С Дюкан ще вляза във форма и ще избера подходяща униформа - 214

  • 40 792
  • 766
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 141
Честито нова тема! Мисля, че с последните корекции първият пост е просто превъзходен. И само да съм чула някой да пита дали може воденички, домашен кашкавал или овесени ядки!

Петенце, как върви организацията на срещата. Варненки чакаме предложения за място и час на срещата. Моето предложение е 12.00 часа Годзила на Мария Луиза.

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 18:57 от кали 08

# 16
  • Мнения: 3 091
иха, за малко да съм първа, но бърсах детско носле...

привет и от мен!

за протокола - 54 кг. съм тази сутрин. Честно казано, не искам повече да отслабвам, все още ми се топят мерки, бюстът ми съвсем изчезна  Joy, но се чувствам добре. Много е опасна тази трета фаза - затова не спирам всяка сутрин да се меря, за да следя какво се случва.

УСПЕХ на всички!!!

# 17
  • Мнения: 7
Ехаааа, две килца до края на темата сигурни  Joy
Вещи, благодаря ... за търпението към нас.  Hug И за чудесната дългоочаквана първа страничка.
Зориииииии, що пишеш толкова рядко бре жена??? И какво е туй сувлаки, бързо признавай, да те видим с какво прегрешаваш!
Хора, ама тая скумрия с лук стана неописуема и с голям кеф си я хапнах, искам да я споделя.
Образно де, щото я излапах и за вас не остана.  smile3533
Значи, запекох я на тигана откъм кожата, после надигнах и сложих нарязания лук, а обърнатата риба - върху него. Той се пекна малко, залях със стотина грама вода и изчаках да изври. И така - до три пъти. Вследствие на което лучецът си пусна карамелче и манджата стана с приятен цвят и вкусна, вкусна.  smile3508 Подправки - само сол и чер пипер. А рибата каква стана задушена върху тоя луууук ... още се облизвам. Сега отивам да си стъкна вкусотии за утре!

# 18
  • Мнения: 170
Адреналинкаааа, Привееетттт Hug Heart Eyes Hug!!!
Я, кажи къде се изгуби, разкажи как си, какво ново, вето.... Rolling Eyes Wink....

Редакция: ПП И знаете ли какво още си мисля(като продължение на предния ми пост), че голяма част от депресивните състояния и мрачните мисли споделени в темата и желанието да се отслабва още и още независимо постигнатата цел и нехаресването ни на каквито и килограми да сме идва от това, че малко или много(даже по скоро много) сме оправдавали нашите малки или големи неуспехи, неудачи, нещастия, тъги, сиви делници и несполуки само и единствено с наднорменото си тегло, видите ли, ако бях слаба, ехееее колко по различно щеше да е, едва ли не света щеше да ни е поднесен на тепсия....и сега като свалихме по някое и друго кило....какво стана, а....хаааааааа лъсна голата истина.....че май не само килограмите са ни били виновни, а самите ние и начина ни на мислене и подход към проблемите.....докато сме дебели си мислим, че един път свалили излишните кила и хоооппп ще ни се отворят райските врата....да де, ама не би.....ммм даааа определено нещата се подобряват, ноооо не всичко зависи от едни кила и от една манджа, пфу тва ядене ни излезе на пъпа бре хора Laughing, всякаш света се върти около една тенджера  chef, а уж казват, че оста на света билаааа....мхм....един мъжки атрибут да го наречем hahaha Joy hahaha....вътрешната ни нагласа е най важната, себеусещането, нашето вътрешно аз.....така, че пак опираме до начина на мислене според мен.....и пак според мен там е ключа за палатката......Пък и режима на Дюкан не е панацея, той е просто поредния диетичен режим, за едни добър и действащ, за други не....Айде стига, че пак се разписах като за преизпълнение на норма.... Laughing Joy Laughing

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 19:49 от Tumba_lumba

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 4
Пина, не е редно да абсолютизираш нещата - казваш " няма 3+, има само 3- та" за 4 фаза ! Ами при мен си е точно 3 +, т.е. всичко от трета плюс всичко ,което ми се прияде , но по малко.За националните кухни - визираш италианската, но ти си кулинар и знаеш, че тя не е само паста , но и доста конско месо и много зеленчуци, и немазни сосове и заливки. И отново ще повдигна въпроса за гурме кухнята, защото ми стана любопитно - казваш, че трябва да се лишиш от гурме кухнята, а в същото време отхвърляш дадените за пример менюта затова, че храната в тях е малко - аз виждам противоречие, ако греша - поправи ме Peace!

# 20
  • Мнения: 942
Направо не мога да повярвам- за пръв път да се класирам в първите странички. Аз съм режимна, поограничила съм млечните и триците, да видим дали ще има ефект. Гледам Мария Илиева и се чудя как може хората да са така слаби, струва ми се че никога и аз няма да изглеждам така.
Четох, че ще има варненска среща, но разбрах кога.
А сега отивам да ви чета, че доста съм изпуснала.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 901
сувлаки - това е едно много вкусно месце на дървено шишче, пикантничко.

Ама я ги питайте онези в Гърция какво е магирица - е те това е нещо, на което аз не мога да устоя.

Гледам Мария Илиева и се чудя как може хората да са така слаби, струва ми се че никога и аз няма да изглеждам така.
Аз пък онзи ден я гледах Мария Илиева по ВИП Денс и ми се стори много напълняла, даже реших, че е бременна.

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 20:08 от Валентина

# 22
  • Мнения: 110
  АДРЕНАЛИНКА,помним те и още как! hahahaЯ,сподели докъде стигна и как я караш... newsm78

# 23
  • Мнения: 850
  Хайде и аз да се запиша , страхотна тема и моля да се класирам за униформата на полицай  Wink !
 Хапнах си страхотна супичка и сега търся десерт за П ден , че това ПМЦ ще ме побърка   hahaha

  bluelady♥D , еййй къде се загуби ?? Вчера си мислех кои още липсва , че напоследък се завръщат старите красавици !

  Адреналинче , помнимммм , помниммм , а ще се видим ли в събота на срещата във Варна ?  Hug

 ПП Бобченка , не се тревожи , нормално е МЦ то да се разтрои малко , първо защото организма е в стрес , не поемаш мазнини /които спомагат процеса / и все пак сваляш кг !  Hug

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 19:54 от mmmshushy80

# 24
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Еее аз писах като откачена, да не е само спам, цялата си история ви разказах какво ме доведе до дюкан и накрая ми се затри всичко.

Както и да е, някой друг път като пак ми дойде вдъхновението.

Малък + днес, отчитам го на ПМС, че ми и закъснява Confused.

Продължавам с редовните ежедневни порции риба, днес и за обяд, че и за вечеря беше риба. Яде ми се и изполвам докато не ми е омръзнала, това да ми е основното хранене. Понеже съм ПЗ, гарнирах с домати,броколи, моркови и зелен лук.

Та, така, лека вечер   bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 3 090
Кри- специално обръщение към теб  - не се давай. Heart Eyes
Фоли  Hug мислех си, че ме познаваш по-добре  Mr. Green естествено, че няма да се дам  Hug просто разсъждавам, но явно разсъжденията вгорчават темата.
Като видях как се нахвърлихте върху Пина, която, държа да подчертая дебело е успешна четвъртофазничка, за разлика от много други пишещи и непишещи вече, ми отмина и желанието да се боря с вятърни мелници.
Има и ЛС, нали  Wink и дивашки срещи  Wink
Успех, момичета!  Hug

# 26
  • Мнения: 5
е хей,здравейте!!Записвам се,за 5 П никакъв  минус.Продължавам!Връщам се да чета!
Радвам се на 1 страничка!!!!! Hug Hug

# 27
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 532
Днес нищо от заплануваните от храни не се получи.  Embarassed Embarassed
Предвидените спагети за обяд се превърнаха в картофи соте и задушени броколи + салата+ сирене
А вечерята от пилешки филенца се превърна в омлет с 3 яйза и сирене ескуиза + салата домата и краставици

Утре ми се пада гала! Да видим  Mr. Green
Нещо още не мога да ги наглася тези гали и нишестените дни.  Embarassed Embarassed

Може ли да ми кажете, тези които правят гали в трета, какво точно си позволяват в повече, и дали ги правят на обяд или на вечеря!

# 28
# 29
  • Мнения: 3 091
Да, но съм скромна, не пиша много, за съжаление нямам време и да чета много. Карам трета и се наслаждавам на манджите ти, Лео!!!

Общи условия

Активация на акаунт