мнения за гинеколог д-р Светлана Пенчева от Медицински център Младост

  • 7 683
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 256
Моля споделете мнения за гинеколог д-р Светлана Пенчева от Медицински център Младост.

# 1
  • Мнения: 65
Днес бях на преглед с направление по ЗК при д-р Пенчева в МЦ Младост. Нямам думи да изкажа възмущението си. Още като видя, че съм с направление сви устни, след което ме прегледа и каза "ами нищо притеснително не виждам". Попитах цитонамазка няма ли да ми вземе, защото досега където и при който и гинеколог да съм ходила, винаги пуска и цитонамазка. Тя ми отговори, че нямала направления за цитонамазака, затова щяла да ми вземе, но да платя 20/двадесет/лева. Много се ядосах, защото знам правата си на здравноосигурено лице и от нейния кабинет отидох в Здравната каса, там разбира се ми казаха, че тя няма право да ми иска пари щом съм с направление от ЛЛ. Разпечатаха една бланка и написаха телефон на който докторката да звънне. Върнах се обратно в МЦ Младост, д-р Пенчева позеленя от злоба, даде ми направление за цитонамазката и ми каза повече да не ходя при нея никога. Аз и без това  НЕ бих си и помислила да отида при нея. Да вметна само, че случайно попаднах при нея, тъй като гинеколога, от който съм с отлични впечатления се оказа в отпуск.
Пиша тук за да спестя на други жени като мен обикаляне с часове.

# 2
  • Мнения: 1 256
Днес бях на преглед с направление по ЗК при д-р Пенчева в МЦ Младост. Нямам думи да изкажа възмущението си. Още като видя, че съм с направление сви устни, след което ме прегледа и каза "ами нищо притеснително не виждам". Попитах цитонамазка няма ли да ми вземе, защото досега където и при който и гинеколог да съм ходила, винаги пуска и цитонамазка. Тя ми отговори, че нямала направления за цитонамазака, затова щяла да ми вземе, но да платя 20/двадесет/лева. Много се ядосах, защото знам правата си на здравноосигурено лице и от нейния кабинет отидох в Здравната каса, там разбира се ми казаха, че тя няма право да ми иска пари щом съм с направление от ЛЛ. Разпечатаха една бланка и написаха телефон на който докторката да звънне. Върнах се обратно в МЦ Младост, д-р Пенчева позеленя от злоба, даде ми направление за цитонамазката и ми каза повече да не ходя при нея никога. Аз и без това  НЕ бих си и помислила да отида при нея. Да вметна само, че случайно попаднах при нея, тъй като гинеколога, от който съм с отлични впечатления се оказа в отпуск.
Пиша тук за да спестя на други жени като мен обикаляне с часове.

Много благодаря, че споделихте това. Добре е да се подкрепяме и да няма други пострадали. А ще може ли да кажете от коя лекарка сте доволна?

# 3
  • Мнения: 65
Не бих искала да прозвучи като реклама, затова ще споделя, че при който и гинеколог в Сити клиник или МЦ Еквита, МЦ Св.Анна да отидете с направление, задължително ще ви пусне и цитонамазка. Всеки ден в България умира жена от рак на маточната шийка, според мен лекар лишен от морал може да рискува живот и да не изследва пациент дошъл на крака в кабинета му.

# 4
  • Мнения: 1
 Споделям мнението на Tatti ti. Наскоро посетих кабинета й , бях с направление и тя не остана доволна от този факт. Не ми пусна никакви изследвания , и уж нищо притеснително нямало, а при втория преглед ми каза коренно различни неща......Претупа ме и двата пъти. Аз останах с впечатление , че ако си с направление мястото ти не е при нея. Съжалявам , че я избрах и със сигурност ще е за последно. Не я препоръчвам.

# 5
  • Мнения: 7
Аз пък останах с много добри първи впечатления от д-е Светлана Пенчева. Отидох с направление, за да ми вземе секрет за цитонамазка и вагинален секрет за ДНК тест за хламидия, които да занеса в ГеникаЛаб и просто тя беше на смяна в МЦ Младост, а на мен ми трябваше някой спешно да реагира. Буквално в 17:30 щом си взех направлението звъннах да попитам дали ще ме изчака (тъй като пишеше в сайта, че е до 18:00) и тя беше супер учтива и каза че ще ме приеме ако отида до 17:55 Simple Smile Не съм ходила повече при нея, но сега смятам пак да отида и тъй като не е спешно реших да потърся информация за нея. За жалост две лоши мнения виждам. Хм, не мога да случа на читав АГ специалист, който да работи по ЗК все още. Все пак смятам да я посетя утре, за да ми вземе отново секрет за микробиология, че ме хвана много лош цистит и искам да разбера причината. Ще пиша пак какво ми е второто впечатление от нея!

# 6
  • Мнения: 1 256
Аз често страдах от цистит. Трябва да се направи антибиограма на урина и по добре да те види нефролог.

# 7
  • Мнения: 1
Днес бях на преглед с направление по ЗК при д-р Пенчева в МЦ Младост. Нямам думи да изкажа възмущението си. Още като видя, че съм с направление сви устни, след което ме прегледа и каза "ами нищо притеснително не виждам". Попитах цитонамазка няма ли да ми вземе, защото досега където и при който и гинеколог да съм ходила, винаги пуска и цитонамазка. Тя ми отговори, че нямала направления за цитонамазака, затова щяла да ми вземе, но да платя 20/двадесет/лева. Много се ядосах, защото знам правата си на здравноосигурено лице и от нейния кабинет отидох в Здравната каса, там разбира се ми казаха, че тя няма право да ми иска пари щом съм с направление от ЛЛ. Разпечатаха една бланка и написаха телефон на който докторката да звънне. Върнах се обратно в МЦ Младост, д-р Пенчева позеленя от злоба, даде ми направление за цитонамазката и ми каза повече да не ходя при нея никога. Аз и без това  НЕ бих си и помислила да отида при нея. Да вметна само, че случайно попаднах при нея, тъй като гинеколога, от който съм с отлични впечатления се оказа в отпуск.
Пиша тук за да спестя на други жени като мен обикаляне с часове.

# 8
  • Мнения: 1
Разочарована съм, лечението не е на ниво, отношението също, въпреки че бях с частен преглед.

Общи условия

Активация на акаунт