Смее ли се бебето ви?

  • 17 085
  • 116
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 313
сега свършваме 2-ри месец и бебето още не ми се усмихва осъзнато...нито издава някакъв звук в отговор на нашите гласове..иначе всичко друго прави за следене на предметите  и т.н....много обича да гледа светлина, лампи прозорци, но до сега само 4-5 пъти ми се усмихна като ме гледа и то в рамките на 3-4 дни....малко се притеснявам..при вас как беше...

# 76
  • софия
  • Мнения: 2 140
Синът ми започна да се усмихва съзнателно към 3 месец.За гукането,той специално не е гукал.
Всякакви други звуци обаче издаваше.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Синът ми започна да се усмихва и гука на 2 месеца,а дъщеря ми на 3-4.

Индивидуално е,според мен.

# 78
  • Мнения: 9 472
Да се успихва на 4 месеца,а да гука някъде към 3-я.
Ще ти се усмихне,не се притеснявай!Все пак е на 2 месеца.

# 79
  • Мнения: 1 053
Към 3 месец някъде запо4на усмихването и гукането.

# 80
  • Мнения: 1 796
И при нас зпочна в 3-тия месец.

# 81
  • София
  • Мнения: 2 150
Някъде на 2 месеца започна да гука, а съзнателните усмивки се появиха към 3-тия месец.

# 82
  • Мнения: 4 615
Около 3-я месец започна да си "бърбори" и да се усмихва, когато види лицето ми.

# 83
  • Мнения: 4 187
А кога започваха да следят движение ?

# 84
  • Мнения: 9 472
А кога започваха да следят движение ?

Ами,започна да ми следи пръста,когато прогледна,някъде към 30-40 ден.

# 85
  • Мнения: 5
Дъщеричката ми започна на гука към втория месец. Следенето на предмети започна към 30-40 дни. Тогава се и усмихваше, но не бяха съзнателни усмивки.

# 86
  • Мнения: 2 011
Към третия месец започна.

# 87
  • Мнения: 8 999
Към края на втория месец.

# 88
  • Мнения: 313
и аз имах същия проблем и притеснения, дори пуснах същата тема, без да видя твоята....много благодаря на всичките момичета, че са се включили..страшно си отдъхнах...от няколко дни ми е страшно притеснено и не смеех да го обсъдя с мъжа ми...защото в книгата четох, че трябвало между 6-8 седмица да се засмее....оооооооооо пак благодаря на всички, направо се бях психясала

# 89
  • Мнения: 359
А кога започваха да следят движение ?
Въпреки че скоро сме минали по този път, трябва да се замисля. Някъде мисля, че втория месец беше  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт