ушите й все повече стърчат....

  • 2 745
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 556
Нито аз, нито мъжа ми имаме щръкнали уши, а на бебка едното уше доста го бяха смачкали наобратно в родилното - направо като ми я дадоха беше като Йода отляво. Откак сме си вкъщи й го лепкам с противоалергична лепенка и вече като махна лепенката, си е идеално прилепнало към главичката. За всеки случай обаче мисля да й слагам лепенката до края на първия месец, за да има максимален ефект.

# 16
  • Мнения: 1 639
Tess , много страшно ми звучи това със "залепянето " на ушето  Rolling Eyes .Не го ли боли детето като махаш леменката  newsm78

 Одве излизах и купих лента за глава   Laughing

# 17
  • Мнения: 404
Да ви кажа че моите уши си стърчат и то доста.  Цял живот в БГ съм се притеснявала, а братовчедите ни викаха "Ушатковци" на мен и брат ми че и неговите стърчат.  Сега мъжа ми ми се присмива на майтап от време на време, но не ми пука.  Сигурно е до ген защото и двамата с брат ми сме така. Моята дъщеря има прекрасни уши, а аз се бях шашнала преди да родя какви ли ще бъдат.  Не се тревожи, а и щом се предлагат такива операции, ако наистина и е дискомфортно като расте винаги ще може да се коригира.

# 18
  • Мнения: 2 556
Не, няма страшно, лепенката се отделя много лесно след баня, като се намокри  Wink Не бих си мъчила детето с нещо страховито.

# 19
  • Мнения: 655
Говорила съм за ушите с лекар, който съшо ми каза , че лепял ушите на сина си с противоалергична лепенка. И аз мисля да пробвам, защото ушите ни стърчат доста , особено едното. Но най -интересното е , че като се роди бебо беше с идеално прилепнали уши.

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Бистра ушичките са и перфектни Hug Дай нещо друго дето и куца да коригираме Wink
Между другото на нашият батко ушите стърчаха доста, особенно лявото, а сега на 8 години са му перфектно прибрани Wink бебка и тя е с по-клепнало ляво ухо, като батко си, но знам че ще се приберат самички след време  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 639
Бистра ушичките са и перфектни Hug Дай нещо друго дето и куца да коригираме Wink
  Joy    Сакън , недей ! Чукам на дърво да няма проблеми за коригиране  Praynig

# 22
  • Мнения: 7 837
Аааа, жено. ще ме умориш  Wink
Сакън, да не си хукнала да лепиш ушичките на детето  newsm29

И какво дириш във форума в 3.30 нощем. Я марш в леглото и без  такива мисли, моля  Wink

# 23
  • Мнения: 1 427
Ами те и Йоанкините ушички взеха да стърчат.И странното е,че като се роди и до скоро бяха направо идеални.А  сега щръкнаха newsm78.Ама много не се кося,дето викате -това да й е кусура.Мисля,че принас се получава от прегъване като спи настрани.А ленти и шапки не търпим NaughtyНадявам се като й израсте косицата да не се вижда толкова.Но не се притеснявай , сладураната си е ок,да ти е жива здрава Heart Eyes

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Споко:-))) И двете с щерка ми имаме хубави музикални уши:-))))изобщо не се впечатляваме:-))))))))Те са нашия чар;-))))))))))))тати чат пат ни прави "ПИНК'по ушите:-)))))))))))))).  jumpuu

# 25
  • Мнения: 1 639
Casey , мъжо ме натири да търся лек   Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 2 298
Bisttra, скоро в някаква тема четох, че имало специални ленти за уши - УНГ специалистите със сигурност знаели за тях.
Попитай и педиатърката на детенце, може и тя да е запозната.

Бистра, и аз като тебе се притеснявах, още повече, че на мене не ми се струва ген: и двамата с баща и сме с прилепнали до главата уши, а на нашата бебка едното ухо стърчи повече, защото като спи се подгъваше допреди 2-3 месеца, а като е будна тя си го дърпаше често с ръката, сега вече престана. Е, и другото стърчи, но по-малко.
Питах още преди 3 месеца педиатъра, каза да не се занимавам с глупости.
Питахме преди време на мъжа ми братовчед - УНГ. И той каза да не се занимаваме с глупости.
Опитахме да ги лепим, но се отказахме. Даже и лента по едно време й слагах, ама я дразни, тя и шапка не обича. Веднъж една лента (част от комлекта дрехи), уж не беше стегната, за 2 часа и беше оставила такава червена линия, че мъжа ми каза да не съм посмяла вече да слагам ленти и да жуля главата на детето.

И сега вече се примирих с тия уши ...

# 27
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
По принцип не пиша по такива теми, ама не можах да се стърпя.Абе,вие нямате лиси друга работа, освен да мислите глупости.Ушите й стърчали!Чак ме провокира и  снимките да гледам-много е сладка беба и не ги виждам къде са тез стърчащи уши. Grinning

# 28
  • Мнения: 1 639
Чак ме провокира и  снимките да гледам-много е сладка беба и не ги виждам къде са тез стърчащи уши. Grinning
К`ва я мислих , тя каква стана   newsm78    Mr. Green

 Благодаря на всички  !

# 29
Синът ми Теодор е почти на 1 г.,роди се с прилепнали уши, но с времето дясното започна да стърчи, това не ме притеснява особено, защото не е някаква нелечима болест, а малък козметичен дефект. Дразни ме отношението на дядо му, който уж на шега му се подиграва на "чапатото" ухо.

Общи условия

Активация на акаунт