Островът на любовта (İlha dos amores)-португалски сериал по НОВА

  • 43 056
  • 728
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 533
Тайна преди малко търсих и още не е качена 118 серия.Когато я качат ще я постна тук. Grinning
И днес имаше серия.Ето какво стана:
-Карлота разказа подробно историята на връзката си с Руи на Андре.Той въпреки това още настояваше,но тя каза,че няма да се получи м/у тях.
-Лиза каза на Резендеш,че не знае за парите,които Каетано е дал на Фурмига.Тя нямала нищо общо с това.
-Резендеш се обади на Томе,за да му каже,че не е задържал Каетано,въпреки,че той е признал за парите,и че те са били за Фурмига.Томе още беше с Руи и двамата разговаряха за Карлота и за това,че за да му повярва Андре Руи трябва да прекрати вс. връзка с нея.Той каза на Томе,че обича въпреки вс. Карлота,сега дори повече от преди.
-Томе се обади на Клара и и каза това,което знае от Резендеш.Искаше да се видят,но тя отказа.
-Бенвинда показа на Клара роклята(скъсаната)на Мариана,която със Сиприяно намерили в колибата на Жайме.С част от тази рокля Мариана уви бебето.
-Мария  Амелия чу разговор м/у Карлота и Клара за Каетано и така разбра за подозренията на Резендеш,че той е  може да е убил Беатриш.Като попита кой е предал Каетано Клара каза ,че е тя.Защити Карлота,за да не разбере баба и за Руи.Карлота обаче се страхува,че снимките на сбиването  м/у Андре и Руи ще излязат на яве и вс. ще се разкрие.Клара обеща доколкото може да и помогне.Каза на Карлота,че баба и обича единствено Каетано,а нея я мрази.Карлота я поита защо мисли така,а тя отвърна,че това чувства,защото баба и сякаш я упреква,че и е отнела нещо.Карлота разбра от братовчедка си и за уличаващия баща и одит.
-Ошвалдо се срещна с децата си и им каза,че въпреки вс. ще замине за САЩ. Обеща и уж да се върне,ако може.Жоана бе съсипана.
-Мигел каза на Томе за това,че Мадалена се е опитала да убие Мариана,и че вероятно е убила Жулио Кароса,за детето свидител,и че вероятно може да е замесена в отвличанито на Мариана.Томе побесня,че брат му е скрил информацията.
-Жил видя Мариана и бебето,когато се прибра в стаята си.

# 706
  • София
  • Мнения: 15 486
  Благодаря ти! Става все по-интересно, а аз все повече изоставам. Дано момичето има време, да качи всички серии през почивните дни.

# 707
  • Мнения: 308
Ето ме и мен, отпочинала сред природата.Успях да гледам серията в петък, а и след подробните разкази на Еовинка  bouquet вече съвсем съм в час.Приятен уикенд/времето е прекрасно/!

# 708
# 709
  • София
  • Мнения: 15 486
   Ужас, Мариана не кърми ли детето, та му дава вода с парцалче?

# 710
  • Мнения: 1 533
   Ужас, Мариана не кърми ли детето, та му дава вода с парцалче?
Кърми го ще видиш по-нататък. Grinning

# 711
  • Мнения: 1 533
В серията днес:
-Мариана иска да избяга на др. място и Жил и обеща да се обади на свой приятел,с който са израсли заедно,и който живее на др. о-в и да го помоли за помощ.Ще се опитат да я изведат с кораб,тъй като летищата се охраняват от търсещите я полицаи.
-Мигел реши да предложи възнаграждение за инфо. за Мариана.
-Вера попита чичо си,защо не се вижда с Клара,но той каза,че няма нищо и дори сега отивал да се срещне с нея,а после заминавал за Лисабон,за да говори с адвоката на Сесилия и дори да се опитал да я убеди да се върне.Нямало да позволи скндал.След като разбра от чичо си,че е съдружник Вера го попита за дяловете и на др.Мисля,че ще иска да се обедини с бабетка против Клара и Томе.
-Мадалена замина за Торонто,но вс. мислят,че е в Ню Йорк за седмицата на модата.
-Мена се запозна с Давид при Глориния и му каза,че не иска да знае нищо за него.Той обаче нямал намерение да се отказва.Моника чу това и после двамта  отидоха да поговорят.
-Андре разбра,че Мена е знаела за баща му и Карлота.Малко се разсърди,но после му мина.Но на баща си още се сърди и най-вече ,защото не му казва,защо той и Карлота са пристигнали по едно и също време на о-ва.
-И Луиза идва на о-ва да поговори с Андре.
-Кармо бе натоварена от котанчето  hahaha си да продаде бижутата,тъй като имала човек.Колко ли ще скрие за себе си?
-Томе дойде в фабриката да говори с Клара.А нали и Енрике тръгна на там...Може най-сетне да стане боят... Joy
Така свърши,но на мен като цяло не ми беше интересна серията.Този се сърди на онзи,др. се мотае.Това,че Мариана ще заминава с помоща на Жил и предстоящата среща м/у Томе и Енрике,това ми беше интересно....
Прекрасен ден ви желая!Усмихнат,успешен и удивителен! Hug Grinning

# 712
  • София
  • Мнения: 2 431
Да мотат се още и вече се изнервям.
Ама като гледам дрешките на Мадалена тя една модна модна не ти е работа. Се по модната седмица в Ню Йорк се облича. Фибата става все по дразнеща.
Таман се зарадвах на срещата на Клара и Томе и то взе че свърши. Тю, ама и днес не беше със синя ризка.
Още ми е странно за Давид, логично е така да го посрещат но пък от друга страна и той няма вина. Дано не се откаже и да се сближат братята и сестрите. А бащата да го опапат белите меци в Канада най добре ще да е. /Хм не знам дали и там има бели меци, те само на полюса май ама аре тогава едно гладно гризли/

# 713
  • София
  • Мнения: 15 486
   Сега гледам 119 епизод, май само с един вървя назад. А до 334-ти колко много има още!

# 714
  • София
  • Мнения: 2 431
Как 334?! Явно нещо съм пропуснала. Я ме осветлете моля ви че нещо ми се губи.
Аз пък взех да ровя и за мой ужас попаднах ей на това:
http://www.youtube.com/watch?v=W7q4Py9LQTM&feature=related
но пък за сметка на горния потрес с кеф изгледах това:
http://www.youtube.com/watch?v=mtI9Y0_pXyk&feature=related
а това ми беше за десерт:
http://www.youtube.com/watch?v=iLow1jwnSAg&feature=related

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 12:24 от MATA KOSMATA

# 715
  • София
  • Мнения: 15 486
Цитат
344 епизода е Островът на любовта http://pt.wikipedia.org/wiki/Ilha_dos_amores
300 епизода е Магия за любов http://pt.wikipedia.org/wiki/Feiti%C3%A7o_De_Amor
и в сайта им го пише, и в ТВ Сага го пише (не че този вестник е критерий)

 Това е цитат от бгпапа.

# 716
  • София
  • Мнения: 2 431
леле!!!!!!!!!
Ше има да си почакаме аз днеска шаря по ю тюб.
Благодаря ти!

# 717
  • София
  • Мнения: 15 486
   Даже съм смалила с 10 епизода. ooooh! 344 са!

# 718
  • София
  • Мнения: 2 431
  Даже съм смалила с 10 епизода. ooooh! 344 са!
Уби мъ!!!!!!!!!!!!!

Уф аз нещо не мога да схвана връзката. Започнал е на 26 март 2007 и е завършил на 9,12 2007. По опис са 216 серии. Друг е въпроса дали нашите не режат от сериите и колко минути са оригиналните серии. Последния епизод във ю тюб е около 50 минути. Горе долу се връзва с това, което дават нашите по около час. Моите уважения към БГпапа, влязох на посочения линк към Уикипедия но и там не намерих да са 344 серии. Та ще го помоля ако чете и тук да ми даде малко по обширна информация, като за лаик, щото 344 серии да ставам сутрин много ше ми дойде аз съм стар човек и ми се спи.

Последна редакция: пн, 03 май 2010, 16:33 от MATA KOSMATA

# 719
  • Мнения: 1 533
Днес в серията:
-Томе се обясняваше в любов на Клара,но тя още му е мн. сърдита.Наранена е и се чувства предадена,но не толкова от връзката му с Вера,а най-вече от лъжата и предателството му.Мисли си,че сега като е скъсал с нея той иска да си запълни времето с др. и изведнъж се е сетил за нея,за това,че я обича,че е жената на живота му.Той и каза,че въпреки че  не и е казал за Вера,никога не е бил и с двете едновременно,и че тя е тази която го познава най-добре,без която не може и вс. е безмислено.Попита я дали ,въпреки че знае,че мн. я е наранил още е останало нещо от чувството,което е изпитвала към него.Тя каза,че това което е изпитвала към него е било най-чистото и единствено чувство,което е могло да съществува,и че е била готова на вс. за него,но не каза,че не го обича сега,а го попита защо е дошъл,и че преди това е била постигнала мир със себе си(съмнявам се),грижела се е за фабриката.Томе няма да се откаже обаче.Дори искаше да я целуне,пак като онзи път като тя го отхвърли,но тя макар и да се поколеба за миг,все пак се отдръпна.От далече на тази сцена свидетел стана Енрике,който едва не умря от яд.Но те не го видяха и нямаше бой.Язък! hahaha
-Моника разказа на Давид  за връзката си с Жоао,но той не се отказва от това да я вижда заради това.
-Мена каза на брат си,че Давид и е симпатичен,въпреки волята и.
-Катерина разбра от Жил за Мариана.И въпреки несъгласието си отначало с плановете им за бягство,накрая обеща да им помогне.
-Катерина събираше дрехи за Сесилия и влезе Вера.Тя се усъмни ,че сестра и търси следа от Сесилия,каквото обяснение и даде тя на въпроса какво прави  и Вера каза на чичо си,че според нея жена му е на о-ва.
-Тобиаш разказа историята си на Глориния,но тя вече знеше и все пак му предложи да остане,но той отказа,нали иска да търси Сесилия.
Ето ,ако някой не е гледал все още 119 епизод

1 част
http://www.vbox7.com/play:ef5b059e

2 част
http://www.vbox7.com/play:9423de79

Общи условия

Активация на акаунт