Притеснява ли ви височината ви ?

  • 12 425
  • 146
  •   1
Отговори
# 90
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Не е важна височината,важна е душата! Laughing

Много сладко! И аз така се примирих да се омъжа за по-нисък мъж - все пак като човек струва хиляди пъти повече от огромния тиранозавър, на който имах неблагоразумието да кажа "да" преди 16 години... Нищо че с него можех (и го правех) да се покатеря и на 12 см токчета...

# 91
  • Мнения: 428
Вече на няколко пъти прочетох, че ръст от 170-172см. се смята по-скоро за нормален.
Някой даже попита защо изобщо се записваме тук.
Споменах по-напред, че съм 171см. В очите на всички около мен съм висока жена.
Може би защото съм и слаба и това подсилва ефекта.
Била съм и манекенка с този ръст и не съм имала проблем, т.е. не бях считана за ниска.
Разбира се, аз бих предпочела да съм 174-176, но и така се чувствам прекрасно.

# 92
  • Мнения: 459
Притесняваше ме само в началните ученически години, когато "стърчах" на всички в класа! Сега обаче щастливо се нося върху моите 177 см!

# 93
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Сестра ми с нейните 185 беше "прекалено висока" за манекенка....  Joy

# 94
  • Мнения: 1 792
Почти всички високи жени(въпреки че за някои ще изглеждам като тийнейджърка)  си носим ръста с гордост май.
Аз съм 177 и понеже съм скромна ще добавя, че имам перфектната фигура  Laughing Или просто си намирам мъже, които я обожават и не спират да ми го повттарят. Не слизам от високи токчета от 2 години някъде. Сега ще ми се наложи, заради отвратителните снегове и ледове в София, но това е друг въпрос.
Мъжете обикновено си ги подбирам по височина, но понякога го използвам и за оправдание, за да разкарам средновисоки натрапници  Grinning Когато на един мъж му личи мъжествеността и не прилича на момченце, даже му седи едно високо гадже отстрани  Wink
А в ранните ученически години доста подигравки отнасях за ръста си, защото бях по-висока и от момчетата. Това не се промени до десети клас, а аз израстанах в пълния си размер още в осми  Grinning Но от 6-7клас нататък аз самата се шегувах с ръста си, както и продължавам да правя  Simple Smile
Важното е, че когато човек сам се харесва и другите го харесват.  Peace

Последна редакция: нд, 03 яну 2010, 02:01 от Crystalline

# 95
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
Аз съм 174 см Simple Smile Като ви чета започвам да се чувствам ниска  Laughing

В интерес на истината ме притеснява ръста ми, но само когато обуя токчета-все имам чувството, че хората ме гледат и ми се смеят. Приятелките ми са около 160-165 и когато излизам с тях е абсурд да обуя токчета. За щастие ММ поне е 186-7 и ми е добре  Laughing

Имахме една приятелска двойка - тя 170, той г/д пак толкова. Тя не слизаше от токчетата, но бяха толкова готини- тя слабичка, а той бивш културист бяха супер Simple Smile

# 96
  • Мнения: 1 792
Имахме една приятелска двойка - тя 170, той г/д пак толкова. Тя не слизаше от токчетата, но бяха толкова готини- тя слабичка, а той бивш културист бяха супер Simple Smile
И аз такава разлика харесвам  Heart Eyes

# 97
  • София
  • Мнения: 93
дали си нисък или висок няма значение,важно е излъчването.Аз съм много висока,но съм дюстабан и носенето на токчета просто не се получава при мене,иначе на мойте 183см бих обула 5-6 см ток и хич не ми пука.Те хората и сега ме гледат като изкопаемо,но не се чувствам зле от това,а напротив.Те хората си гледат,з-то всеки гледа заради онова което няма.Аз също гледам жените с високи обувки и им се кефя,щото не мога да нося токчета.

# 98
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
х-х-х     Hug,благодаря  ти !За съжаление ,сантиметри не могат да се подаряват.Ама нищо,аз от скромност не съм пораснала на ръст/165см съм/.Може пък на хубост да съм расла  Blush

 Важно е човек да се чувства добре в кожата си.

 И на мен много ми хареса изразът:"Не е важна височината,важна е душата." Peace

# 99
  • София
  • Мнения: 93
аз като бях малка исках да съм по ниска,заради връстниците си,з-то стърчах над останалите.Ама с годините и с малко повечко акъл като ти дойде се научаваш да се харесваш и обичаш.Пубертета винаги е период на себеотрицание.

# 100
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
аз като бях малка исках да съм по ниска,заради връстниците си,з-то стърчах над останалите.Ама с годините и с малко повечко акъл като ти дойде се научаваш да се харесваш и обичаш.Пубертета винаги е период на себеотрицание.

Аз пък никога не съм стърчала. Много беше интересно как бях по-ниска от най-добрата си приятелка, а  сега я минавам с 4-5 сантиметра  Laughing Понастърчах (каква думичка само  Laughing) леко в гимназията, но бяхме почти на една височина всички, нямаше големи разлики Simple Smile Имаше едно момиче по-високо от мен. А сега в колежа пак има една мацка по-висока, че и с токчета ходи... много и се радвам на нея  Grinning  А другите са дребнички  Laughing

Та така, все не мога да си намеря приятелки с моя ръст (който дори  не е чак толкова висок) ...

# 101
  • Мнения: 122
Сестра ми с нейните 185 беше "прекалено висока" за манекенка....  Joy
Обаче е супер за баскетболистка  Grinning

# 102
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Не си пада по спорта Simple Smile Влечеше я към модата, но с техните "партита" след ревютата много бързо й мина мерака... Тъй като отказваше да придружава разни господа по партита, я канеха много рядко на ревюта и й плащаха доста скромно... В общи линии го сложи в категорията безсмислени увлечения на младостта и вече не се вълнува от темата.

# 103
  • Мнения: 38
Тя темата е за по-високичките,ама и аз нали на всяко гърне мерудия ... висока съм 160 и съм си със сравнително дребничка фигура,сега не ми е никакъв проблем,но като бях по -малка доста се комплексирах,че всичку стърчаха над мен,даже по едно време предлагах 5 см от гръдната си обиколка за 5 см крака  Laughing Laughing

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 2 499
Тя темата е за по-високичките,ама и аз нали на всяко гърне мерудия ... висока съм 160 и съм си със сравнително дребничка фигура,сега не ми е никакъв проблем,но като бях по -малка доста се комплексирах,че всичку стърчаха над мен,даже по едно време предлагах 5 см от гръдната си обиколка за 5 см крака  Laughing Laughing

Аз с удоволствие бих подарила 5 см от моите 180 см, ама нейсе ....

Общи условия

Активация на акаунт