КГБ=Клуб на готините баби - 87

  • 28 605
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 740
Маргита,честита ви годишнина!Бъдете заедно и щастливи до последния си дъх!


  Дуня,много е сладък шофьора-блондин.Честити му краченца ! Да тичка и баба Дуня да го гони.
  Доби,идвай с фенчо-нали знаеш,че си имаме и фен клуб/Васко,Драго.../
  Мими имаш си уважителна причина,но ми се искаше да се видиме.
  Денила,вица е супер smile3532 smile3532 smile3532

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 20:48 от Яжка

# 31
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
Яжке благодаря за поздравленията към Криско,ама ако има и на баба Дуня някой да подари крака за да го гони,ще е много добре.

# 32
  • Географският център на България-Габрово
  • Мнения: 593
МАРГИТА ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА И НЕКА ЗАЕДНО ДА ОТПРАЗНУВАТЕ И  ДИАМАНТЕНАТА СИ СВАТБА

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 614
МИМКА такъв е живота и не може да се промени за съжаление.. Tired
Съжалявам ,че няма да можем да се видим,много ми се искаше.. Thinking
ДОБИ всичките +чета са придружители нашите половинки тъй че ще има с кого да си бъбри мъжа ти. Hug HugТъй ,че казвай да пиша ли +че. Hug Hug


СПИСЪКА -  ЗА СРЕЩАТА В ПЛОВДИВ НА 7-8 .11

1.  ЗИЧЕ +1
2.  МИШУ +1
3.  АЙША
4.  ТАНИТА
5.  ЯНЧЕТО
6.  ДОБИ
7.  ЯЖКА
8.  МАЯ
9.  МАСТЕРЧЕ
10. РИМАР
11. ДЖЕЙДА +1
12.ДИДИЯ +1


Когото съм пропуснала да свирка....... fiuuuuuu fiuuuuuuАко има промени в бройката пак свиркайте... fiuuuuuu fiuuuuuuJoy

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 11:17 от ЗИЧЕ

# 34
  • Мнения: 3 036
Зиче,кога трябва да дадеш бройката в хотела?

# 35
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 293

 Миме,това означава ли,че сама ще пътувам?  newsm45 newsm45 newsm45
Марги,на снимката от сватбата все едно виждам дъщеря ти!Толкова си приличате!А няма ли как да се смениш? Много ми се искаше да се запознаем и на яве! Но за сега ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА! ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЛЮБОВ И РАЗБИРАТЕЛСТВО!

# 36
  • Мнения: 0
МАРГИТА Честита годишнина!!!

Да сте живи и здрави, много щастливи и да плавате славно по бурното море на живота, въоръжени с любов и разбирателство, в което да се разбива всяко цунами. Нека се сбъдне всичко, за което мечтаете сега!

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 22:31 от denila

# 37
  • София
  • Мнения: 1 740
    Денила,не се размотавай,ами тръгвай с Танита за Пловдив! Ще видиш как ще се заредиш с оптимизъм за операцията и ще я понесеш по-леко.
    Деси,аз се надявам да се видиме в Пловдив.
    Майче,не съм ти честитила снахичка Да ти е честита, много да се разбирате и да ти роди една внучка! Дано другата сега да се поочовечи и да миряса.

Последна редакция: нд, 18 окт 2009, 22:37 от Яжка

# 38
  • тук и там
  • Мнения: 312
Янче,стига си плакала,мъри.
Ще взема и аз да ревна,че нали си ме знаеш-
имали ходене,аз съм там.Но сега без мен ще пътуваш с  travel

# 39
  • Мнения: 0
Яжка,ох ако знаеш как ми се иска само да отдъхна малко,но това което ми предстои е предварително планувано и не търпи отлагане.Надявам се Танчето да ме замести достойно и да ми даде отчет ,подплатен със снимков материал.Съгласна съм на следващото събиране да бъда глобена,но сега просто нямам възможност!

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ДЕСИ аз утре ще говоря с управителя и ще ви кажа. Peace Peace
ДЕНИЛА важното е да мине всичко добре и да се възтановиш бързо ,пък ще има и други срещи  Peace Hug

# 41
  • Мнения: 613
Изгубих се малко тези дни и вие .....няма спирка- една тема сте свършили, друга започнали. Не мога да ви изчета.
Зиче-темичката е страхотна. Браво и мерси!
Мен ме изключете от списъка за Пловдив - получих една поръчка и два дена да се отделя от тръстиката ще ми е твърде много, а и към средата на ноември трябва да се приключи , та точно около края и се пада.От сега няма как да се ангажирам. Sorry, но при мен често всяка заповед е предпоследна.
Добре дошли на Денила и Мери Попинз.

МАРГИТА Честита годишнина!!!Любов и разбирателство още дълги години.
 1dating

# 42
  • София
  • Мнения: 1 740
Има ли някой друг ,освен мен,профлеми с форума?

# 43
  • София
  • Мнения: 1 444
Благодаря за сърдечното посрещане, трогната съм  Hug Hug Hug

Аз все още не съм станала баба, но натам вървя, с дъщеря на 20 Ина и по-малката Михаела на 13г, която ще ме съсипе от пуберитета си
Колкото до ника marypopins ми викат още от у-ще и ми е нещо като запазен псевдоним Не съм срещала друга с такъв ник до момента, произлиза не само от литературната героиня а и от името ми Мария
За съжаление в Пловдив няма да мога да дойда, защото в момента продавам апартамента си и се местя в нов и ми е невъзможно да мръдна Пловдив за мен има особено важно значение, защото майка ми е от там, аз там съм родена и от там осиновена и доколкото зная био майката ми е там, заедно с 4-те ми братя и сестри, в квТракия ако се не лъжа
Пиша по нощите, защото преживях поредната мигренозна криза, цял ден съм жив труп и чак сега се освестих и надигнах
Дано утре съм кукуряк, че много работа ме чака
Ако имате конкретни въпроси-питайте, че не се сещам друго да пиша
Радвам се, че ме приехте в редиците си  bouquet

# 44
  • София
  • Мнения: 16 023
Има ли някой друг ,освен мен,профлеми с форума?
И аз имах проблем. Първо започна да се забавя много и накрая изчезна.
А и през деня няколко пъти не ми даваше да  пиша отговори.
Нали сега се оправи.
Приятна седмица на всички. Дано да е малко по-топло и слънчево, че много рано ни налегна студа.

Общи условия

Активация на акаунт