КГБ=Клуб на готините баби - 87

  • 28 606
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 740
Добро утро момичета-кокичета! Хайде да пийнем кафенце!
   
   Лек и приятен ден!

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 08:48 от Яжка

# 46
  • Мнения: 221
Добро утро момичета.

Яжка, благодаря за закуската, много вкусно изтлежда.  Peace И аз си пиивам кафенце.
Форума и на мене ми прави проблеми по някага, или не иска да отвори, или забавя отварянето.
Тук е мрачно и препръсква дъжд.  Wear Umbrella

Лека и успешна седмица.


# 47
  • София
  • Мнения: 98
Яжка, благодаря за кафенцето, и аз си го пия в къщи и чакам да пуснат парното, снощи свършихме неочаквано рано, предвиждаха се нощни гласувания, ама си го избраха Станишев от първият път Laughing Благодаря ви за милите пожелания  Hug, така ми се иска да дойда до Пловдив, ама  Sick, Зиче, за една нощувка ще запазваш, нали  Thinking
Приятен ден, успешна и спорна седмица  Peace

Последна редакция: пн, 19 окт 2009, 09:03 от margita

# 48
  • Мнения: 5 001
ДобрЮтро и от мене....

Добре Дошли на новите попълнения в темичката ни  Hug Hug Hug Hug Hug Hug
И да пишете редовно ей!  Flutter Flutter Flutter

Оф! Пак се почна новата седмица...... Tired

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ГУТЕН САБАХЛЕН ДРУЖИНАТААААА wavey wavey wavey
Снощи не можах и аз повече да влезна във форума,нещо сървъра запецна .
ИРЕН съжалявам че така се получи но работата е най важната точно сега в тази криза ,тъй че си гледай поръчката пък живот и здраве пак ще се видим. Hug Hug
МАРИ аз съм живяла в жк Тракия 30г и ако трябва ще потърсим био майка ти ако имаш желание Hug С каквото мога ще помогна  Hug
А приемната ти майка къде е живяла. newsm78
ЯЖКА благодаря за закуската  Hug Hug
АЙША ЛЕКА СЕДМИЦА И НА ТЕБЕ Hug
Тука е студено и ръми пуснаха ни парното и е голяма жега в къщи затворих радиаторите само в хола оставих и то на еко ,че иначе ще изпукаме от жега.До сега не съм включвала нищо за да се отопляваме ,новото си е ново кой каквото ще да вика.Ако бяхме в стария апартамент панелката до сега щяхме сумати ток да сме изгорили за отопление. Peace

ДЖЕЙДА , МАСТЕРЧЕЕЕЕЕЕ Hug Hug Heart Eyes
МАРГИ да за една нощувка ще запазвам. Peace

Аз съм с едно главоболие в моментааа ooooh! ooooh!

# 50
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен!Яжка хубава закуска.........благодаря ти много ,че мислиш за нас.Аз май съм от поспаланите..........сега се надигнах,но ето вече съм тук..........пия си кафенцето и се разсънвам.Хубав ден и успешна седмица на всички!

# 51
  • София
  • Мнения: 98
Зиче, прати малко топло, а аз ще ти предложа едно стопроцентово лекарство за глава, краката в леген с много топла вода поне 15 минути, рецепта от баба ми  Wink

# 52
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет, момичета! Hug

Три пъти пиша и ми забива нета #Cussing out

Зиче, всеки път ни изненадваш с по-хубава тема!
Благодаря ти!  bouquetHug
Мен ме отпиши от списъка, че тогава няма да мога да дойда.Аз писах 31-1 защото имаме ходене с Данчо в Пазарджик и можех да отскоча да ви видя, но да тръгна след пет дни пак ще ми дойде малко множко Crazy от финансова гледна точка Crazy
Живи и здрави някой друг път! Hug

Добре дошли на Данила и Мерипопинз!Групичката ни се увеличава, което е страхотно! Hug

Марги, на патерици честита годишнина!
Желая ви много щастие и занапред!


# 53
  • Мнения: 5 001
Аз съм с едно главоболие в моментааа ooooh! ooooh!

Кат' менеееее  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Жорката ми каза току-що един илач за главоболие....

*Пъхаш си единия показалец в г***
*Броиш до 10
*Ако не ти е минало-бързо сменяваш..... smile3532

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Форума пак не ме пуща нещо #Cussing out #Cussing out
МАРГИ ...Пращам ти единия радиатор веднага чакай го на гарата Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
ЖАКИИИИИ тюююююю язък че няма да се видим ама пусто много ми е малък апартамента да поканя тези които са затруднени финансово поне нощувката да не плащат. newsm78
Мога най много 4 човека да прибера в мен 2 и в Мищи 2 пък и ако можете на по тясничко да спите може и повече  Mr. Green Mr. Green ама ние нали няма да спим брееееее  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

МАСТЕРЧЕ кажи на Жорката че искам да ми покаже как става  това с пръстите[smilie=smile3532.gif] smile3534 smile3534 smile3534
КАК МИНА КОНЦЕРТА МИЛИЧКА... Hug

# 55
  • Мнения: 5 001

КАК МИНА КОНЦЕРТА МИЛИЧКА...
Ааа,концерта мина както винаги...Добре.
Бяхме се нагъчкали в едно малко заведенийце...Ама беше задушевна обстановка Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И така....

П.П. Малко ми е трудно да влизам в темичката,след като ти си писала мнение,че с тоз твоя аватар и учениците тука... ooooh!  hahaha hahaha

# 56
  • София
  • Мнения: 1 529


СПИСЪКА -  ЗА СРЕЩАТА В ПЛОВДИВ НА 7-8 .11

1.  ЗИЧЕ +1
2.  МИШУ +1
3.  АЙША
4.  ТАНИТА
5.  ЯНЧЕТО
6.  ДОБИ
7.  ЯЖКА
8.  МАЯ
9.  МАСТЕРЧЕ
10. РИМАР
11. ДЖЕЙДА +1
12.ДИДИЯ +1


Когото съм пропуснала да свирка....... fiuuuuuu fiuuuuuuАко има промени в бройката пак свиркайте... fiuuuuuu fiuuuuuuJoy


13. Mr. GreenШпунц+1

# 57
  • Мнения: 1 998
Привет дами ! Hug Hug
 Зиче   - благодаря ти за страхотно оформената тема ! Hug Hug HugНаистина всяка следваща е по-добра от предишните !!!

Добре дошли на Данила и Мерипопинз Hug Hug!
Много нещо сте изписали,а аз имах време ей тъй на верев да прочета Mr. Green


 Пишете ме и мене за  07.11 с един  + ,тъй като от този плюс зависи идването ми.А плюса ми винаги е много зает Mr. Green Mr. Green,но каза да се запиша- пък каквото сабя покаже Mr. Green Mr. Green

Днес при нас се показа слънчо и е доста топло. Май ще откараме още някой слънчев ден. Grinning
Вчера цял ден  творих в кухнята Mr. Green Mr. Green Готвих по желание  на домашните  Joy Joy и по-точно на щерките.
Надявам се,че и те така ще ми угаждат  и глезят като остарея Mr. Green Mr. Green

Сега ще гледам снимките на Янчето и Айша

Добиии - красиво писанче.И аз искам такова. Обичам котки,котараци и котета Joy Joy
Кучета    също Hug Hug

Лек ден момичета! Hug Hug Hug
 


# 58
  • Мнения: 7 386
                     Привет и от мен!Приключих работния ден за днес.Всички вече  спят, ама аз направо съм скапана и ще заспя на бюрото! Laughing
                     Като гледам + 1 май трябва да заформим и допълнителна секция към КГБ - Клуб на  КГБ-еиските дядовци! Joy Joy Joy.

# 59
  • Мнения: 5 001
                                          Като гледам + 1 май трябва да заформим и допълнителна секция към КГБ - Клуб на  КГБ-еиските дядовци! Joy Joy Joy.
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт