забременяване след аборт

  • 3 081
  • 32
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 53
Аз забременях година и половина след спонтанен аборт и се надявам този път всичко да е наред. Моето мнение е, че ако на бебето му е писано да се роди ще стане, но все пак те съветвам да си отидеш на лекар без да отлагаш, защото една бременност след аборт се води за рискова и има нужда от по-голямо внимание.
Успех! Hug

# 31
  • Мнения: 18
Мили мами да Ви кажа за развъръската по моят въпрос:е в краина сметка ми дойде и всички притеснения изчезнаха.Но въпреки това искам бебче ,но маи ще изчакам още няколко месеца.Благодаря на всички за изчерпателните Ви отговори Благодаря Hug

# 32
  • Мнения: 171
Аз забременях 1 мес .след спонт. аборт......сега родих здрава дъщеря Naughty ,но да уточня след аборта не ми се наложи абразио...

Общи условия

Активация на акаунт