Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 13
Здравей Трепет! Добре дошла!
Взела си много правилно решение. Ще се справиш, няма как иначе.
Чети и пиши тук, наистина помага.
Успех и утре да се похвалиш като непушачка!  bouquet

# 46
  • Мнения: 2 099
Хей,  приятелки железни ideauu  superuu  ideauu
Трепет, сега ти си ни трепетът #Shocked Абе забрави там разни ритуалности и последни цигари и "вуву сигар". Мисли си, че започваш да живееш качествено и луксозно. До сега, хм, малко нещо като с кесията с лепилото в подлеза при софийската гара. Може и Бургаската #Silly rotfImbo
Махни наоколо си запалки и пепелници. Утре като станеш си кажи: вече съм ПРинцеса  smile3517, а не ПРасе Animal Pig.
bubinceto, щом до тук издържа - няма връщане назад. coolcool
Нинката,Калиникол,  welcomeслушайте Доди Naughty Big Ups
Доди ни е златна!
Калиникол, издържала си цели ДВАЙСЕТ И ТРИ ДНИ newsm35  party006!!!! Е кво повече да говорим - няма я вече ламята #Onfire Ходи я гони в тилилейските гори Confounded

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 19:23 от Баба Здравка-Баба Мравка

# 47
  • Мнения: 1 394
Здравче-мравче,благодаря за хубавите думички!  Blush  bouquet
Трепет,бъди желязна-да не си потрепнала!  Naughty Laughing

# 48
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
 Hug
Много благодаря за топлото посрещане  bouquet

Здравче-мравче, те ритуалите са си част от мене - имам си цел поставена, трябва да я постигна и това е част от нея. Околоните ми се присмиват, че няма да се справя, защото при липса на цигари действам като наркоманка точно. Та на инат на тях ще им докажа, че мога. Овен съм аз, щом съм казала тъй ще е, ако ще света да се срине на главата ми Mr. Green
dodyniki, трепети само лИбовни, никакви други, железна ще съм и аз! bowuu
Хубава вечер ви желая и довечера ще се отчета със старта.
 Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 2 099
Трепет, не може едновременно да пушиш и да си влюбена в живота - както се самоопределяш. Едно от двете goodandevil
Обаче един важен ветерански съвет, ако разрешиш: не разтръбявай, че спираш да пушиш. Ако някой попита - "абе в момента не, таковата... не е мойта марка..."
Нека само ние тук в темата и ти самата знаем какво става. Нека околните се чудят. А най-добре - нищо да не забележат, та чааааак след месец Shocked.

# 50
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Съвети приемам всякакви Hug
Знаят само домочадието, за да ме вържат през абстинентния период Mr. Green
А определянето е ясно - влюбена съм в живота и няма да пуша никога повече!!!

# 51
  • Мнения: 970
ОООООООООООООООООООО Баба Здравка-Баба Мравка  издържах толкова плюс още една годинка добавиии bowuu или вече 1г.23 дена Peace
И аз ви благодаря за милите думи и топлото посрещане  bouquetмного сте ми сладки Hug

п.п.Знаете ли .....мисълта че няма да имам на разположение цигари с запалка ме влудяваше това е когато реших да ги спирам ,затова имах близо цяло стекче цигари останали сега черпя с тях гостите на които им свършат LaughingТа аз мисля че един мноооого активен пушач трябва да има под ръка някоя цигарка,това е за успокоение на нервите и психиката а въпроса е друг дали ще запали-там вече е до воля или инат .Аз воля нямам но инат-да,без цигара неможех да живея.Още като отворех очите и я лапвах,така готвех,и с цигара в уста гледах децата ,вечер лисици да ловиш във всекидневната когато се съберем с мъжо-абе убивах човек за цигара,а недай си боже да нямам огънче...... ooooh!,отвреме навреме пуших и докато вървя-а никога не съм харесвала жена да върви и да пуши.Мислех че мисията ми е невъзможна ,но за моя радост се получи.Мога само да ви кажа :Повече инат и вместо в устите си да държите  по някой фас -пъхайте по някой плод!Два пъти съм спирала цигарите .Първият беше от началото на първата ми бременност-две години не пуших.Вторият път от началото на втората ми бременност-тук издържах по-малко  -10 месеца.Всичко това в името на децата.А този е третия път -дано и за винаги,вече го правя  за себе си.

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 23:06 от kalinikol

# 52
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Благодаря ви момичета,много сте мили!Аз да ви се похваля,сега си идвам от рожден ден,на моя приятелка и УСТИСКАХ без цигара!
Направо сама не мога да повярвам,много съм доволна от себе си!
Успех на всички в борбата с тУтУна..... newsm10

# 53
  • Мнения: 256
Добро утро железни.

kalinikol, ninkata1, трепет добре дошли   bouquet

трепет абстинентния период е кратък и не е толкова тежък. Само си помисли, колко свежо, чисто и красиво ще стане около тебе, пък и в магазина ти. Животът е прекрасен без цигари.

Джери къде се загуби   ruporuu, нали на Витоша щяхме да ходим  newsm41

Хубав и слънчев ден на всички железарки и нека силата да бъде с нас  newsm47

Последна редакция: нд, 25 окт 2009, 08:22 от Venus Doom

# 54
  • Мнения: 55
Добро утро, железни!  Hug  

bubinceto - браво, миличка!    bouquet
Калиникол, Трепет - добре дошли в отбора!  welcome
Трепет, за ритуалите и навиците с цигарите - много внимавай с тях, аз поне се хващам, че ми се припалва в дадена ситуация, не защото истински ми се пуши, а по навик  ooooh! Imp (като онзи експеримент с кучето на Павлов). Не се поддавай, това желание е коварно и измамно. Naughty  Най-добре си създай нови заместващи навици. Преди сядах пред компа задължително с цигара, а сега с чаша чай...  Peace
Мими, Венус - как са дечица, пооправиха ли се, дано вече сте здравички! Praynig

Лек и усмихнат ден на всички!   bouquet  

# 55
  • Мнения: 2 070
пия си кафенцето, чиста като момина сълза Laughing
но ми минават едни порочни мисли, ooooh!

# 56
  • Мнения: 583
пия си кафенцето, чиста като момина сълза Laughing
но ми минават едни порочни мисли, ooooh!

на мен тези мисли ми минаха  тази нощ на сън, та се стреснах че пак ще  wflag дано на яве вече не се завръщат babydust7
 welcome kalinikol, ninkata1, трепет
Хубав и бездимен ден момичета  Hug

# 57
  • Мнения: 4 406
Добро утро   bouquet

Venus Doom, къде живеете, та да определя маршрута ? Много е хубав Бояна, езерото, Драгалевци, мисля, че и малката ще може да го издържи, ако не слизаме надолу  Hug

Момичета, хубава неделен ден   bouquet

# 58
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Добро утро Hug
Изпих си първото кафе без цигара и не умрях Shocked hahaha

Venus Doom, знам, че е кратък и нуж не е тежък, но вярвай ми, имам чувството, че още като взех решението, че ги отказвам и ме хвана абстиненцията. Наистина яко съм психясала покрай тези гадости Confused
blumchen_fee, ето това е сложното - аз пуша във всяка ситуация и момент от ежедневието. Точно както го е описала kalinikol . И за това сега няма да променям нищо, просто вече не пуша. На компа например съм по цял ден. Гледам си филм примерно, фасовете са до мен и без да отделям поглед от моитора налапвам поредния. Правя го несъзнателно, така че, сега ще си напрегна съзнанието малко да накара ръцете ми да не посягат. Naughty

Хубав, усмихнат и бездимен ден на всички  bouquet

# 59
  • Мнения: 2 070
Добро утро Hug
Изпих си първото кафе без цигара и не умрях Shocked hahaha

Venus Doom, знам, че е кратък и нуж не е тежък, но вярвай ми, имам чувството, че още като взех решението, че ги отказвам и ме хвана абстиненцията. Наистина яко съм психясала покрай тези гадости Confused
blumchen_fee, ето това е сложното - аз пуша във всяка ситуация и момент от ежедневието. Точно както го е описала kalinikol . И за това сега няма да променям нищо, просто вече не пуша. На компа например съм по цял ден. Гледам си филм примерно, фасовете са до мен и без да отделям поглед от моитора налапвам поредния. Правя го несъзнателно, така че, сега ще си напрегна съзнанието малко да накара ръцете ми да не посягат. Naughty

Хубав, усмихнат и бездимен ден на всички  bouquet
ау, аз никога не съм правила това
в къщи не се пуши, сигурно за това по рядко съм припалвала

Общи условия

Активация на акаунт