FARM VILLE - част втора за върлите копачи, сеячи и берачи!

  • 51 903
  • 759
  •   2
Отговори
# 15
  • London
  • Мнения: 292
Овчарче, не се ядосвай! И аз не съм получила тор - нито вчера, нито днес! Накрая ще ми писне да чакам и на инат, дори да получа тор, няма да го ползвам  Crossing Arms !

А така  Hug , ще си я оставя ми мухляса и да си ми мирише само на мен. Crossing Arms
Амаха цял ден чакам ли, чакам   smile3537 smile3537 smile3537

# 16
  • Мнения: 7 474
Днес ми е малко по-добре играта, още нищо не се е загубило ooooh!

# 17
  • София
  • Мнения: 4 901
Ох, ето какво щях да пиша още  smile3555 ... тая тор съвсем ми взе акълЯ !

Лео, като отвориш фермата, горе в ляво на екрана има три иконки - оченце (детайлност на картинката), колонка (звуковите ефекти) и нотичка (музиката). Като са включени, са бели на цвят. Изключи ги и трите, (ще станат черни) - така ще разтовариш доста процесора, на който играта и без това му идва тежичка. И мишката започва да се движи осезаемо по-леко.

Камъче    bouquet !
Ако нямаш нещо против, ще постна като цитат отговорът ти в моя пост с обясненията за торта. Така ще могат всички по-лесно да се ориентират. Може ли?

# 18
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Забелязах, че когато събирам наторена реколта, получавам  и по 2 екс пи, освен мастъри точки. иначе реколтата узря за същото време (не по-бързо).

# 19
  • Мнения: 7 474

Лео, като отвориш фермата, горе в ляво на екрана има три иконки - оченце (детайлност на картинката), колонка (звуковите ефекти) и нотичка (музиката). Като са включени, са бели на цвят. Изключи ги и трите, (ще станат черни) - така ще разтовариш доста процесора, на който играта и без това му идва тежичка. И мишката започва да се движи осезаемо по-леко.



Само окото не бях изключила. От работата днес играх, но от къщи изобщо не мога да пипна нищо, пробвах и от втория компютър пак не става, а 10 дни играх без проблем. Tired Не мога да разбера какво става.

# 20
  • Мнения: 75
 Confused и аз нямам тор  smile3515 smile3511 smile3514
Даже не съм и наторена.
Ако ми паднат програмиститеееееееее fight

# 21
  • София
  • Мнения: 4 901
Хайде ПАК един ТОРен въпрос  ooooh! !
Когато посещаваш ферма на съсед, който има нужда от помощ, по принцип се появява съобщение да изгониш гаргите, лисиците, поровете и т.н. Когато се появява тор там, появява ли се въпросното съобщение или помощта се изразява именно с торенето???

# 22
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
И аз още не съм я видяла пустата му тор.

# 23
  • София
  • Мнения: 11 121
И аз още не съм я видяла пустата му тор.

И аз нямам тор, но ме наториха ...

# 24
  • Мнения: 328
запис да не ви загубя че от тук понаучавам някой неща  Crazy bowuu

# 25
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Ако имате наторена лехичка, трябва да знаете, че растението ще поникне по-бързо от предвиденото и трябва да го следите, за да не увехне преди да сте го ожънали
Забелязах, че когато събирам наторена реколта, получавам  и по 2 екс пи, освен мастъри точки. иначе реколтата узря за същото време (не по-бързо).
Пониква за същото време, няма разлика, само където е по-голяма и дава XP като береш, цената й е същата.

Хайде ПАК един ТОРен въпрос  ooooh! !
Когато посещаваш ферма на съсед, който има нужда от помощ, по принцип се появява съобщение да изгониш гаргите, лисиците, поровете и т.н. Когато се появява тор там, появява ли се въпросното съобщение или помощта се изразява именно с торенето???
Първо извършваш стандартната помощ, гонене на гарги, лисици, порове, плевене ... и чак след това изкачат петте торби тор и може да ториш.

Ако на растението е наближило да зрее пак не може да се тори. Така на едни памуци не можах.
Затова значи в някои ферми не мога да наторя!

# 26
  • Мнения: 603
нито ме наториха, нито съм торила..  Sad

# 27
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Hug
Хайде ПАК един ТОРен въпрос  ooooh! !
Когато посещаваш ферма на съсед, който има нужда от помощ, по принцип се появява съобщение да изгониш гаргите, лисиците, поровете и т.н. Когато се появява тор там, появява ли се въпросното съобщение или помощта се изразява именно с торенето???
Когато се появи съобщението за помощ, после след като изчезне (второто натискане на accept) торта веднага се появява като иконка върху полето където са снимките на съседите. Долу в ляво. Не можеш да не я забележиш или сбъркаш.
Аз отивам в нивата, та ще видя дали и днес ще ми се появи тор.

Kally May , няма нужда да ме питаш такива неща! Hug

# 28
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И мен са ме наторили, но аз нямам тор. Но забелязах, че на съседи, които не са активни, вече не дава да помагаш. Аз все тях наобикалях, че много бързо ми се зареждат фермите им, но днес вече полза няма. Май е време да поразчистим от неактивни съседи, щом няма да може да ги торим и да им помагаме.

# 29
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Такаааа, от това което схванах до сега мога да кажа:
и днес имам тор, дава да торя съседи, които вчера не съм. Съседи дето вчера съм наторила (Знаток например) на тях помогнах с почистване на нивата, но тор не ми даде.
Друго, на една приятелка беше готово доматето, помогнах, но пак не ми даде тор. Вчера даваше, но не можеше да се тори, днес не дава директно.
Взех рибън, 100XP и 500 монети, като за сивия рибън иска да наториш 500 лехички или 100 съседа. По-лесно е с лехичките, че вчера на някои ниви можех едва по 2-3 лехички да наторя. Та си отброява лехичките, не съседите.

Общи условия

Активация на акаунт