С Дюкан ще вляза във форма и ще избера подходяща униформа - 214

  • 40 793
  • 766
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 474
На Дюканските ли  Laughing, мечтая си вече за онези старите ooooh! ама има време Outta Joint Whistling

На мен да ви кажа честно трета фаза ми беше по-трудна от втора,
докато се наглася кога какво да ям  ooooh!

# 31
  • Мнения: 7
УУУ нова темичка, браво, Вещи супер си  Hug

Изчетох почти всичко и от старата тема на порцийки, защото иначе няма изчитане!
Определено се съгласявам с болшинството, че или човек трябва да промени начина си на мислене или винаги ще се върти в един порочен кръг. Макар че някой си го обичат този кръг... Важното е да се чувстваме добре в телата , дали на пейка 4 5 6 или 7 - нали така казвате хихи. важното е ти да се харесваш и да ходиш с изправена глава, а не да се чудиш с коя дреха да скриеш сланинките...

Мойто меню днес (от неделя съм в трета фаза...)
Сутринта - една препечена филийка пълнозърнест хляб с бъркано яйце, казвам яйце защото само с едно го направих- нямах време и малко извара обезмаслена, плюс чубрица ммм.
Преди обяд- един портокал
Обяд- салата от домати и краставици - неовкусена с една пилешка пържолка на скара
Вечеря- зелена салатка с мъничко оцет- и бяла риба на тефлонов тиган приготвена  Grinning

За утре си правя планове зааа палачинка с трици, по-късно ябълка, салата от моркови може би и пак някоя рибка...
Пък събота като имам време ще измайсторя слазкиша на Лео  Crazy

# 32
  • Мнения: 87
Здравейте,момичета!
Някой помни ли ме? Hug
Аз съм почти два месеца в четвърта и кг.са стабилни.Стриктна съм,спазвам си закуската с трици и протеиновия четвъртък и засега всичко при мен е наред.Направих и физическите упражнения част от ежедневието ми и фигурата стана добре оформена.
Бъдете стриктни ,режимът определено действа .Успех! Peace

# 33
  • Мнения: 170
Момичета включвам се да ви предложа едно много вкусно и напълно режимно доматено пюре, закупено без да е планувано да бъде използвано за режима т.к. набавяйки провизии за домачадието изобщо се бях отказала да търся и намеря режимно доматено пюре, а то какво стана, насън да ме бутнат пак режимно ще намеря....Тааа след една стабилна обиколка на Кауфланд, майка ми сподели, че е свършило доматеното пюре и айде пак натагадък връщай се обратно да търсиш сред лавиците доматени истории и вече каталясала от обикаляне грабнах първите попаднали ми буркани и викам тва ще е.....нали и без това те ще си го ядат...да де, ама вчера племенницата отваря буркана и си маже на филия и аз викам как може да го ядеш това чудо така, а тя, ама то си е чиста лютеница, еее разбира се аз не и повярвах, пък и си викам кой знае с кво нережимно е бъкано...така де, ама пусто любопитство не ме свърта, викам чакай поне да прочета съдържанието, а то се оказа-доматено пюре, сол, подсладител, консервант, стабилизатор, лимонена киселина, викаааам брееехххх без да искам съм нацелила кьоравото Laughing, вкусих малко от него, ми то наистина се оказа с вкус на лютеница, много приятно на вкус, та тирадата беше за Доматено пюре на IDEAL PRODUCT, според мен напълно режимно и много вкусно и изцяло замества лютеницата, а и цената му е абсолютно сносна в сравнение с останалите му събратя.

# 34
  • София
  • Мнения: 135
Добър вечер в новата прекрасна тема!
Вещи, страхотно оформена и допълнена!

Днес за закуска тричаво хлебче и малко краставичка, за обяд печено бутче и салатка от домати само с малко сол поръсена, за вечеря пилешка супа.
Адреналинка, къде се беше изгубила?Помним те как да не, кажи как върви при теб.
Лека вечер, момичета!  bouquet

# 35
  • Мнения: 1 933
Добър вечер и от мен! Радвам се на първата страничка!!! Отново на ниво Вещи   bouquet
Аз твърдо реших да сменя 1/1 с 4/3 пък каквото сабя покаже. Скука не скука днес цял ден съм на пилешка супа с фалшиво фиде.
За закуска пак ядох супа и после в 9 си изядох и фалшивото мляко с ориз. Утре май пак ще е така. И утре сутринта ще разбера заминавам ли в командировка или не. Затова отсега ще спретна соленки с трици за закуска ако заминавам.
Спокойна вечер на всички   bouquet

# 36
  • GYM
  • Мнения: 814
 
  bluelady♥D , еййй къде се загуби ?? Вчера си мислех кои още липсва , че напоследък се завръщат старите красавици !

  
Шушкааааа Hug Тичам като гламава по репетиции Tired и ми се свива сърцето след 2 месеца и малко заминавам и ми е едно криво, че си оставям домочадието (добре, че са броени дни )
Карам някаква шантава трета CrazyЗасега държа юздите, амааааа...случва се и да ги изпусна Mr. Greenбе, боря се като прасе в тикви Mr. Green

# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 14 077
Добър вечер в новата прекрасна тема!
Вещи, страхотно оформена и допълнена!

Допълненията за ударната фаза са на Валентина   bouquet

# 38
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 292
ох здравейте и от мене.
Много работа, в останалото време по лекари и едвам смогвам да ви прочета

# 39
  • Мнения: 243
            ДОБЪР ВЕЧЕР И ОТ МЕН,

            оооооооооооо шерифке благодаря за хубата първа страничка, ТЯ ВИНАГИ Е НУЖНА! И така икам да отговоря на един въпрос на МИСКАТА от Борово:
            СУВЛАКИ е: накълцано на дребно месо, печено на шиш - като за дюнер, свинско, пилешко, завито в пита - запечена на скара и малко намазана с олио, съпроводено от пържени картофки, сух таратор (джаджики) или сос (горчица+майонеза), домат, лист маруля и лук нарязан на ленти.
             Та значи, наложи се да ходя за точилка и дебело корабно въже, за да вържа моята четвъртофазничка, защото се омазни яко със сувлакя, ала въпреки всичко, е под показателите на калкулатора.
             КАЛАМАКИ - са ония вкусни месцета на дървено шишче, печени на скара, като предварително се държат накиснати в марината от риган, олио, лимон и чер пипер;
             ЗА СВЕДЕНИЕ - ОНЕЗИ ОТ ГЪРЦИЯ си имат имена - ФИЛЮДКА, ЗОРИТА, РЕНИ и още няколко, не е нужно да ги изреждам.
             МАГЕРИЦАТА - е ястие, което се готви само вечерта преди Великден - прави се от агнешки комплект дроб - дроб бял и черен, чревца, сърце, далак и   зелена маруля, във вид на яхния или гъста супа ( в зависимост от района,,в който живеят хората), яде се след връщане от църквата в петък вечер, след разпълането на ХРИСТОС. Наистина е много хубаво и е традиционно за гърците.
             ПЕПЕНЧЕ МИЛИЧКО ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН -ЖЕЛАЕМ ТИ ОТ ВСИЧКО ПО МНОГО



картинки анимации

               ГАРДЕНИЙЧЕ - честита месечинка мила и браво, много добре се справяш.
               БЛАКЧЕ -  много е полезно това за руското момиче, пейстнах си го да го гледам и да си повтарям, че и аз мога.
               БУРГАЗЛИЙКИ - ще чакам снимки от Варна.


                                          ФИЛЮДКА И ЗОРИТКА - ФИЛАКЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯЯ

# 40
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добра ви вечер  Hug
     Пак сте провели интересни дискусии, а аз вече едва смогвам да ви чета  ooooh!, за мислене да не говорим - мозъкът ми си е взел отпуска  Embarassed. Отделно че ми е зверски студено, всичко ме боли, искам един дъъълъг и качествен масаж..., ама с искането си оставам  Sad Както и да е, стига съм мрънкала  Wink
     Вещи, ще запазиш ли една полицейска униформа, ама по-големичък размер  hahaha
     sweety s, честита трета месечинка  Hug
     Появили са се, гледам, едни любими стари муцунки, разписали се..., много се радвам!
          Отивам да си напаря кокалите, а на вас пожелавам топла, красива и режимна нощ  Hug Hug Hug
                                                                     

# 41
  • Мнения: 55
Здравейте, прекрасни!  Hug
Гледам аз интересни дискусии и обрати в темата, а и един куп любими блудни овчици  Mr. Green , пардон,  душици  Kissing Heart се появили, та реших и аз да намина, да ги нагушкам и тях, а и всички останали по домова книга...  kiss  kiss  Hug  Hug  Hug

 Поздравления за всички с поводи - празници, месечинки, минусчета и т.н (много сте и няма да мога да ви изброя поименно)!  newsm51

Да кажа и аз по темата, макар че май вече всичко е казано Whistling , ама нали и аз се чувствам почти задължена, като четвъртофазничка да споделя страсти и размисли по "обвиненията" Wink  Laughing , че се ограничаваме и не се храним "нормално". Няма да се повтарям за това какво точно ям в подробности, само ще обобщя с 2 думи така - обядвам във ведомствения стол, каквото ядат и всички останали и вечерям това, с което храня и семейството си... Това си е според мен съвсем нормално хранене от където и да го погледнеш.  Peace И - да, ограничавам се - ограничавам семки, бонбонки, чипсове, сладкиши, прекомерните количества тестени и мазнотии... та дори и децата карам да ги ограничават...   angel008   И още нещо - момичета, на моменти ми се струва че се използва думата "ограничение" като мръсна дума Thinking, като нещо лошо, като издевателство над личността... а това е нещо нормално, живота ни е пълен с необходими и неизбежни ограничения - ограничаваме децата от мнoгoто телевизия и компютърни игри, ограничаваме разходите си по принуда и любимите си занимания поради липса на време... примери безкрай Peace , същото е и ограничението от някои не особено здравословни храни... и пак подчертавам - не става въпрос за тотално отказване, а ограничение... Спирам до тук Peace ... просто ме притеснява описването на четвърта с толкова преекспонирани черни краски, като някакво вечно мъчение, а и как би се отразило тази представа на сега започващите...  Rolling Eyes

Лека и успешна седмица, много ведро настроение и усмивки, успехи и минусчета на кантара!   bouquet

EDIT: Кали,  Hug Heart Eyes  мила, а как са килограмите при теб покрай отказването на цигарите, мисля тe и стискам палци всичко да е под контрол..  Praynig

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 23:08 от blumchen_fee

# 42
  • Мнения: 3 202
скарлет 98 newsm10

...аз днес съм с - 0.500 . От много писане във форума ще да е  Mr. Green bouquet
Охо! Залавям се да пиша  newsm53

.... Няма вечно щастие, но все пак го има....И щот съм болнични ..... пиша дълги постове....
Hug
И.... си взимам болнични  Joy

Последна редакция: вт, 20 окт 2009, 23:09 от baci

# 43
  • Варна
  • Мнения: 141
Спирам до тук Peace ... просто ме притеснява описването на четвърта с толкова преекспонирани черни краски, като някакво вечно мъчение, а и как би се отразило тази представа на сега започващите...  Rolling Eyes
 newsm74

# 44
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
И аз на свой ред да благодаря за Първа страничка. Heart Eyes Повторението е майка на знанието и никога информацията не е излишна.
Темата ми е безкрайно интересна вече. Чувствах се чужда отначало, като не познавах никого. А и гушките и целувките, както отбеляза някой по-рано днес, не предразполагат към диалог с голяма аудитория и не можех да се впиша в схемата. Последната дискусия обедини толкова много съмишленици.

В крайна сметка повечето мнения се обединяват около едно - желязна дисциплина е решението, това си е. И като се замисля, това е формулата на успеха за всичко: да не ни е лесно в работата, или на изпити като студенти, ами отказващи цигарите? За много неща се иска воля в този живот. А грижата за тялото касае не само външен вид, но и здравословно състояние и качеството на живот в крайна сметка. Усилието си струва, макар че е лесно да го кажеш, но трудно да ти мине през съзнанието и стане поведение. Затова аз гледам на форума като на място за дискусия, обмен на опит, информация и социална мрежа на хора с еднакви цели. И ми е интересно и приятно.

За протокола, ето днес какво похапнах:
Закуска – принцеси от тричаво хлебче, запечено с телешка кайма с чубрица и малко къри;
Обяд – таратор, пилешка пържола на скара със салата (домат, краставица, чушка, червен лук)
Следобяд – парче от сладкиша на Лео с кафе
Вечеря – пиле със зеле

Лека и минусова нощ желая. Hug

Общи условия

Активация на акаунт