Нашите любими торти ... глазури, покрития и фигурки за тях 93

  • 66 553
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 965
магазин за сладкарски консумативи на едро и дребно  има също на ул.Кадемлия в кв.Слатина
Я, по-добре прочети ТУК. И по-точно т. 2.2.  Ще си спестиш голямо ровене.

# 736
  • Мнения: 1 173
Ванче защо като кликна на албума ти ми дава "вирус" . И вчера беше така ...веднага се пуска антивирусната да чисти  Shocked

# 737
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Тандурка и аз искам да те опровергая донякъде. Аз също получих такива играчки и съм възхитена.Цените са смешни, но са реални. Даже гледайте долните цени. С някакво намаление са. Пластмасата е гладка и перфектна за захарни теста. Не лепне и става гладко като стъкло. Plastic Gun Extrude-ра ми стана любимата играчка. Успявам да изкарам въженца и от най-мъничката дупка. За съжаление, не мога да помогна по никакъв начин за инфо за самата покупка. Аз ги получих на готово. Друг отнесе хамалогията.Дано се включи някой от по-вещите, които са поръчвали оттук.
Аз мога да кажа за поръчката. Моята пристигна преди няколко дни. Не се поръчва през сайта, а се контактува чрез мейла. Изпратих списък с всичко,което искам и те ми пратиха цена на доставката. За 7-10 дни, 38,50$ . Аз се притеснявах точно по същите причини,които е описала Tandoori, но се оказа,че се плаща чрез Пей пал,а не през сайта,което ме успокои.Така,няма начин да прихванат картата и да я източат. Както и ако има проблем с доставката,може да се разчита на съдействие от Пейпал. Гледах да се вмъкнем в сума равностойна на 150 долара, за да не плащаме ДДС и мито тук в България,тъй като това е ограничението за страни извън ЕС. Изобщо не са ме викали на митница, направо получих известие да си взема кашончето.

# 738
  • Мнения: 81
Мерси van444eto .Между другото,влязох в твоя сайт но нищо не ми тръгва newsm78(видеото не тръгва а за снимките нямам такава програма) Cry

# 739
  • Мнения: 157
нади миши,да ти е жива и здрава принцесата  bouquet
Това 38,50$ е за доставката ли Shocked Shocked newsm78

# 740
  • Мнения: 335
искам да попитам от магазина на илчовски какво точно трябва да им кажа че искам да си купя, ако искам евтин шоколад за правене на крем ганаш?
кажете ми вие от кои шоколад или кувертур взимате, много мерси

# 741
  • Мнения: 137
azals , трябва да търсиш кувертюр доколкото знам мацките ползват "Деликат",но нека те да ти обяснят по-подробно.

Хей момичета какво става с Виолетка ,как и е детенцето нали бяха в болница надявам се,че вече са добре   bouquetМоже би Ванчето е в течение на нещата.

И за да не говоря само сладки приказки, пускам ви още една детска тортичка, която е наистина мнооого целулитна и все не искаше да се получи и има хиляди кръпки,но поне стана веселка.

http://kostovi.snimka.bg/cooking/moite-torti2-23-03-09-23-03-2010.359957.16075952

# 742
# 743
  • Мнения: 2 282
.....една простичка рецепта за бял чаршав за торта момичета да ви се намира newsm78
Руската мастика 2 или тестото на Нелка.Търси рецептите в библиотеката.
Което ми напомня - сигурна съм, че тестото на Нелка го няма в Библиотеката. Моля, добавете го, че и аз не можах да го намеря!

# 744
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
нади миши,да ти е жива и здрава принцесата  bouquet
Това 38,50$ е за доставката ли Shocked Shocked newsm78
Благодаря за поздравите на всички Hug.
Да, само доставката е толкова. Ние бяхме 8-9 човека и не се усети като голяма сума,но толкова си пишеше и на кашона. Даже имаше и възможност за експресна доставка 45 долара мисля беше.

# 745
  • Мнения: 81
......да попитам момичета,купих си този нож (за ролки като от "Неделя")мисълта ми е какъв кувертюр трябва да ползвам и на каква температура да бъде той.Пробвах с шварцтау или нещо таква беше ,но не стана на ролка Embarassed

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 10:08 от ˙·٠•●teddtedd ●•٠·˙

# 746
  • Мнения: 81
на видеото от бтв за бялата неделя видях една "тухла"кувертюр ,май беше към 2,3кг. #Crazy

# 747
  • Мнения: 452
Пепииии,къде си,пускай новата тема.

# 748
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Пепииии,къде си,пускай новата тема.

Ей сега.

До преди малко се занимавах с дребното. Нещо се е разкашлял и се гледаме у дома.

# 749

Общи условия

Активация на акаунт