Януарските деца са нашите писани яйца

  • 27 513
  • 737
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 4 111
Ехоооо, тук сме се събрали само съвършени жени и майки, да го полеем!  Mr. Green
Наздраве за ... нас  Mr. Green

Наздраве!  cheers
Ним, все за теб се сещам като сложа бирената емотикона!
Елина, надявам се момчето да оздравее  Praynig
KayRenn, прекрасни сте всички! Да сте живи и здрави!

# 706
  • Мнения: 678
16 ОКТОМВРИ – Самотно дърво върху камениста височина. На небето тъмен облак, дъждовен и застрашителен. ГРАДУС НА ГОРДОСТТА. Независим характер, може да бъде водач и ще бъде следван от други.

Знаех си аз, че ще трябва да оправя бакиите на брат си  Outta Joint

# 707
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Мерсим  Embarassed. Чудя се като станат три как ще ги събирам на аватар Wink

# 708
  • Мнения: 871
Мерсим  Embarassed. Чудя се като станат три как ще ги събирам на аватар Wink

Тогава няма да ти до форум  Joy Joy Joy

# 709
  • София
  • Мнения: 6 810
Ще ги сместим някакси. Wink Има фотошоп. Joy

# 710
  • Мнения: 871
Дес, то и ако третото е копи пейст може да минеш само с една снимка  hahaha

# 711
  • София
  • Мнения: 6 810
Еее, стига бе, малката е станала девойка, вече не е клонинг на брат си.  Crazy

# 712
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Трябва да си изкопам моите бебешки снимки и да сканирам няколко, да видите на кого е клонинг дребната.
Уф, дребната е леко подрискана и не е здравословно да пия, поне докато не и мине. Пък как ми се пие поне биричка ...

# 713
  • Мнения: 56
Ей каква интересна дискусия съм изпуснала.Определено имах и аз какво да споделя с моят "козирижки дверко"ама да не се връщаме назад.Явно си го има и периода на хлапетата,който аз се успокоявах,че е до 3год.Но Мяуче ме хвърли в ужас с това до 5.Малеййй,че скоро и девойката ще влезе в бебешкия пубертет и ако верно държи до 5.....Изобщо не се виждам ooooh! ooooh! ooooh!Пък явно и нашите настроения,мисли и чувства им влияят.Ох,много е сложно да си родител или по- скоро възпитател.Щот родители бол...
Самия факт,че баба му/на Алек е "най-готината баба",а мама е "лоша майка"говори сам по себе си.Никак не се хваля напротив ТРЕВОЖА СЕ и много страдам но не знам как да си помогна.Ох,айде стига съм мрънкала вече.....
Кай Рен,страхотни хлапета.Толкова мили сини очички Hugпу-пу.Живи и здрави да са ви дечицата!
Стилияна,като си започнала може ли и за 15 декември. Blush
Иве,стискам палци за бебчето! Hug
Всички болни да оздравяват!
Ман,благодаря ти!

# 714
  • Русе
  • Мнения: 249
Добро утро!

Как са главите?  Wink Аз снощи гушнах Дара и отнесох плувката рано...  Embarassed
Сту, откъде го изкопа тоя хороскоп голям майтап.... Ето какво пише за мен:

26 АПРИЛ – 7. градус на Телеца. Хубава крава пасе в парк под сянката на две дървета. ГРАДУС НА ФИЗИЧЕСКАТА ХУБОСТ. Любезен характер. За жена – красота и възможност за лукс.
 
 Joy

# 715
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Хай мацки!
Моля да ме прощават тези, на които (евентуално) сме дотегнали, ама аз да си се доизкажа по "моя въпрос" както казват пенсионерите  Laughing
Ман, като седнем на вино надали ще говорим за такива работи  Laughing (викам да говорим да мъже и пиене). Честно казано се хванах за това изказване
... понякога хората са с много двойствени стандарти, относно откровеност 0 когато те трябва да кажат нещо, предпочитат да са до болка откровени, но когато получат откровен отговор, не им харесва.
и ми се стори, че е насочено към мен. Съгласна съм, че съм понякога прекалено откровена (съжалявам, ако някой го е заболяло, наистина). Но това, че не приемам нещата, които Клемс ми казва не означава, че не ми харесват, а че просто аз самата не мисля така. Не считам, че ходенето ми на кино или на лекции  Shocked е бягство от детето, например. Нито че нямам връзка с детето ми, просто защото като види баба става лигоч. Та това е.. ама чак да говорим да "двойнствени стандарти"  Wink  Така вече разбирам защо Клемс казва, че не се толерирало откровението.  Wink. Не, не е от това, което си мислите, просто сме на различни мнения  Wink
Също така, ако някой смята да бъде откровен към мен за в бъдеще, нека наистина да бъде директен, че трябва да чета по 10 пъти докато разбера намекците. Mr. Green Blush Mr. Green

# 716
  • София, Лагера
  • Мнения: 3 001
Пък как ми се пие поне биричка ...
Дес, от алкохола ли се притесняваш за стомаха на малката или от газираното?  Rolling Eyes
Ух, много ти съчувствам! Аз просто не мога да си представя как съм издържала 2 години без да пия  Rolling Eyes

Уф, на мен пък не ми идва и се дразня. 33 ден ми е днес. Вероятността да съм бременна е доста малка. Ама с този стрес в работата ... дано не съм се бъгнала нещо!

# 717
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
От алкохола се притеснявам, онзи ден пих тъмна бира и на следващия ден дребната се подриска. Огнян и той беше така - реагираше на спирта в алкохола.
Аз си пийвах с Ого, и сега го правя, но ако случа на некачествена бира и вино, има последици  Confused.

# 718
  • Мнения: 7 420
  Ноеми,подкрепям казаното! Peace


   Нито Манана,нито Клеми,според мен няма за какво да сте обидени.Не сте казали нещо кой-знае какво по-различно.Не сте били и обиждани за това! Simple Smile

    
  
    

Последна редакция: сб, 14 ное 2009, 09:31 от Селма

# 719
  • Мнения: 7 420
  Ноеми,бягай да си купиш тест! Simple Smile
   НО го прави със сутришна урина,защото дневната може да ти даде неточен резултат на този ранен срок! Wink

Общи условия

Активация на акаунт