Островът на любовта (İlha dos amores)-португалски сериал по НОВА

  • 43 057
  • 728
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 533
Днес в серията:
-Руи каза на Карлота,че баща и е извършил мн. по-лоши неща от измамата с откупът,но не уточни какви.
-Андре разбра,че Карлота е тайната любовница на баща му.Последва сканадал и сбиване.
-Луиза също разбра,че синът и вече знае истината.След като говори с Руи и се наложи да разкаже истината и на Мария.Момичето беше шокирано.
-Катерина се срещна  с Вера и разбра за завръщането и у дома.Вера започна да и говори глупости за Томе.Изкара се жертва.
-Мариана още е в колибата.
-Давид дойде да търси Моника в хотела и разбра,че тя има полет и се връща на др. ден.
-Анабела отново се опита да убеди Мигел да се откаже от Мариана и отново се провали.
-Докато разглеждаха бижутата Каетано намери медальон с негова бебешка снимка.
-Инспектор Резендеш отиде да говори с Каетано.Взе бележника и започна да го разпитва за голямата сума пари,която е  изтеглил и щял да даде на Фурмига.За отложената им среща в хотела на Глория,която каза на Тобиаш,че знае,че като се възтанови напълно ще си тръгне,но не му се сърди.
-Резендеш обвини Каетано,че е искал да убие Бетриш,за да не разкрие измамите му,но като разбрал за злополуката отказал и убил Фурмига.
-Каетано каза,че парите са били,за щото Фурмига е знаел,че той е имал връзка с местно момиче.Резендеш попита коя е и така свърши серията.
Така и не даваха нищо за нашите любимци. #Cussing out

# 691
  • София
  • Мнения: 2 431
Добро утро и от мен.
Да, пак останахме с пръст в уста.... Ще чакаме сдобряването, то друго май което да не е дразнещо не остана...

# 692
  • Мнения: 1 533
Последната качена серия идва.... Joy
116 епизод

1 част
http://www.vbox7.com/play:7797f85d

2 част
http://www.vbox7.com/play:424500f6
Приятно гледане!
Мата,какво ще кажеш днес за Глориния,която,за да не се качи Андре и да види баща си какво ли не измисли.  Joy Имало било огромни,космати хлебарки,паяци черни вдовици.... Joy смях се от сърце!На мен всъщност този момент най ме изкефи в серията! Хич не я бива Глоринка по лъжите.Мадалена и Верчето виж те са спецове. #2gunfire

# 693
  • София
  • Мнения: 15 486
Последната качена серия идва.... Joy
116 епизод

1 част
http://www.vbox7.com/play:7797f85d

2 част
http://www.vbox7.com/play:424500f6
Приятно гледане!
Мата,какво ще кажеш днес за Глориния,която,за да не се качи Андре и да види баща си какво ли не измисли.  Joy Имало било огромни,космати хлебарки,паяци черни вдовици.... Joy смях се от сърце!На мен всъщност този момент най ме изкефи в серията! Хич не я бива Глоринка по лъжите.Мадалена и Верчето виж те са спецове. #2gunfire
Благодаря!Аз преди малко я търсих, но не можах да я намеря!

# 694
  • Мнения: 1 533
Моля пак заповядай,Тайна!Приятно гледане!Дано утре вече ни зарадват с нещо по-така  Wink за Клара и Томе!

# 695
  • София
  • Мнения: 2 431
О Глориня ми е една от слабостите що се отнася до комичното заедно с Жил. Те са голяма работа. От друга страна ми домъчня за Андре. Но пък насила хубост не става, по добре така за да престане да мечтае за нещо дето няма да го бъде. ББ Я кажи ще стане ли нещо между него и Мена?

# 696
  • Мнения: 1 533
Мата  Grinning ББ май ще има нещо.Мисля,че той ще потърси утеха в нея,но не съм сигурна на 100%.Това, което знам обаче със сигурност,е че накрая Андре заминава,май за Торонто.
А пресетих се...Снимката от предният ми пост е от сцената,която чакаме за нашите любимци.Видите ли ги така значи ще има сдобряване.  Grinning

# 697
  • София
  • Мнения: 2 431
А ха щом видя синя ризка ще точа лиги...............

# 698
  • София
  • Мнения: 15 486
   Гледам сега раждането на Мариана!Мигел седи на езерото, а аз ако бях на негово място нямаше да мръдна от колибата. Той изобщо не се сети да я търси непрекъснато там.Кой отряза пъпната връв? Кой и каза какво да прави?

# 699
  • Мнения: 1 533
117 епизод

1 част
http://www.vbox7.com/play:a1c62c55

2 част
http://www.vbox7.com/play:421eef1c
Тайна,Мариана явно е прерязала пъпната връв,че там нямаше никой др...жив. Mr. GreenА що се отнася да това от къде знае...Ми предполагам,че все пак нещо може да е научила от частния си учител или пък нали е гледала как се раждат теленцата,нали висеше при тях... Mr. Green Аз съм казала,че тя ми е мн. симпатична,но днес вече мн. ме издразни.То бива криене,бягане и т.н.т.Бебето си било само нейно Close Е от това вече ми кипна и ми преля чашата.... #Cussing outТя да не би сама да си го е правила?! JoyРазбирам,че е гневна на Мигел,ама вече ми дойде до гуша. Close Айде вече да спрат с това....само като чуя песничката и и... Joy

Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 08:08 от eovin27

# 700
  • Мнения: 1 533
Днес в серията:
-Сао разказа на децата си историята на баща им, и че имат брат.
-Мариана напусна колибата на Жайме  и отиде в стаята на Жил.
-Кармо разпитва Каетано какво е казал на полицията,но той я излъга,че е дал парите  на Фурмига за уличаващи документи,които е трябвало Беатриш да не вижда.
-Резендеш се върна  на о-ва и отиде в хотела на Глориния и под предлог случея на Мариана претърси и после извика на разговор Жил и Лиза.Истинският му мотив беше да разпита Лиза,която е тайнственото местно момиче,с което Каетано е имал връзка няколко месеца.Тя се опита да отрича,но той я уличи в лъжа,защото Каетано с подробности му бе описал стаята.Тогава тя каза,че е жертва и е невинна ,и че не познава живота,а и е била прелъстена,но било само веднъж,което отново бе лъжа и тя бе принудена да признае това,защото инспекторът пак я засече.Той я попита кога е започнала да изнудва Каетано.Мисля,че се съмнява,че парите,които Каетано е изтеглил са у нея,тъй като Фурмига не е имал време да ги изхарчи,нали е бил убит,и Пепино също.
-Андре отиде да говори с Карлота,обвини баща си за станалото,но тя го защити и каза,че тя е тази,която първа се е влюбила.
-Клара отиде да се види с Томе,заради Резендеш,но после започнаха да говорят за тях.Томе и каза,че въпреки че времето си минава не спира да мисли за нея,а тя го обвини,че я е измамил,използвал и изневерил с Вера,каза му за това как я е заварила у тях,когато е идвала да му каже,че не го обвинява за инфаркта на баба си.Почувствала се е използвана.Томе я помоли за прошка,но тя още се дърпа.Като обаче я помоли да каже,че не го обича,и че ако е така той ще я остави тя не можа да каже нищо,защото вс. знаем,че е луда по него,както и той по нея!Искам вече да се сдобрят пък! Mr. Green

Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 08:11 от eovin27

# 701
  • София
  • Мнения: 2 431
Еовин, да ти кажа като видях Клара и Томе първо погледнах ризката на Томе... Grinning много ми се искаше да е синя. Ама не.
Тази серия не я разводниха много, да ти кажа ми дожаля за бебенцето, видя ми се увито в някакъв парцал. Уф няма ли най после тая Мариана да се освести. Ше вземе да умори невинното детенце.

Днес ще си тръгвам на обяд и затова още от сега искам да пожелая на всички приятни почивни дни!
До понеделник!

Последна редакция: пт, 30 апр 2010, 09:52 от MATA KOSMATA

# 702
  • Мнения: 1 533
Мата,желая ти приятни почивни дни! Hug
Утре също има серия,ако се вярва на програмата от сайта на НТ.В 5.00ч.Успех със ставането! Mr. Green

# 703
  • Мнения: 793
Здравейте и от мен!Малко е късно,но сутринта проспах серията и се събудих малко преди да свърши!Сега успях да я изгледам!Случиха се интересни неща!Дано следващата серия е по-интересна!Успех на всички със ставането утре!

# 704
  • София
  • Мнения: 15 486
   Дайте ми 118-та ако е качена, ако може в бокса, не мога да я намеря. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт