Януарските деца са нашите писани яйца

  • 27 515
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 871
Монииииииииииииииииии, кой е роден на 15 Декември  Shocked Shocked Shocked, освен свеки  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ае от мен да мине - 15 ДЕКЕМВРИ – Едно покосено от гръм дърво. ГРАДУС НА ПОКОСЯВАНЕТО. Несбъднати проекти. Внезапни затруднения като следствие от колективни трусове.

Ето и линка да си проверите, за който ви интересува  Hug

http://horoskop.rozali.com/zagadki/p11752.html

Светле, отговаря ли за теб? Аз мисля че е вярно, особено като си прочетох моето  Blush Blush Blush Blush Ето го:

21 НОЕМВРИ – Една жена, облечена в дълга рокля с шлейф, си играе с палка, около която се вие змия. ГРАДУС НА ПРИВЛЕКАТЕЛНОСТТА. Хитрост и магьосничество. Възможност да оказва голямо влияние върху други  Flutter

# 721
  • Русе
  • Мнения: 249
Мисля, че отговаря! Четох за всички, за които се сетих и излиза вярно! Само за мъжо леко се притесних...
8 МАЙ – 19. градус на Телеца. Леко облечена жена лежи в нива, обкръжена с листа и цветя. ГРАДУС НА НЕКОМПЕТЕНТНОСТТА. Склонност към мързел, трудност при вземане на решения.
това нещо ми се разминава .... явно са се объркали за 8-ми май
А пък твоето, направо е в десятката!  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 7 420
Мисля, че отговаря! Четох за всички, за които се сетих и излиза вярно! Само за мъжо леко се притесних...

   И аз се притесних за моя.... Crazy

# 723
  • София
  • Мнения: 3 249
Ехоооо, тук сме се събрали само съвършени жени и майки, да го полеем!  Mr. Green
Наздраве за ... нас  Mr. Green

Наздраве!  cheers
Ним, все за теб се сещам като сложа бирената емотикона!

 Blush Blush Blush
Аз съм порядъчна жена и майка, как можа да кажеш такова нещо за мен!!!

 Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Майтапът настрана, напоследък хич не ми остава време да ви изчета, но мислите и сърцето ми са винаги с вас... и наздравиците също. Аз никога не пия... безцелно... винаги е за нечие здраве... насила почти...  Blush

 Wink

Айде спокоен уикенд, ние пак ще попътуваме малко до утре. Whistling

# 724
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Пфуй, аз по този хороскоп най-добре да се метна в езерото и да не изплувам никога... Искам да съм родена на друга дата... пък! И мигом преставам да вярвам. Twisted Evil

Халюшата е 1:1 с написаното, само дето не мога да разтълкувам тия 2 телета, инат ли е, раздвоение ли е, що ли (31 ЯНУАРИ – Две телета се борят на ръба на една пропаст. ГРАДУС НА АФЕКТА. Сила и енергия. Скъперничество.)... newsm78

П.П. KayRenn, снимките ти са едно мъничко вълшебство -- преведе ме през места, за които досега само съм мечтала (може би догодина, с двете деца ще мръднем до някое по-екзОтично място). Децата са невероятни, с тия небесносини очи!! А и странно как и двамата на теб са се метнали. Twisted Evil

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 10:38 от Мяуче

# 725
  • Мнения: 678
Веско отиде да лепи плочки с дядо си, малкият заспа, а аз имам малко време за релакс  Grinning
Ноем, прочети внимателно първият си пост по темата внимателно и виж какви определения си използвала спрямо Пресиян. Може да са били в духа на майтапа и опит да поднесеш напрежението, което се е натрупало по по-лековат начин, но явно не се получи или някои не те разбрахме. Като и да е - всеки си знае неговото дете и възпитанието и любовта, които ще му даде.
В книгата, която чета в момента, стигнах до "детските страхове". Замислих се как, без да се усещаме с прекалените си изисквания, очаквания, обгрижвания с любов (понякога задушаваща), можеме да доведеме детето до страхова невроза, така както се получава, ако му се караме, шляпаме и други макаренковски приоми.
Между другото много харесвам планината, но не уважавам ехото.(кой, както иска да го разбира).
ПП. Отивам на фризьор. От червенокоса, мисля да стана брюнетка. Тъкмо ще видя дали ще ми се поугаси темперамента и ще поумнея повече  Joy

# 726
  • Мнения: 1 104
Дано никоя от вас не се сърди, че и аз вчера се изказах по темата. Просто всяка една от нас изложи своята гледна точка. Hug

Стилияна, благодаря за хороскопа.  bouquet

manana, успех при фризьора. Да покажеш снимки.

Ним, тук сме и те чакаме. Като имаш време пиши.

# 727
  • Мнения: 3
Здравейте мацки,как сте!Аз нещо не съм много редовна,защото времето е долу-горе хубаво и по цял ден се разхождаме!Иначе сме добре и се пазим уж от вируси!!А вие как сте,как я карате!?

# 728
  • София
  • Мнения: 3 099
Днес водихме Шош на изложба за котки!  Party Егати и тигрите гледат някои хора (имаше и прасета, де)!  Crazy

# 729
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 431
Днес водихме Шош на изложба за котки!  Party Егати и тигрите гледат някои хора (имаше и прасета, де)!  Crazy
И аз като любител коткар съм била други години -- имаше една американска порода, наистина внушителни. Младият екземпляр, който още нямаше годинка, тежеше 12 кг., а какво да кажем като попорасне. Ако ми е в къщата, сън надали ще ме лови. Twisted Evil

# 730
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Ман, погледнах си поста, целия е осеян с " Mr. Green" и "  Laughing " - тези гадинки се смеят. Ако исках да сложа гневни, щях да сложа тази: " #Cussing out" Значи не е от това...  Но аз мисля, че вече изчерпахме темата  Wink

Стуцке, бившия ми мъж беше на 15 декември роден...  Rolling Eyes отново имам повод да се радвам, че не съм с него  Mr. Green

Вижте аз какво съм  Flutter Crazy Laughing
19 ОКТОМВРИ – Вила, покрита от разперените клони на кедър. ГРАДУС НА ДОБРОДЕТЕЛТА. Скромност, гостоприемство, сполуки, щастлив семеен живот.

# 731
  • Мнения: 871
Вижте аз какво съм  Flutter Crazy Laughing
19 ОКТОМВРИ – Вила, покрита от разперените клони на кедър. ГРАДУС НА ДОБРОДЕТЕЛТА. Скромност, гостоприемство, сполуки, щастлив семеен живот.


Е, то гостоприемност гостоприемност колко да е гостоприемност  Mr. Green Отговори ми скромно Flutter

# 732
  • Мнения: 3 405
Нищо не разбирам от последните страници, освен питиетата  Laughing
Как сте, мацки?  Grinning

# 733
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Сту,...само кажи в колко ще дойдеш  Flutter Blush Blush Blush Blush (скромно ли се червя?)

# 734
  • Мнения: 871
Сту,...само кажи в колко ще дойдеш  Flutter Blush Blush Blush Blush (скромно ли се червя?)

Четирима сме  Mr. Green Скромността как те красииии пу пу  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт