх, момичета, много ми е притеснено. Налага ми се да шофирам, а Вали забрави да ми остави документите на колата  Rolling Eyes. Уж не е далеко, ама съм притеснена. Дори и шоф. ми книжка е у него  Rolling Eyes. Не дай Боже ако стане нещо....

# 671
  • Мнения: 71
"Внимание, докато преглеждахте тази тема, в нея бе публикуван нов отговор. " ...и така само 3 пъти ooooh!
То човек точно ще реши да пише и ... hahaha

Реа.. не те е срам  Crossing Arms Аз тука мра от глад в офиса, ти ми показваш някакви супер сандвичета!  Joy Сериозно - така ми се прияде филийка с масло и маслини..... eat

Честито на всички именици и тези покрай тях - да са живи и здрави и МНОГО щастливи!

Стеф, мерси, че ми напомни за продавалника! Отивам да разгледам, че не съм влизала от 100 г. А от там си взех супер палтенце миналата зима... бяло... Мрях за бяло..е нА ми сЕга бЯло  Mr. Green Няма да ви кажа щу пране му хвърлям, обаче не мрънкам. Аз си го исках такова Crossing Arms

# 672
  • Мнения: 9 776
Оф. И на мен ми се приядоха филийки пък Crossing Arms. Ама утре ще е. За закуска.
Вий и Теди тъкмо ги видях горе Laughing.
Аз се наспах Flutter. Колко ли, ама толкова. То от вас кат'  не можах по-рано да легна ooooh!...Ама ха.
Сега се чудим какво да правим newsm78.

# 673
  • Мнения: 668
Оф, ама съм патка, забравих да честитя именния ден на баткото на Теди.  ooooh!
Теди, да ти е живо и здраво момчето и много да го слушате.   bouquet
Ако има някой скрит именник да се чувства поздравен.   bouquet
Аз сядам да пия кафенце и се връщам да чета.

# 674
  • Мнения: 156
Mомичета, благодаря за поздравите!  Hug
Хаяско, много се зарадвах на твоя поздрав... за момиченцето Laughing Само си казах:"Дай, Боже!" Laughing Но ще разчитам на внучки вече! Стига ми толкова Mr. Green
Рени, нЕма да се косиш! ТрЪгай и хич да не ти пука! Точно пък теб ще спрат! Разбирам те напълно, щото и аз съм същата ама не ти пише на челото все пак. Пък преди всичко си ЖЕНА и винаги можеш да се справиш с някакъв си мъж, пък било то и полицай Mr. Green
Отивам да ЯМ Naughty До толкова издържах Crazy Само манджи...
Аз пък ще готвя пържолки с топено сиренце в гювеча hahaha smile3534 Стефи, извинявай! Hug
Да ви почерпя сега за имения ден на голямото ми момче!

Общи условия

Активация на акаунт