МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 43: насладихме й се и ще я запомним

  • 22 644
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Цитат
Ей туй на са ми писали след първата серия клипчета...
Пуснах "изнасилването" на Нимет и следва ето този пост:
 bu cengiz az uyanik degil ja. her dizide baska bi kadin

 " bu cengiz az uyanik degil ja. her dizide baska bi kadin "
Хексе, аз с чичко Google успях да го преведа така-
"Това не е uyanik Cengiz или по-малко. други жени би във всяка серия  "

Мисля,че е отрицателен коментар  Confused

 lacunababe Hug

Предполагам, че е защото съм пуснала в Езел, видео от Мелодията. Confused

# 61
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 62
  • Мнения: 62
Не съм редовна в участието си в обсъжданията, но гледам повторно филма и искам да споделя. Този Джемил го намразих. Сега гледам 43 епизод. Ами то заради него сумати хора измряха, полудяха, разведоха се и не знам какво и накрая Ламия влюбена в нещо. Що? Защото синковец пашов много страда за нея. Това е всичко. Няма друга причина. Такова чудовище да не ти излезе на пътя. Боже опази. Кенан може да е неуверен, неспособен да обича и всичко друго в което го обвиняват, но е чувствен мъж. А как си обича дъщеричката. Само това е достатъчно за да се разбере, че има добро сърце. За мене Джемил е глезльо и капризен егоист. Разбира се за това има причини. Трудно детство, лишено от майчина любов. А Кенан по добре ли му е било. Май пашата е виновен за всичко в миналото, но сега му излиза през носа.

# 63
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Не съм редовна в участието си в обсъжданията, но гледам повторно филма и искам да споделя. Този Джемил го намразих. Сега гледам 43 епизод. Ами то заради него сумати хора измряха, полудяха, разведоха се и не знам какво и накрая Ламия влюбена в нещо. Що? Защото синковец пашов много страда за нея. Това е всичко. Няма друга причина. Такова чудовище да не ти излезе на пътя. Боже опази. Кенан може да е неуверен, неспособен да обича и всичко друго в което го обвиняват, но е чувствен мъж. А как си обича дъщеричката. Само това е достатъчно за да се разбере, че има добро сърце. За мене Джемил е глезльо и капризен егоист. Разбира се за това има причини. Трудно детство, лишено от майчина любов. А Кенан по добре ли му е било. Май пашата е виновен за всичко в миналото, но сега му излиза през носа.

тадарарарам!!!Аз пък се чудя обратното,защо той е влюбен в Ламия newsm78...и вече трети месец нямам отговор Laughing Laughing Laughing Laughing

# 64
  • Варна
  • Мнения: 18 178
Кенан може да е неуверен, неспособен да обича и всичко друго в което го обвиняват, но е чувствен мъж. А как си обича дъщеричката. Само това е достатъчно за да се разбере, че има добро сърце. 

Дам и Джемил обича Мелек, това не говори ли за добро сърце? Wink

# 65
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ми той Кеню оставаше и дъщеричката си да не обича,и вече щеше да е завършено го.но Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 66
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Кенан може да е неуверен, неспособен да обича и всичко друго в което го обвиняват, но е чувствен мъж. А как си обича дъщеричката. Само това е достатъчно за да се разбере, че има добро сърце. 

Дам и Джемил обича Мелек, това не говори ли за добро сърце? Wink
За Кенан е нормално да обича Мелек,той е нейн баща.Всеки родител обича децата си.Но Джемил я обича не по-малко,въпреки,че не е негова дъщеря,по-специално на Кенан.Това за мен е знак на добро сърце. Peace

# 67
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864



Е тука вече умрех от  смях!!!

# 68
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy  Joy

lacunababe ,от къде намери тази картинка?Ще ме побъркаш. hahaha hahaha hahaha

# 69
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 70
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
ето линк,почвайте да творите Joy Joy Joy Joy Joy
Пилето2.
http://funny.pho.to/
http://www.fototrix.com/
http://www.caption.it/

# 71
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
агънцето с панделките е малката Ламия.Сетете се по-късно в какво се превръща hahaha

Ето как се е пръкнал тоз подляр Джемил.Яйцата са виновни за всичко!
И майка му не е починала,а просто са я сготвили на пиле фрикасе

Последна редакция: ср, 21 окт 2009, 13:39 от lacunababe

# 72
  • Мнения: 4
 Joy  Joy Лакуна, просто ме утрепа! Ма то ушички, ма то физиономийка, че и мъх над горната устна има - просто  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy  hahaha  hahaha

# 73
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Еми Бубе кво да ти кажа,появи се днес една дама силно възмУтена от него.И аз си викам, е са го наврех на кокошката в г.зъ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Пилищарче нещастно!Всичко мре около него!Сигурно се е вмирисал докато се излюпи и мрат от смрад Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2
Еми Бубе кво да ти кажа,появи се днес една дама силно възмУтена от него.И аз си викам, е са го наврех на кокошката в г.зъ!!! Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Пилищарче нещастно!Всичко мре около него!Сигурно се е вмирисал докато се излюпи и мрат от смрад Mr. Green Mr. Green Mr. Green
rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo newsm10

Общи условия

Активация на акаунт