Asi / Гордата Аси - 9-та тема

  • 36 175
  • 751
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 332
то Йорданов ден е далеч, инак всички ще се хвърлим в река Аси да ни спасява Демир. Вместо кръст да хвърли златната паричка, дето я хвърля в сапуна и голямо къпане ще падне. А сега за Сухелято - нещо ми е трудно да прозря защо първо се хвърля да се дави, наплете интригите, а сега на Мелек - да се разходим, да ги оставим сами. Тя надроби попарата, а сега друг да я сърба. Притеснявала се, че Демир бил нещастен. Е, че кой го направи...аз ли?

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 20:12 от vania_61

# 571
  • Мнения: 199
В сряда ще има развръзка, само се чудя как така ще направят, че да залепят двата сезона, ще е много тъпо.

И аз това смятам,ние сега сме до средата на 33 оригинален епизод.Значи утре ще доглеждаме 33 и част от 34,а в сряда 34 и по всяка вероятност трябва да закачим и 35 епизод. newsm78 ooooh!

# 572
  • Мнения: 10
В сряда ще има развръзка, само се чудя как така ще направят, че да залепят двата сезона, ще е много тъпо.
 Права си Мишел и аз това си мислех , те така или иначе  го направиха на салата  , та сега ли ще се притеснят #2gunfire

# 573
  • Мнения: 0
Здравейте,момичета!Да се запиша и аз,но не можах да гледам серията днес.Свекърва ми е именничка и имахме гости та нямаше как не беше удобно да се залепя пред телевизора.Ще гледам на повторението какви са ги свършили наще хубостници.Лека нощ и честито на всички именници smile3525

# 574
  • Мнения: 10
Днес всъщност от цялата серия трябва да черпи Джамал ага . Колко ми стана смешно когато Нериман каза на Аси , че си има нова баба . rotfImbo

# 575
  • Мнения: 1
то Йорданов ден е далеч, инак всички ще се хвърлим в река Аси да ни спасява Демир.
  Аз на Йордановден откакто родих не ходя да гледам как хвърлят кръста защото приготвям и рожден и имен ден на синчето но ако вие сте само за Йордановден аз съм за всички останали rotfImbo

# 576
  • Мнения: 199
Малеееей,че е хубав наш Демир! Heart Eyes Та,коя каза щяла да се дърпа? #Crazy Shocked #Crazy


# 577
  • Мнения: 332
няма да се дърпаме, той само да се хвърли да ни спасява...коя ще се дърпа да вадя яйцата и доматите Mr. Green

# 578
  • Мнения: 1
Тц, тц ще станем много и не знам дали няма да се удави някоя ....бих се удавила в черните му очи newsm78
Но дядо Джамал е много по-смел от Демир - решава и го прави, по- щур е

# 579
  • Мнения: 164
Аз като ги гледам двамата имам чувството, че са мазохисти или просто обичат да им е гадно newsm78 Та първо единия се дърпа, после пък другия и пак не се разбират. Иначе Джамал ага ме развесели много с новата си баба  Joy
Тъкмо приспах малкия, че тоз новия час хич не му се отразява добре и като се върнем от гостито ще се присъединя към вас
Айде приятна вечер и весело изкарване на празнуващите

# 580
  • Мнения: 199
Абе,аз плувам добре,ама в тез черни очи потънах отдавна. wflag
А пък дедко е върха,храс-прас.Няма тън-мън............Демир може само да му диша прахта hahaha

Вижте какво намерих.Наш Мурат в братска прегръдка с тоз симпатяга Галип. Mr. Green

Последна редакция: пн, 26 окт 2009, 20:37 от galina_malina

# 581
  • София
  • Мнения: 1 433
тази серия ужасно се ядосах и  растроих, то бива инат, инат, ма направо прекалиха #Cussing out #Cussing out
да фане дедко Джемал с бастуна, па да ги запуха и двамата и после да ги заключи в един обор и там да се оправят, че тяхното край няма #Cussing out
добре че точно  накрая Нериман и Фатма ми оправиха настроението-ама как нериманката като си представи златото и новата маминка, барзо си промени мнението, смяла съм се като луда  Joy Joy Joy

# 582
  • Мнения: 1
Ха наш Демир има обица Flutter

# 583
  • Мнения: 25
Нещо за оправяне на настроението, след днешната серия Crazy Crazy Crazy

 

# 584
  • Мнения: 0
Здравейте HugБлагодаря на всички за милите думи,радвам се,че са ви харесали творенията ми Blush Hug
Та за серията,дедко ме изкефи как се ожени набързо,а и млада "баба" си взе Mr. Green,пък тя се чуди дълго ли ще живей,той може и нея да надживее,,като го гледам hahaha Joy Аси и Демир,много ме ядосаха,но си имам наум че в близките няколко серий ще е така и съм се въоражила с търпение,но въпреки,че и двамата допуснаха страшно много грешки от ревност и инат,толкова се обичат,че само чакат знак от другия,за да се сдобрят,но Аси с тая лъжа,че е приела предложението на Али много прекали ooooh!,сега пак зор ще има докато се разберат WhistlingТоя Али все повече ми лази по нервите,хем предлага брак на Аси,хем и Мелек свля Crossing ArmsНериман и тя бая насбра,ама той Ихсан го прекаляви с вниманието към Сухейля,то до едно време се търпи ама неговото е прекалено,да вземи да се усети вече и да обърни внимание на проблемите в собственото си семейство PeaceА Нериман ме изкефи колко бързо си промени решението за свтбата на баща й,като се сети ,че трябва да си събере златото hahahaДефне милата все се опитва да сдобри Аси и Демир,ама те едни вироглави WhistlingСега не ни остава друго освен да чакаме развръзката в сряда Crazy Галка мерси за хубавите снимки  bouquet Hug Crazy Приятна вечер на всички и весело изкарване на празнуващите Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт