Акушер-гинеколози- Варна 3

  • 186 319
  • 797
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 419
Някой има ли информация за д-р Кателия Александров? Дали още работи във Варна? И как мога да се свържа с него? Благодаря.

# 331
  • Варна
  • Мнения: 223
E.L., за това което искаш става,щом ще си ходиш и на друго място на прегледи.

# 332
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Някой има ли информация за д-р Кателия Александров? Дали още работи във Варна? И как мога да се свържа с него? Благодаря.
Д-р Кателия Александров АГ болница
Личен номер:               0888 32 57 49         0888 32 57 49

# 333
  • Варна
  • Мнения: 61
Да внеса една корекция на инфото от първа стр.:
Д-р Танев АГ преглежда в четвъртък от 16 до 18ч., а не вторник  Peace

# 334
  • Мнения: 1 427
E.L., за това което искаш става,щом ще си ходиш и на друго място на прегледи.

  bouquet

# 335
  • Мнения: 599
мили мами, привет Simple Smile утре след обед съм при Крумовски, моля ви ако има мами от вас които са били при него, дайте ми съвет. Препоръча ми го личния ми лекър ?

# 336
  • Мнения: 1 427
мили мами, привет Simple Smile утре след обед съм при Крумовски, моля ви ако има мами от вас които са били при него, дайте ми съвет. Препоръча ми го личния ми лекър ?
Ако е този в Санита - няколко поста по-горе една мама споделя опит. Аз все се каня да отида и да се запиша при него, че ми е най-близо, ама май за др.седмица ще остане. Айде пиши после как е минало  Peace

# 337
  • Мнения: 599
Да, да, ще споделя със сигурност, за Крумовски разрах че освен в Санита, има кабинет и в Окръжна болница. Аз утре съм в Окръжна, но по принцип ще искам да ме приема в Санита, че там ще ми е по удобно Simple Smile

# 338
  • варна
  • Мнения: 1 228
освен в санита преглежда и в ДКЦ 4 понеделник 14:30-18ч; вторник7:30-11:30 сряда14;30-18 четвъртък 7:30-10:30 петък 16-18 часа.Аз лично съм доволна .

# 339
  • Мнения: 908
Здравейте!!!
Искам да попитам ако някой знае, д-р Георги Георгиев работи ли по здравна каса?

При Крумовски съм ходила в Санита за гинекологичен проблем, доволна съм от него. Само дето си има бая чакане :S
Vessi-barabesi,  ще се радвам да споделиш как е минал прегледът, че аз се чудя още при кого да отида... Но единият вариант е той. В Санита какво му беше раб време? Знам, че в пон, ср и петък беше сутрин от 7:00, ако не се лъжа ама до колко... и във вторник и в четвъртък от колко до колко?  Rolling Eyes

# 340
  • варна
  • Мнения: 1 228
в Санита работното му време  е пон:7-12 вт:13-18 ср:7-13 чет:13-17 пет:7-13

# 341
  • Мнения: 599
Здравейте момичета  Hug ходих при Крумовски, гледа ме на видиозон, видяхме тоновете, за което съм безкрайно щастлива, обяснява много добре, аз съм доволна. Получих и първите снимки на нашия бебо  Blush  Записах се при него. Изписа ми Пренатал, витамините за бременни и Биозон мама, за подсилване на имунитета. Пусна ми всички за момента кръвни изследвания и урина. Това е от мен.

# 342
  • Мнения: 908
Здравейте момичета  Hug ходих при Крумовски, гледа ме на видиозон, видяхме тоновете, за което съм безкрайно щастлива, обяснява много добре, аз съм доволна. Получих и първите снимки на нашия бебо  Blush  Записах се при него. Изписа ми Пренатал, витамините за бременни и Биозон мама, за подсилване на имунитета. Пусна ми всички за момента кръвни изследвания и урина. Това е от мен.

Чудесно!!! Значи може би и аз ще съм при него др седмица живот и здраве Wink

# 343
  • варна
  • Мнения: 1 228
бихте ли ми казали отзиви  за др Градинаров ,работно време и дали работи с здравната  каса

# 344
  • Мнения: 2 096
да работи със ЗК.. пон, сряда и петък е сутрин а вт и четв следбед..

Общи условия

Активация на акаунт