Притеснява ли ви височината ви ?

  • 12 411
  • 146
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 93
аз бих подарила само няколко килограма,ама никой не ми ги иска Sad иначе дали ще съм 183 или 163 няма никакво значение.

# 106
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 785
Аз съм 174см и също рядко нося високи обувки.Мъжът ми е 180см и понякога го надминавам  Grinning а не се чувствам комфортно.

# 107
  • Мнения: 131
Аз съм 170 висока , все още съм на 17.Може да порасна още, но ако порасна още, то искам да е не повече от 175. Дори и 170 да остана, пак ще съм доволна.

# 108
  • Мнения: 1 761
Девойки,радвайте се на всеки сантиметър от себе си,защото това сте вие.

Аз съм 170.Не съм висока и предо и токове носех/по-скоро не ги свалях/.
Сега живея в Холандия,мъжа ми е 195 и често виждам жени,които са на нисък ток и са с около 10, а понякога и повече см по-високи от него.

Имам братовчедка,която е 145,мъжа й е 150.Като ги видят им казват,че децата са безплатно и ги пускат без билети....

важното е да се чувстваш добре,независимо колко си висок, а и зависи с кого се сравняваш,де.

# 109
  • Мнения: 606
аз съм около 165 най много а моя е не повече от 170.Обувам си найййй високите токове с кеф и хич не ми пука!
не височината е важна а това което е вътре.  Blush

# 110
  • Мнения: 1 885
Аз съм 170-171 някъде.
Бях комплексирана само в първи и втори клас, защото бях по-висока от всички момчета  Mr. Green
После нещата се оправиха.
Харесвам високите токове, понякога ходя на 10-11см ток, но по-скоро по случаи. На работа съм с 5-7см.
Обичам високи мъже.. над 184-5 та до където може. Никога не съм имала гадже с моята височина или по-нисък.
Мъжът ми е 186-7 и ми е перфектен:)

# 111
  • Мнения: 85
Това все едно от моята уста излезе  Mr. Green

# 112
  • Мнения: 1 536
Момичета,не мисля,че ръст 1.70 е висок ръст.По-скоро нормален.
За високи могат да се определят момичетата над 1.75 ми се струва.
Малко смешно ми звучи,че някой бил 1.65 или 1.70 ама хич не се бил притеснявал и си носел високите токове..... Laughing

# 113
  • Мнения: 428
2+2 , за мен 165см. е нормален ръст, да.
Но една 170 см. жена си изглежда висока в очите на околните.
Казвам го от опит. С моите 171см. бях манекенка преди... 100 години.  Mr. Green
Въпреки, че не се чувствам висока, за околните кой знае защо, до ден днешен съм такава.  Rolling Eyes
 

# 114
  • Мнения: 236
Аз съм също 179 см и винаги съм била висока , честно казано никък  е приятно винаги да стърчиш над останалите , а като сложа ток и ставам направо огормна при все ,че кг не са ми много .Когато бях ученичка всички момчета бях поне с 10 см по-ниски от мен , но като цяло българският мъж е нисък , средно като гледам около 1.75 , което си е доста неприятно за върлините като мен.Даже и мъжът ми не е много висок , едва 1,82 и с него високи обувки не нося  Embarassed .Също ми е смешно като момичета по 170 се притесняват , че са високи .. Simple Smile Аз на 14 год бях 174 см и 48 кг #Crazy

# 115
  • София
  • Мнения: 93
аз какво да кажа като на 14 бях 1,80 50кг?Нищо.Хич не ми е пукало че някой ме гледа или че са по ниски или по високи от мене.Не мога да разбера з-то някой трябва да се притеснява от това което е.Не е неприятно,напротив приятно е когато се чусваташ добре в кожата си и тогава и добре изглеждаш.Аз не нося токове както казах в по предните постове не заради това за да не стърча,а просто съм дюстабан и не са ми удобни обувките.Винаги съм искала да обуя високи обувки,но издържам точно 15 минути и ги свалям.Е ако обуя на моите 183см едни 10см токове,какво ще се случи?Ще ме гледат,ама на мене ако ми е добре нека ме гледат,аз нали се харесвам,само дето няма да ми се случи за повече от 15 минутки,което е по отчайващото.

# 116
  • Мнения: 31
Аз от моите 170 сам не се притеснявам ами от това че мъжът ми е по нисък от мене с 5-6 сам се притеснявам.И като сложа високият ток става 15 сам разлика аби направо крачен и Калчо.Затова си карам с равните подметки и въздишам по мадами с висок ток/или по по високи мъже/ама такъв ми бил късмета.

# 117
  • Мнения: 4 312
Аз съм също 179 см и винаги съм била висока , честно казано никък  е приятно винаги да стърчиш над останалите , а като сложа ток и ставам направо огормна при все ,че кг не са ми много .

Ааа, бива ли така? Я не сдавай фронта.  Wink
Това на шега, ако наистина не се чувстваш комфортно, не го прави.
Аз в събота си сложих високите ботуши /+9 см/. Ами друго си е Grinning. По-секси, по-стройна, по наперена. 
Аз също на 14 бях с почти същите мерки, само с 7-8 кг надолу. Като гледам и близнаците се извисяват над връстниците Simple Smile.

# 118
  • Мнения: 468
 Като прочетох първите страници се засилих да пиша, но се оказва, че съм дребосък- 169 см. Преди птнайсетина години се чувствах висока, като дете също, но забелязвам, че сега по улиците съм по- скоро среден ръст. Тенденцията е с всяко поколение да се увеличава средния ръст, особено при добре хранените общества като нашето.
 Преди години в една моя любима книга прочетох, че според хавайците колкото е по- едър човек толкова е по- красив. Много площ за хубост, един вид. Техните благородници са били огромни. Правели са им специални масажи за да побират повече храна. Това ме накара да осъзная, е винаги има и друга гледна точка, малко неща са абсолютни и размера не  е сред тях. Приемам се такава каквато съм със всичките ми сантиметри и килограми.

# 119
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Аз съм 1,75. В тийнейджърските ми години много ме притесняваше ръстът ми, ходех само с равни обувки и се прегърбвах. После взех че "пораснах" и реших, че това не е недостатък, а предимство, и взех да нося обувки на висок ток. И така до миналата година, когато ми се отвори парашута за една екскурзия, и осъзнах че освен едни маратонки, нямам нито едни обувки или ботуши с равна подметка Crazy.

Общи условия

Активация на акаунт