Twilght/Здрач- сагата- тема 44 (за романтични вампири и буйни върколаци)

  • 25 931
  • 727
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Еее успер са снимките Peace
Браво на Мона  bouquet Да и връчим титлата на заздрачен фоторепортер винаги от горещата точка на събитието!
Естествено аз като една малко модифицирана вампирка съм с червено око, ех развалил ми се е камуфлажа Mr. Green
Веси, това май е само първа част от снимките, имам чувството, че са хиляди Crazy

# 16
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 829
Е, добре де. Разгледах снимките, но много искам да напишете кой кой е Crossing Arms

# 17
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Да, има и втора част на снимките!  Mr. Green

# 18
  • Мнения: 116
За подтекст има със сигурност... а какъв е ще видим след време....
Теорията на моята ръководитлека на дипломната работа е, че вампирите искат да бъдат добре приети, когато пред 2012 идва края на света и тогава всички видове, които съжителстват с нас, ще се разкрият...
Тя е съвсем сериозна, когато говори това... дали е съвсем добре е друг въпрос  Laughing

# 19
  • Мнения: 354
Здравейте на всичкииии! ( щях да напиша момичета, но се усетих,ч е има и 2ма мъже сред нас Simple Smile )
Иле, мерси за комплиментите.
Андрю, другия път и ти на срещата - нали си наблизо, и не приемаме отказ!

Аз не се задържах много -много на срещата вчера, че имах още куп неща за правене, въпреки,ч е на всички снимки ме има как ям кремчето, което трябваше да е горещия шоколад на Бела...
В боулинг-дуела само дадох старта, понеже много взеха да ме забелязват ,че съм добра и предполжиха,ч е тийм Едуард сме имали възможност да практикуваме стотици години, затова се и изнесох бързо-бързо.

За анкетата - за да се легитимират пред хората, разбира се...
Сега сериозно - нормално е всеки творец да вложи своите убеждения и виждания в творбата си, не мисля, че може да е другояче. За мен няма целенасочено влагане на послания от страната на самата Стефени, може някой друг по-нагоре в издателската схема да се е възползвал, знам ли.
Да не говорим,ч е това в повечето случаи са общохристиянски ценности, с които всички сме запознати малко или много и е погрешно да се твърди,ч е са мормонски ( които са секта) - такива са посвещението , предаността, живота след смъртта, чистотата преди брака, принадлежността към семейството и т.н....  Hug Hug Hug
Отивам да навксвам с информацията.

# 20
  • Мнения: 54
http://1.bp.blogspot.com/_Jty6uc1TDvM/Strm-X_j9_I/AAAAAAAAACk/ID … 00-h/SL380582.JPG

Ето пак!!! Едното червено, другото НЕ! Аз съм полу-вампир,полу-човек. Joy

# 21
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Готово - всичко е качено  Mr. Green

# 22
  • София, България
  • Мнения: 5 598
http://1.bp.blogspot.com/_Jty6uc1TDvM/Strm-X_j9_I/AAAAAAAAACk/ID … 00-h/SL380582.JPG

Ето пак!!! Едното червено, другото НЕ! Аз съм полу-вампир,полу-човек. Joy

Да ама я виж тази на задната маса - тя си е направо кръвожадна  Joy

# 23
  • Мнения: 354
http://1.bp.blogspot.com/_Jty6uc1TDvM/Strm-X_j9_I/AAAAAAAAACk/ID … 00-h/SL380582.JPG

Ето пак!!! Едното червено, другото НЕ! Аз съм полу-вампир,полу-човек. Joy
Тъкмо си мислих, че :
а) все сме се събрали отбор полу-вампири, щото всички сме с по едно червено око (без Лили, тя на всички е с 2 червени,хммм Thinking )
б) апаратът на Мона нарочно е настроен така

Кой отговор е верният?

# 24
  • София, България
  • Мнения: 5 598
Най-смешното е че имам някаква джаджа против червени очи, но никога не се сещам за нея  Mr. Green

А още по смешното е че утре ще минавам пак през Пловдив на път за Пампорово  Mr. Green

Ако сте забравили да ви подсетя - от утре заминавам в комантировка - ще ми липсвате много  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 1 343
Разкошни снимки ! Браво !
Много ме е яд че не дойдох, но няма как Simple Smile Между другото скоро може да се идва към Плд с мъжа и детето при кръсниците на малкия. Така че който има желание нека ми остави координати на ЛС Simple Smile Да звънкам като съм по вашия край Simple Smile
И гледам една Старозагорка тук се появи Simple Smile Хайде откога чакам  Hug
Може да си спретнем хахаха старо-ново-загорска среща Simple Smile че сме съвсем наблизо Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6
Ами май сме все полу-вампирки  Thinking (освен Лили, тя е 100% ) Но верно онази мадама отзад е пратеник на Волтурите Thinking
Мона, на снимката с резултата кхъ-кхъ ние водим по общо точки кхъ-кхъ Laughing Другият път реванш, както каза една от ученичките на Веси - който загуби ще черпи Mr. Green

# 27
  • Мнения: 229
1-во, не мога да ви хвана края Embarassed Mr. Green
2-ро, няма подтекст в книгите Peace
3-то, добре дошла на mama-dimi   bouquet

# 28
  • Мнения: 354
Като споменахте за Волтури - ето една изсмукана теория от моите пръсти, ама все пак..
До сега обсъдихме всичко за тях, може би без това, защо точно Волтури ( като си говорихме с Мона, тя ми напомни,че името на града е Волтера)... Но аз, като един истински Шерлок попаднах на следа, разглеждайки -забележете- детска книжка на английски с различни животни... И там срещу животното лешояд стояха ето тези буквички: VULTURE. После прочетох, че се използва и в преносен смисъл за хищник. Е, кажете сега,ч е няма общо..

# 29
  • Мнения: 0
Е, стига с това "ученичките на Веси", че почвам да се чувствам не само като "госпожа", ами и като някакъв гугу, сектант и не знам какво още  Joy  Русичката, която дойде първа е Моника, а след това дойдоха Таня и Веселин - който вече след тази му героична постъпка официално е прекръстен на Джейкъб. hahaha И не го съжалявайте, той много добре знаеше в какво се забърква  Laughing  Само да се е опитал да каже утре на тренировката нещо подигравателно за уменията ни на боулинг или за самата среща - и трите ще сме в залата  да му го върнем  #2gunfire Joy

Общи условия

Активация на акаунт