Спомени и сънища от Магреб - 21 нощи

  • 44 288
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
не е добре положението при мене, няма да мога да се оправя само  с лекарства и инжексии! за жалост, ще се влиза в болницата!докторът ве4е написа  и писмо до спешното! само не знам какво мога да о4аквам ,ако се наложи китайците да ме оперират! араби тука нет!  като умряла съм, без желание за нищо, постоянно ми се спи и ми е студено!яд ме е, 4е не се слу4и в бг като си бях -поне да ми свършат ка4ествено нещата!стискайте палци да не  ритна камбаната, 4е тук това не  им е проблем с умира4ката, изобщо не знам как бих оцеляла преди 6 г, ако не беше българката, да ме реанимира!
за алжирци нека сме обективни все пак, аз гледах как  беше първият ма4, никой не е имал проблем, мина си споко, като бяха египтяните на гости в алжир! ако не бяха по4нали да замерят с камъни екипа и да го оставят без ескорт от летището и полицията да я е страх да се опъл4и на набезите на собствените си запалянковци, можеше да не се стигат до екцесии! да не забравяме жертвите от алжирска страна в египет! мразя насилието , но има една приказка,каквото по4укало, такова се обадило! и нека запазим обективността! за алжиреца,алжир е много, представете си треньорът им Thinking си заряза контракт в залива и плати вси4ките неустойки за да спе4ели алжирският тим! бутефлика няма да  го остави да ходи на борсата! Tired
ако от това как се държат запалянковците  по разли4ните спортове ,си правех мнението за страната и хората в нея, би било много смешно! един разярен фен от англия ,едва ли има пове4е или по-малко лимки в главата от този в судан, без зна4ение от кой отбор е!

# 721
  • Мнения: 1
марси скорошно оздравяване,стискай зъби никакво ритане на камбаната Hug Praynig

# 722
  • Мнения: 24
Марси бързо да се оправяш!!! Стискаме палци молим се за теб ама ти си мъжко момиче и ще се оправиш  Hug

# 723
  • Мнения: 2 171
Марси, Фаима, неприятно ми е да разбера, че не сте добре Hug. Стискам палци и двете да се оправите възможно най-бързо и повече никакви болести Naughty

Голяма драма с този мач, голямо нещо Crazy

Днес се празнува деня на християнското семейство, така че искам да честитя празника на всички християни в темата  bouquet. А на всички, без изключение, пожелавам разбирателство, любов и здраве в семействата ви Hug

# 724
  • Varna
  • Мнения: 2 596
АСТАРТА Hug
Благодаря за поздравленията  bouquet Много любов и разбирателство за твоето семейство също thumbsup
МАРСЕЛИНКОВА- Hug
абе ко ти стана бе момиченце Shocked Толкова ли е зле при тебе #Crazy Кога трябва да влизаш във болницата???
РАЛИ- Hug
не го чакам скоро Бате бе. Не си разбрала правилно може би Grinning

# 725
  • София
  • Мнения: 7 951
ХАДЖИ-
Не питам дали си ги чел, защото знам, че си ги омахал със голямо любопитство thumbsup

Точно там е проблемът и си признавам откровено, че коранът много трудно го чета (и не съм го прочел целия). Може би защото съм се настроил от библията и евангелието и там нали са нещо като разкази. А тук е по скоро нещо като изисквания, препоръки и т.н.

Впрочем има и друга причина де. Свещени книги чета само когато съм спокоен и когато съм сигурен, че никой няма да ме притеснява. За съжаление при мен такива ситуации се случват се по рядко.

# 726
  • Мнения: 171
хаджи, ако искаш Свещения Коран на бг - имам добър превод на Цветан Теофанов. Има го и онлайн, но е уморително на компютъра да четеш. та ако искаш мога да ти го дам.
а за бактериите - хубав цвят и са полезни.

# 727
  • София
  • Мнения: 7 951
хаджи, ако искаш Свещения Коран на бг - имам добър превод на Цветан Теофанов. Има го и онлайн, но е уморително на компютъра да четеш. та ако искаш мога да ти го дам.
а за бактериите - хубав цвят и са полезни.

Ама аз си го имам на книга. И пак е от него даже и преговора е от него. То наистина интересно предговора по нормалната система отпред и четеш нали отляво надясно прелистваш и после ако незнаеш продължаваш след края на предговора да четеш там последния текст от корана и се звериш какво става.

# 728
  • Мнения: 171
 Laughing - ами наопаки сме си хаджи, какво да ни правиш. знаеш ли, не е лошо да прочетеш историите на пророците според ислямското учение - много са интересни и някои даже забавни. някой път ще разкажа нещо, а ще опитам да ти намеря част от тях на български... а в най-лошия случай, ще ги преведа.

# 729
  • Мнения: 8
Ехо, привет на всички!
На християните тук - честит празник!
Мarcy - дано всичко при теб мине успешно!  Praynig
Аз се завърнах от странстването по света  Laughing и отивам да изчета всичко, което се писали.
  
  bouquet

# 730
  • Varna
  • Мнения: 2 596
easy 24 wavey
Добре си се завърнала   bouquetЧакаме да кажеш де хайманосва тиииииии smile3521

# 731
  • София
  • Мнения: 7 951
...
Аз се завърнах от странстването по света  ...

Правилно ли се замислям, че трябва да чакаме снимки и разкази.  Thinking newsm78

# 732
  • Мнения: 171
...
Аз се завърнах от странстването по света  ...

Правилно ли се замислям, че трябва да чакаме снимки и разкази.  Thinking newsm78

ами как - добре дошла ! и аз чакам разкази.

# 733
  • Мнения: 3 804
хадил на тези книги за теглене попаднах-с историите на пророците ,не съм ги чела,а и нета ми е бавен ,така че погледни ги  ,вместо да превеждаш  Peace

марси чакаме добри новини  Praynig

# 734
  • Мнения: 171
хадил на тези книги за теглене попаднах-с историите на пророците ,не съм ги чела,а и нета ми е бавен ,така че погледни ги  ,вместо да превеждаш  Peace

марси чакаме добри новини  Praynig

на кои ? аз тъкмо разглеждах тези на арабски.

Общи условия

Активация на акаунт