Августовските деца, весело лудуват сред есенни листа!

  • 32 514
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 139
 wavey

Чета ви, да знаете Wink
Аз направих теста на 27 декември (Стефановден), даже моя мъж се майтапеше, когато се чудехме как да се казва детето, да го кръсим Стефан Mr. Green
Споменииии, кога минаха две години Whistling

Ние с Боби иначе сме добре.Той лудува, съответно и аз покрай него Crazy
Много ми е интересно как вече всичко разбира като му говоря, човече си е вече, не бебче Heart Eyes

И мен ме обхваща коледното настроение.Много го обичам този празник.Още не съм украсила в нас, но и това ще стане скоро.Ровя се и в Готварския подфорум,събирам идеи за коледни сладки и други вкусотии.
Хайде ставам, че Боби иска да сучееее Crazy

# 691
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Максим заспа в 16:30 и стана в 20:00 часа, при положение, че е добре и денят днес беше нормален  Shocked Аз се изплаших, ходих да го будя два пъти, но човека ме поглеждаше и заспиваше отново. А сега е още буден.

# 692
  • Мнения: 202
Мацки, здравейте!

Влизам набързо за да ви кажа, че Асето прави организация за среща-за събота(тази), от 21 ч. в ресторант "Ниагара" на ул. "Кричим". Хайде да се включвате и да пишете,който се навие да дойде, че утре тя ще прави резервация. Бъдете сериозни, ей Mr. Green

При нас нищо ново...И аз съм стресирана леко от цените на играчките на Фишър Прайс, но при всички случаи ще взема нещо...Не за друго, ами съм й взела книжката от Солун, на гръцки съответно и пак ми струваше 25 евро, а сега поне ще взема нещо, което да говори на роден език Laughing

# 693
  • Мнения: 6
Добър вечер Simple Smile

Преди да се захвана с чистенето реших, че е крайно време да драсна някой ред, че чистенето и без това край няма...

Кое ни доставя радост? Старая се да ми доставят радост всички дребни неща - усмивка, жест, дума...А присъсвието на детето ми, семейството ми и хората, които са до мен ме правят истински щастлива Simple Smile

Какво ни разочарова? - Опитвам се да не се разочаровам от нищо, а просто да го приемам. Ако мога да променя нещо го правя, но ако не... така по-лесно се живее и по-лесно запазвам ценносттите си без да ги поставям под съмнение всеки ден.

Кои са нещата, които ценим? - Хората и заниманията, които ме правят щастлива Simple Smile

Какви са хората, които харесваме? - Открити, позитивни, честни...въобще хора, на които може да се разчита - истински приятели Simple Smile

С какво се гордеем? От какво се срамуваме? - Гордея се с всичко, което съм, което съм постигнала, което градя...Не се срамувам от нищо, по скоро за някои неща ме гони "гузна съвест" понякога  Mr. Green

Какво сме намерили във форума? - Сродни души Simple Smile Подкрепа, съпричастност, утеха, загриженост Simple Smile

А какво сме загубили в него? - Нищо Simple Smile

Съвсем бях забравила, за датата когато съм разбрала за бремеността  Embarassed И сега гледах календара на компютъра, но за 2008 година  Embarassed и взех да се чудя, толкова ли съм почнала да забравям  Mr. Green Но все пак се сетих, къде ми е"грешката" и датата е 5.12.2007 Simple Smile

За подаръците - Жаки има толкова неща, че незнам какво да и взема вече. Тези интерактивните вече никак не са й интересни, може би защотото тук ежедневно всички бром, казваме цветовете, буквички, животни предмети....Много обича книжни, на ПАН имат хубави поредици за развиване.  Сега сме на констуктори и рисуване.

Онзи ден се заигра в парка с едно момиченце с комплет котлони, тенджерки, чиниики и искуствени храни, чак ме изненада, че тя всъщност много добре знае какво се прави с тези неща, защото в къщи нямаме такива играчки и мисля аз да и взема нещо подобно. От както го видя това и само ходи с една пластмасова чашка и лъжичка и храни всички плюшени играчки в къщи Simple Smile

Иначе другите подаръци съм ги разпределила по баби, дядовци, лели, вуйчовци и т.н. ,  със сигурност кола за яздене и бутане ще има, а другите още не съм ги измислила Simple Smile

Аз съм малко снощна и отивам да поподредя колкото мога и се мятам в леглото Simple Smile

Всички болни дребчовци да се оправят бързо  Hug

Аз за срещата съм на линия Simple Smile

# 694
  • Мнения: 26
Уф най-накрая успях да кирилизирам компа  ooooh!

С мъжа ми имаме годишнина на 8-ми и му взех нетбук от Мтел. Естествено пусто сърце не трае и му го подарих авансово.  Embarassed Обаче е толкова дребен, че с тези нокти трудно натискам клавишите.

ЗА СРЕЩАТА - Нелка е казала. Ще се съберем, ще хапнем, ще се наприказваме пък после ако имаме желание, може и на клуб да идем.  Wink И наистина ще помоля утре докъм 13 да ми кажете кой ще идва, за да направя резервация.

Пуканката днес е по-добре, но е отпаднала и кашля.

Отивам да лягам, целувки и лека нощ!

# 695
  • Варна
  • Мнения: 27
Добро утро ! Хайде на кафето

# 696
  • Мнения: 276
Добро утро и от мен.Гошето днес стана в 5 и сега си доспива а майка му вече ошета и се чуди какво да прави.
Ето допълнение към кафето

С пожелание за приятен ден.

# 697
  • Мнения: 702
Добро утро!
Благодаря за кафето,и допълнението!
При нас тази сутрин пече слънце,надявам се така да се задържи през деня,за да се разходим!
Петър от сутринта е вече контузен,качи се на един шкаф и така си удари челото,но се размина с малко слава богу!
Хубав ден на всички,отивам да се приготвяме за разходка,че малкото дяволче на го свърта вече!

# 698
  • Мнения: 3 372
Ех, момичета, радвам се, че ви накрах да си припомните милите спомени  Heart Eyes
за зъбите- аз не му ги мия- не ми дава  Rolling Eyes иначе ни гледа как мием нашите и се смее, дори отваря уста да мием неговите, докато мием нашите, но приближа ли с четката и си обръща главата и изчезва.
тук днес е мъгливо и няма да излизаме вероятно. вчера ходихме до търново и му купихме ботуши ( 24ти номер  Shocked а аз нося 35ти  Joy той аха аха да ме стигне  Joy )

# 699
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Добро утро и от мен. Аз рано станах пак, но докато се разпиша и кафето е сервирано вече. Mr. Green

За срещата, не знам какво да кажа, защото много искам да дойда, но чак утре сутрин мога да потвърдя. Трябва ми време, за да говоря с бабата да ги гледа за утре вечер и не съм 100 % , че ще ги гледа, но ще направя всичко възможно. Така имам нужда от такава среща. Simple Smile
Тук е едно мрачно и мъгливо и нямам желание за нищо, още съм по пижама даже. Blush

Момичета, един призив...на 13. 12. има благотворителен концерт. Нека се разнообразим и същевременно да помогнем. Аз и мъжът ми ще ходим, има малко време, а има доста билети. Нека се замислим, че купуваме на нашите деца играчки от 80 лв., а на тези невинни душици, няма кой да им купи и от 8 лв. Sad Смятам, че това е чудесен вариант да покажем съпричастност към децата от дом "Св. Параскева".

Сцена за чудеса

# 700
  • Мнения: 3
Добро утро!  Hug
Вчера Денис се разкашлял повече през деня и след работа отново бяхме при докторката. Преслуша го, гърдите са му чисти, но се сдобихме с капки за кашлицата. Тия сополи големи поразии правят  ooooh! Ето и няколко снимки на малчо, които бях обещала на Бизу с новата прическа  Mr. Green Аз в събота няма да мога да дойда, защото съм на рожден ден, надявам се следващия път да успея да се включа.  Party Лек ден от мен!


# 701
  • Мнения: 26
Добро утро!

Набързо само да кажа, че искам да видя колко сме приблизително, но при всички положения ще пусна 2 места отгоре, за всеки случай. Така че Иренка няма проблем, ако можеш ще се радвам да се видим.  Hug

# 702
  • София
  • Мнения: 1 339
Ако успея и аз ще дойда на срещата Peace ще се радвам да Ви видя Hug

# 703
  • Мнения: 26
РЕЗЕРВАЦИЯТА Е НАПРАВЕНА - НА ИМЕТО НА АСЯ СТОИЛОВА, 21:00 ЧАСА , РЕСТОРАНТ НИАГАРА УЛ. КРИЧИМ 1 , СЪБОТА 05.12.2009

Ох много се смях с тази резервация  hahaha Човека пита има ли специален повод и аз отговарям - Нееее, женско парти, клуб Отчаяни съпруги , и той предложи да ни обслужва някое хубаво сервитьорче в такъв случай  Joy Joy Joy

# 704
  • Мнения: 702
Момичета много ви се радвам за срещата,и да пуснете снимки после!
И аз днес направих малко снимки на Петър,



тук е сърдит

а тук иска една количка на едно детенце и тъй като не я получава,това е резултата

тук прави поредната беля

а тук се срамува и не иска да го снимам!

Общи условия

Активация на акаунт