Отговори
# 60
  • Мнения: 2 099
Трепетче, и аз бях като теб. Наскоро се сътезавахме с момичетата да изреждаме абсурдни ситуации #Crazy, които сме приживявали с фас в уста - големи олимпийки си имаме, и аз в това число #Sniper Само никоя не писа, че се е kiss с фас в уста, или пък, че е  breastfeedingтака.   
Няма страшно - и това минава. Пред компа - с чаша чай, бутилка минерална вода и дървена цигара. И - цоп!  help при нас, и викаш "невольооооо!..." И ние дотърчаваме мигом.  Има и номера да си залепиш с лейкопласт 2+3 пръст дясна ръка - много е смешно. И гимнастики.
Тайна, къде си???  ruporuu  33uu

# 61
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
Дабо Здравче, аз и такава ситуация  luvbed имам с фас в ръка Embarassed
Сега седя на кома с клечка за зъби и чаша вода на обичайното място на цигарите, обаче вече се почесвам и там дето не ме е сърбяло от години, та ще стана да измия съдовете, че да не си мисля в глупости Peace

# 62
  • Мнения: 2 099
Трепетче, оцелей днес без цигара, плиййз Praynig Утре ще е по-лесно newsm18
Преди  1dishes направи 20 лицеви опори и 20 клякания. След това - още. Или както казва Доди - 5 минути дълбоко дишане на отворения прозорец. Има още много спасителни сламки, да знаеш Laughing
То и аз ... таковата...  smile3546 luvbed smile3546, ама ме заразязаха. И той пушеше, но с Бога и с прилика  goodandevilне като мен по "сигаааански" #Silly. Отврати се, човекът директно.

# 63
  • Мнения: 1 394
Добро утро Hug
Изпих си първото кафе без цигара и не умрях Shocked hahaha

Venus Doom, знам, че е кратък и нуж не е тежък, но вярвай ми, имам чувството, че още като взех решението, че ги отказвам и ме хвана абстиненцията. Наистина яко съм психясала покрай тези гадости Confused
blumchen_fee, ето това е сложното - аз пуша във всяка ситуация и момент от ежедневието. Точно както го е описала kalinikol . И за това сега няма да променям нищо, просто вече не пуша. На компа например съм по цял ден. Гледам си филм примерно, фасовете са до мен и без да отделям поглед от моитора налапвам поредния. Правя го несъзнателно, така че, сега ще си напрегна съзнанието малко да накара ръцете ми да не посягат. Naughty

Хубав, усмихнат и бездимен ден на всички  bouquet
Вземи си солети.Колкото пъти посегнеш да запалиш-ще имаш солети вместо цигари.Така ще се справиш с навика.....но аз не съм убедена ,че е навик,щото,ако беше-до сега отдавна да си направила това,което ти казах.Пробвай де-нищо няма да загубиш.Само ще се убедиш дали е било навик или наркомания... Wink...Ако е било само навик-няма да имаш никакви проблеми!  HugУспех ти желая.Дръж се здраво!  Peace

# 64
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
dodyniki, ама аз си знам, че е наркомания, не е само навик, но не може да е по силно от мен Naughty

Баба Здравка-Баба Мравка, оцелях два часа, ще оцелея още десет newsm18

Сега отивам на разходка,  което ми гарнтира няколко часа без да се сетя за фас.
Чао, ще докладвам като се прибреа как оцелявам днес Heart Eyes

# 65
  • София
  • Мнения: 747
И от мен Бог доброто!
Ама Зелке - това да не си ти - кръстницата? Съсипах се да питам за теб... Shocked
Не знам за какво говориш,така че, сигурно не съм аз тази за която питаш  bouquet
Бях спряла да пуша за три месеца и качих 5кг,не че нямам нужда от качване,но,нямаше какво да облека.Чуствах се страхотно,но...пак пропуших.Много искам да си взема електронна цигара,защото тя помага за навика,но ми е много скъпа.Според мен,за мен,първо ми трябва Табекс,след това съчетан с електронна цигара и съм готова.Между другото е много важно и каква ти е компанията,аз когато  не пушех се събирах с непушачи,и не усещах липса на цигари.

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 47
Привет, железни !
Не пуша, разбира се, ама пак съм на работа и ми е едно такова смотано и тъжно, а какъв глад ме е налегнал! Едва ли е само от цигарите- доста време мина от началото.
Драснах тоя пост, за да се порадвам на линийката си- еха 19 дни !!! Дано ми оправи малко настроението!

# 67
  • Мнения: 2 099
Gli_ganka, ха честито!  newsm67 19 дена са си чудо работа! Няма ли наоколо ти печени фъстъчки със солчица? Или варен карфиол?   feeding

# 68
  • Мнения: 970
Привет, железни !
Не пуша, разбира се, ама пак съм на работа и ми е едно такова смотано и тъжно, а какъв глад ме е налегнал! Едва ли е само от цигарите- доста време мина от началото.
Драснах тоя пост, за да се порадвам на линийката си- еха 19 дни !!! Дано ми оправи малко настроението!


Gli_ganka Я отиди и си направи една щура прическа  afили направи нещо което ще ти оправи настроението  smile3540и ще се почувстваш ОК.Продължавай в същият дух   love001

# 69
  • Мнения: X
Привет и от мен Hug
Много ми се пуши тези дни   Confused
Защо така 33uu  Направо ми идва
 да се  гръмна,толкова издържах,а
сега  да се издъня Sick...е нема да стане,
мамка му и червей гаден Rage
Ако продължи така ще слагам лепенките... ooooh!
Лека и бездимна Hug Heart Eyes

# 70
  • Кюстендил
  • Мнения: 67
 newsm09
Ако някой ми беше казал вчера, колко точно ще ми е гадно днес, щях сериозно да се замисля дали да предприема тази крачка...Не мога да опиша дори какво ми е, но определено не ми се пуши. Нито ми липсва дима, нито миризмата на цигари, а нещо не ми е наред. Даже не знам какво и защо пиша, явно не ме слуша главата Confused

# 71
  • Мнения: X
newsm09
Ако някой ми беше казал вчера, колко точно ще ми е гадно днес, щях сериозно да се замисля дали да предприема тази крачка...Не мога да опиша дори какво ми е, но определено не ми се пуши. Нито ми липсва дима, нито миризмата на цигари, а нещо не ми е наред. Даже не знам какво и защо пиша, явно не ме слуша главата Confused
"Отнесена " ти е главата, нали? ooooh!
Много е гадно, но минава Hug
Спокойно ,не губи вяра в себе си Praynig

# 72
  • Мнения: 1 394
newsm09
Ако някой ми беше казал вчера, колко точно ще ми е гадно днес, щях сериозно да се замисля дали да предприема тази крачка...Не мога да опиша дори какво ми е, но определено не ми се пуши. Нито ми липсва дима, нито миризмата на цигари, а нещо не ми е наред. Даже не знам какво и защо пиша, явно не ме слуша главата Confused
Понеже организмът ти поема вече чист кислород и това те прави отпусната и като замаяна.Първите дни е така,докато организма свикне с чистият въздух.Когато си започнала да пушиш на организма ти му е трябвало време за да се пригоди към отровата и ти е било гадно първите пъти-същото е и с отказа.Не,че ти е гадно,просто пренасищаш клетките си с чист кислород за пръв път от.../там колкото години пушиш/ насам...Това е обяснението.И за това ти действа така опияняващо и приспивно.И аз така бях първите няколко дни.Краката ми сами ходеха,абе все едно бях някакво същество дето спи и някой го бута да ходи-като омагьосана се чувствах и как ми се спешееее....само аз си знам.Споко-това е временно и минава.Радвай се!Колкото повече такива симптоми имаш,значи толкова си тровила организма си и колкото по-дълго си пушила толкова по-дълго ще продължат.Но никога не е повече от две седмици-максимум три!  Peace...При мен "страничните ефекти" отшумяха след първата седмица. Давай смело и не съжалявай за това,което си решила,защото след по-малко от месец,ще влезеш тук в темата и гордо ще заявиш,че това е било най-мъдрото и разумно решение,което си взела през живота си!
Успех!!!

# 73
  • Мнения: 0
Хайде и аз това искам.Трябва да ги откажа,но приятелите ми пушейки пред мен ме изкушават.

# 74
  • Мнения: 1 394
Много е лесно!Добре дошла първо!  Hug
Виж на първа страница картинките.За това писах че това са трите стъпки към успеха.Първата картинка символизира,че трябва да си забраниш да пушиш,да вярваш,че забраната е валидна за теб и да не я чувстваш като забрана,а като нещо от което се освобождаваш.Чувствай отказа,като ключа за килията на затвор,от който дълги години искаш да излезеш.Ей тя ключ е в главата ти!Трябва само да го пъхнеш в ключалката.Втората картинка значи,че трябва да се сбогуваш с всичко,което е свързано с цигарите/без хора естествено/...Говорим за пепелници,останали скрити цигари/аз имах такива  Embarassed/ ,запалки ,кибрити и т.н.....просто ги унищожаваш.И край на старият ти начин на живот.Следващият път,когато ти се допуши,дишай дълбоко с дробовете си,спомни си за букета цветя от последната картинка и желанието ти ще се изпари,след като сравниш дишането без цигара с тютюневият дим!...Това е.Приятелите ти са само оправдание...едно от всички онези,с които се оправдава пушачът за липсата си на достатъчно мотивация.Ако не се чувстваш готова не бързай!Прочети ако искаш и старите ни теми.

Общи условия

Активация на акаунт