Asi / Гордата Аси - 9-та тема

  • 36 195
  • 751
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 1
Гале клипчетата са страхотни!

# 556
  • София
  • Мнения: 2 431
Да днес дилемата май е "Демир или Димитър"?
На тези дето ще гледат Демир пожелавам приятно гледане, на другите приятно изкарване.
Моя избор от преди 27 години е Димитър, тъй че днес му е ден и му се полага Фнимание.
Лека вечер и до утре!

# 557
  • Мнения: 1
Тоз филм ме изкарва извън нерви. Как може да се заяждат толкова много,
вместо да се целуват толкова много..... #Cussing out

# 558
  • Мнения: 215
Аз съм изтървала от предната серия явно, за каква стрелба става въпрос, в имението на Демир?

# 559
  • Мнения: 5
 Embarassed Здравейте моми4ета , туко що се регистрирах в вашия форум и това е неслу4айно Simple Smile
Този филм ми отвя пер4ема така да се каже запо4нах сериозно да се съмнявам дали съм психи4ески уравновесена или имам нужда от специалист психолог , след като го изгледах няколко пъти на турски и със субтитри не спирам да искам да го гледам ...
някак си ми е много близък до душата ( а ина4е съм модерен 4овек )
радвам се 4е ви намерих сега съм по спокоина 4е явно не само аз съм развила зависимост към тази прекрасна история ... Hug

# 560
  • Мнения: 199
Страхотно силна серия!Много емоционална,пак се разтроих! ooooh!Ей,егати една камара серии не могат да се разберат.Асито и на нея не може да и се угоди.Първо се сърди,че не и споделя,сега пък той иска да и осбясни пък тя се дърпа.Нямаха край тези тяхни драми! noА на Нириман как и избиха бушоните.Ама и дедко кво мамче и доведе! #Crazy

# 561
  • София
  • Мнения: 5 334
Не можах да гледам серията, защото денят ми беше много емоционален - в отрицателен аспект. Утре няма да ходя на училище, защото ми е зле, така че ще успея да я гледам утре. Flutter Hug

# 562
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
Geçmiş olsun canım!
Изчетох и новата глава,много интересно предстои да става smile3508

За мен тази серия беше на половина излишна.Още като я срещна на улицата и я попита какво е отговорила на Али трябваше да я награби и бързо,бързо щяха да се разберат.
Пък можеше и да не я пита,направо да я награби.

# 563
  • Мнения: 10
Embarassed Здравейте моми4ета , туко що се регистрирах в вашия форум и това е неслу4айно Simple Smile
Този филм ми отвя пер4ема така да се каже запо4нах сериозно да се съмнявам дали съм психи4ески уравновесена или имам нужда от специалист психолог , след като го изгледах няколко пъти на турски и със субтитри не спирам да искам да го гледам ...
някак си ми е много близък до душата ( а ина4е съм модерен 4овек )
радвам се 4е ви намерих сега съм по спокоина 4е явно не само аз съм развила зависимост към тази прекрасна история ... Hug
  добре дошла , лудата не си само ти , пиши и мен ... newsm10

# 564
  • Мнения: 10 033
Имаха много възможности, ако искаха да се сдобрят, но сега Аси прави напук, а се измъчва, а Демир вместо наистина да се покаже мъж, каквото иначе се представя, се прави на примадона.

Що се отнася до нашата лудост, всички тук сме обсебени, но какво да се прави, удоволствие е да ги гледаш, дори и скарани

# 565
  • Мнения: 10
Geçmiş olsun canım!
Изчетох и новата глава,много интересно предстои да става smile3508

За мен тази серия беше на половина излишна.Още като я срещна на улицата и я попита какво е отговорила на Али трябваше да я награби и бързо,бързо щяха да се разберат.
Пък можеше и да не я пита,направо да я награби.
 Съгласна , ама и тоя Демир голям инат , не казва обичам те или ти си всичко , само какво му каза .. Май всяка от нас на местото на Аси ще му поиграе по нервите , признайте си .

# 566
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 894
То ясно,че всички щяхме да го подразним,ама като видиш на къде отиват нещата пък малко ще намалиш темпото.Пък тя направо го излъга,че е приела и после как да каже,че го е излъгала.
Това беше прибързан и грешен ход от нейна страна.

# 567
  • Мнения: 1
Цитат
Съгласна , ама и тоя Демир голям инат , не казва обичам те или ти си всичко , само какво му каза .. Май всяка от нас на местото на Аси ще му поиграе по нервите , признайте си .

Аз си признавам че няма да му играя по нервите. Напротив! Ще съм съгласна на всичко!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И в река Аси ще се хвърля ако трябва! hahaha hahaha hahaha За да ме спаси

# 568
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
В сряда ще има развръзка, само се чудя как така ще направят, че да залепят двата сезона, ще е много тъпо.

# 569
  • Мнения: 10
Цитат
Съгласна , ама и тоя Демир голям инат , не казва обичам те или ти си всичко , само какво му каза .. Май всяка от нас на местото на Аси ще му поиграе по нервите , признайте си .

Аз си признавам че няма да му играя по нервите. Напротив! Ще съм съгласна на всичко!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
И в река Аси ще се хвърля ако трябва! hahaha hahaha hahaha За да ме спаси
    sport027 help   То , ми е ясно и кой ще искаш да те спасява  и изкуствено дишане да ти прави , как ме развесели  ако знаеш  Hug

Общи условия

Активация на акаунт