Притеснява ли ви височината ви ?

  • 12 416
  • 146
  •   1
Отговори
# 60
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Ами случаи всякакви. Аз имам нещастието наистина да ми се лепят само по-ниски мъже, дори съпругът ми е по-нисък от мен - просто се отказах да гледам ръста, по-важни се оказаха други критерии...

Иначе аз съм против всякаква оперативна намеса, но явно стериотипите в обществото ни причиняват много неразумни и рисковани постъпки. Наистина слава Богу, че няма скъсяване на стъпалото, щото наистина много момичета биха се подлъгали, а предполагам, че това доста би нарушила баланса на иначе високото тяло... Има и другия проблем - и сестричката ми носи 40-41, та е много трудно да откриеш такъв номер елегантни обувки. След което идва проблема с високите токове - и тя носи такива, но това допълнително усложнява отношенията с комплексарите. Аз лично след брака се отказах от високите и си нося балерините и роклята....

# 61
  • Мнения: 1 731
Не,не ме притеснява ръста ми.То не съм нито ниска,нито висока-1,65 см е нормално според мен.Килограми -59 ,супер съм си вече. bowuu Миналата година бях 1,65 ръст и 82кг. #Crazy добре ,че се справих с теглото ,иначе ръста щеше да ме притеснява. Joy

# 62
  • Мнения: 85
Не ,напротив даже ,радвам се че съм по-висока,така ако кача някое и друго килце не ми личи особено,все пак съм цели 173см  Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз съм от отбора на високите - 175. Нося токчета, платформи, както и равни обувки. Височината като естетическа величина не ми е проблем. Проблем ми  е и то огромен, когато кацна в реалния свят - всички домакински уреди са пригодени за ниски хора, мивките ги слагат ниско, плотовете, масите - също. Детските колички са за майки максимум 160 см... Много ме боли гърбът от цялата тази реалност!

# 64
  • Мнения: 9
Не,не ме притеснява ръста ми.То не съм нито ниска,нито висока-1,65 см е нормално според мен.Килограми -59 ,супер съм си вече. bowuu Миналата година бях 1,65 ръст и 82кг. #Crazy добре ,че се справих с теглото ,иначе ръста щеше да ме притеснява. Joy

Е ама темата все пак е за височина, не за ръст:) т.е. предполага се, че е за момичета 170 И... см. Поне така разбирам аз темата.
Аз съм 177-8см и 58кг. И съм съгласна с това:

Височината като естетическа величина не ми е проблем. Проблем ми  е и то огромен, когато кацна в реалния свят - всички домакински уреди са пригодени за ниски хора, мивките ги слагат ниско, плотовете, масите - също. Детските колички са за майки максимум 160 см... Много ме боли гърбът от цялата тази реалност!

И аз имам такива едни проблеми "в реалния свят"...Simple Smile

# 65
  • Мнения: 119
Aз съм 1.76 и единственото което ме притеснява е ,  че понякога е конфузно ако сложа високи токчета и съм с приятеля си , защото той е също толкова висок. Разбира се това е доста маловажно нещо .

# 66
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Aз съм 1.76 и единственото което ме притеснява е ,  че понякога е конфузно ако сложа високи токчета и съм с приятеля си , защото той е също толкова висок. Разбира се това е доста маловажно нещо .

И при мен е същото, макар че съм с 6 санта по-малко.

По-реален проблем за който се сещам е, че доста неща са направени за по-ниски хора. То сте го коментирали това назад. В момента се мъча на бюро и стол, които май са правени за първолаци!  Joy Също смених две бебешки колички, защото ми идваха твърде ниски дръжките им и направо имах чувството, че още малко, ако се наведа да я бутам тая количка ще се счупя. Буквално с върховете на пръстите си ги бутах.

И трябва понякога да се навеждам, когато минавам под разни ниски неща.

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 7 052
Вие живеете в някакъв микро-свят!   Rolling Eyes
На доста модели колички  се регулира височината на дръжката.  Grinning
Като ви чета все едно не сте 175, а 205 см.
Как ли се чувстват високите мъже в света, в който жени от 170 срещат ръстови затруднения?  Laughing

# 68
  • Мнения: 89
Вие живеете в някакъв микро-свят!   Rolling Eyes
hahaha

Честно казано и за мен ръст от 1,70 е по-скоро съвсем нормален ... Rolling Eyes

Но то си зависи и от обркъжението кой колко висок се чувства Simple Smile))

# 69
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
И аз имам болки в гърба от ниските мебели и приспособления в  бита Simple Smile Не се бях сетила за този недостатък на високия ръст. Детската количка почти не съм я ползвала - и без друго бившия отказа да купим наша и взе една стара на заем, която ми беше толкова неудобна, че си носех детето все в кенгурото. То поне не е ограничено спрямо ръста на майката.

# 70
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Вие живеете в някакъв микро-свят!   Rolling Eyes
hahaha

Честно казано и за мен ръст от 1,70 е по-скоро съвсем нормален ... Rolling Eyes

Но то си зависи и от обркъжението кой колко висок се чувства Simple Smile))

Около нас предимно по-ниски хора има, около метър и 60. Не е много, но разликата се усеща в някои дреболии. Не че е болка за умиране и почти не съм се замисляла, преди тази тема, но е факт...

# 71
  • Мнения: 1 912
Висока съм 1,72, намирам ръста си за съвсем нормален, макар че всичките ми приятелки са по-ниски от мен. Нося си токове без притеснения, харесвам се с тях и равни обувки не мога да сложа.
Комплексирани на тема ръст мъже не са ми приоритет, така че с кеф си ги гледам от високо.

# 72
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Много сладко изказване  Hug Все едно сестра ми го е написала  Joy

# 73
  • Мнения: 122
Не е леко. Ниските мъже често са и доста злобнички и обичат да си го изкарват на по-високи жени, които ги карат да се комплексират.

Моите наблюдения са, че ниските мъже много си падат по високи дами.  Grinning


Може би , защото  за тях са недостижими  Grinning

Последна редакция: ср, 30 дек 2009, 03:17 от chaka-raka

# 74
  • Мнения: 44
И аз съм от високите 173 супруга е висок и съм добре до него с висок ток , но до приятелките се чувствам като КОН хи хи

Общи условия

Активация на акаунт